Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

New Carrera

Ankieta  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Carlito a u Ciebie są już w sklepach te Carrery?Jak będzie wiadomo coś z ceną to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko je przywiozą to mi zadzwonią i czym prędzej pojade na przymiarke. Rozmawiałem też wstępnie na temat rabatów w przypadku większej ilości.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ujawnie szczegółów póki nie otrzymam odpowiedzi od innych sprzedawców ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wieści tutaj albo PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mechanizm czy Historia ? :)

 

Oczywiście mechanizm, a najlepiej i jedno i drugie. Niestety, nie przepadam za TAG Heuer więc moja wypowiedź nie wniesie nic sensownego do tematu. Niezależnie od tego jakiego dokonasz wyboru, życzę Ci dużo radości z nowo zakupionego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mechanizm, a najlepiej i jedno i drugie. Niestety, nie przepadam za TAG Heuer więc moja wypowiedź nie wniesie nic sensownego do tematu. Niezależnie od tego jakiego dokonasz wyboru, życzę Ci dużo radości z nowo zakupionego zegarka.

 

Dziękuje Mariusz :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michału, michału- gratulacje za upór.

Panowie co wy widziciew tych zegarkach- napiszcie proszę bo ja jakoś nie mogę do tych tagów się przekonać!!! Materjały, wykonanie, historia- czy może coś jeszcze innego?

Przecież to "zwykłe" chrono, których wiele na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi ładniejsze chrono z werkiem in-house w podobnej cenie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel007

 

Carrera to klasyk - miec go na reku to naprawde cos znaczy :)

Powaznie mowiac - zegarek fantystycznie wykonany, pieknie lezacy na rece, rzucajacy sie w oczy o marce bardzo dobrze kojarzonej. Carrera to jeden z najpopularniejszych chrono na swiecie. Do tego historia, ktora jest pieknym zapleczem. Cos w tym musi byc, ze miliony go pragna i posiadaja.

Chyba najlepiej jest go po prostu przymierzyc i zobaczyc co sie czuje...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi ładniejsze chrono z werkiem in-house w podobnej cenie.

michał- określenie "ładniejsze" trzeba wyciąć z tej dyskusji; jest zbyt szerokim określeniem i mającym wiele znaczeń( jednym się podoba "to" drugim "tamto");

obiektywne i uniwersalne wartości proszę- czy jest wymieniony werk "in house"?- tylko i wyłącznie on? czy może coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie mowiac - zegarek fantystycznie wykonany, pieknie lezacy na rece, rzucajacy sie w oczy o marce bardzo dobrze kojarzonej. Carrera to jeden z najpopularniejszych chrono na swiecie. Do tego historia, ktora jest pieknym zapleczem.

 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, miałem na myśli ładniejsze wg Ciebie :)

Co do jakości wykonania to jeszcze raczej nikt nie wie bo narazie jest to zegarek widmo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w przypadku Chrono Taga chodzi o pewną ponadczasowość, prostotę. Dla mnie to takie trochę Audi .....może bez polotu...ale bardzo solidne i nie starzejące się długo....

To chrono właśnie takie jest....wyznacznik chronografu....mówisz chrono widzisz przed oczami taki właśnie zegarek jak Carrera...prosty bez bajerów, tylko to co niezbędne wykonane na wysokim poziomie. Chętnie nabył bym ten zegarek z prostszym mechanizmem do kwoty 5000zl .....z inhausem niestety poza moim zasięgiem finansowym.....nawet jak bym miał te 11 tys to pewnie kupił bym coś innego :)

 

Jeśli uda się wam dobić tą transakcję do końca to z miłą chęcią pooglądam fotki nadgarstkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta carrera i ML pontos to wg mnie w tej chwili jedne z najładniejszych chrono na rynku - w prostocie piękno.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@carlito1

 

Co do jakości - nie mialem go reku ale bywa w sieci (na ebay widze, ze jest jeden do wziecia) i wyglada OK.

 

1_38.jpg

 

Ponadto sa w sieci review ludzi, ktorzy mieli go w dloniach. Jak sie doda to, ze nigdy nie widzialem oryginalnego TAGa o slabej jakosci to sadze, ze o to sie nie musimy martwic :)

 

Ale oczywiscie najlepiej bedzie jak ktos dotknie, pomaca, pouzywa i opowie :)


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegar, ale czarny pasek to porażka. Tylko brąz :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegar, ale czarny pasek to porażka. Tylko brąz :)

 

Zgadzam sie :)

Normalnie jak kobiety gadacie :)

Jakby kolor był najważniejszy, a to tylko pasek :)

Zegarek świetny.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak kobiety gadacie :)

Jakby kolor był najważniejszy, a to tylko pasek :)

Zegarek świetny.

 

To AŻ pasek .....to nie jest zwykły pasek to PASEK DO ZEGARKA !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To AŻ pasek .....to nie jest zwykły pasek to PASEK DO ZEGARKA !:)

Rozumiem przesłanie.

Ja bym dodatkowo rzekł, że to nie jest zwykły zegarek, tylko TAG HEUER CARRERA :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem ten zegarek. Jest bardzo ładny (mam na myśli projekt tarczy i wykonanie), poza jednym faktem - jest strasznie wysoki. Patrząc z boku wydaje się, że na nadgarstku mamy kostkę brukową. Zupełnie nie nadaje się do koszuli czy garnituru, a szkoda, biorąc pod uwagę stonowany projekt tarczy.


"The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one" J. Clarkson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Ciebie wada że wysoki a dla mnie zaleta :) lubie grube chrono :) ...Mirosuaw przymierzam się do Omegi takiej jaką posiadasz od dawna może stworzył byś w galerii odpowiedni temat i powklejał wszystkie fotki jakie masz :) ....pomoże mi to w ostatecznej decyzji....za ok 2-3 miesiące będę chciał skonkretyzować swoje zamiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej go biore :)

Po kiego taki zegarek do garnituru? Do garnituru sa garniturowce, jakoś mi nie pasuje do takiego ubioru chrono.

 

Jak z wagą i wykonaniem tego zegarka? Szczegóły poprosze :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosuaw przymierzam się do Omegi takiej jaką posiadasz od dawna może stworzył byś w galerii odpowiedni temat i powklejał wszystkie fotki jakie masz :) ....pomoże mi to w ostatecznej decyzji....za ok 2-3 miesiące będę chciał skonkretyzować swoje zamiary.

Bardzo chętnie. Tylko muszę jeszcze trochę pofocić. y60 już mnie zainspirował swoimi fotkami w tym wątku: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/52694-seamaster-gmt/

 

A wracając do tematu, chrono musi być grube.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.