Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

New Carrera

Ankieta  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieskie Monaco jest dla mnie osobiście silnym konkurentem :D

Spedziłem tam ponad godzine, przedemną leżały te dwa zegarki i... wciąż nie wiem którego mam brać.

 

 

Oba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybraz sobie że o tym myśle, ale odrazu w myślach widze moją babe z patelnią w rece :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że mierzyłeś wersję nr3 i to ona jest jedyną i ostateczną na Europę?


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za zakupem grupowym - ale albo wersje srodkowa nowej Carrery (pewnie niewykonalne bo to podobno model wycofywany)...

...albo Monaco w kolorze blue. Ten drugi jest oczywiscie realny - ale cena bedzie pewnie 5-cyfrowa (w PLN)...

 

 

ten z lewej ;-) przyłączam się do zakupu grupowego, ale dla mnie nr 1 jest Carrera Grand Calibre 17 RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hatti, to fajno, zakup bedzie realizowany prawdopodobnie w marcu. W przyszlym tyg napisze wszystko co do rabatow itd. Narazie mam odpowiedzi od 4 sprzedawcow, czekam na reszte :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie prawo chyba jedno z milionów jakie nie są przestrzegane w tym kraju, bo sam kupiłem nie raz coś w niższej cenie niż na przywieszce....i chyba każdy tak miał.

 

W dół sprzedawca zawsze może zmienić... w górę nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hatti, to fajno, zakup bedzie realizowany prawdopodobnie w marcu. W przyszlym tyg napisze wszystko co do rabatow itd. Narazie mam odpowiedzi od 4 sprzedawcow, czekam na reszte :)

Carlito1 ale dopiero w Marcu? nie dożyje do marca - muszę go mieć w styczniu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do Ciebie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybraz sobie że o tym myśle, ale odrazu w myślach widze moją babe z patelnią w rece ;)

 

 

Jakbym widzial moja zone


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta: ostatnia z prawej.

Ale to nie moja bajka, nie przepadam za chronografami.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam w takim razie na przedstawienie potencjalnych warunków zakupu oraz na pojawienie się zegarka w Polsce. Bez przymiarki na ślepo nie zamówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co - walczycie z tematem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Zobacz tutaj :

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54243-tag-heuer-zakup-grupowy/

 

Widze, że tęsknisz za Carrerką? :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz rok temu jak ja wystawilem i znalazl sie kupiec, to... zrezygnowalem. Okazalo sie, ze kupil go ten sam kolega, ktory w zeszlym roku juz byl zdecydowany i nie mogl tego zrealizowac przez moje wycofanie :)

Teraz tez walczylem ze soba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza z lewej.Ale wolałem o niebo poprzednią Carrerę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram tą trzecią(czyli po prawej)ale jeżeli chcecie kupić naprawdę pięknego Taga to proponuję limitowaną do 150 sztuk CARRERĘ MIKROGRAPH 1/100th Second Chronograph za jedyna 50000$ ;)

p.s.ta po lewej też jest ok!


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem o nową carrerę wczoraj w jednym z Warszawskich salonów. Tym razem trafiłem na bardzo kompetentnego pracownika. Do końca marca będą w u nas w salonach (oczywiście tych, które ją zamówiły). Potwierdzona została też informacja o podniesieniu cen o 10% od 1 marca..

 

tak czy inaczej czekam i będę decydował 1887 czy day date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda , że w ankiecie nie ma do zaznaczenia opcji żadna... Nie podobają mi się akurat te tagi :lol: myślę że za takie pieniądze można kupić coś ciekawszego


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki byłby wtedy sens zakładania takiej ankiety?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.