Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SphinX

WorldTempus o Nas i Zegarku Roku

Rekomendowane odpowiedzi

oni Sobie tak przeliczyli i uznali, że tak będzie ok...

Jak można pisać, że tak sobie przeliczyli, skoro to co podali nieprawda. Kursy walut są płynne, ale to jest jawna ściema.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zresztą nieważne. Miałem coś napisać, ale nie dam się sprowokować do kolejnej bezsensownej dyskusji. Myśl sobie co chcesz. Mnie o HauteHorlogerie.pl wystarczy to...

 

"Super opracowanie..."

"Dobrze, że podjąłeś się tego projektu, czyta i ogląda się z zainteresowaniem"

"Gratulowałem wcześniej, pogratuluję i teraz inicjatywy i chęci. Oby tak dalej"

"Strona bardzo mi się podoba, gratuluję! Czekam na kolejne opracowania i jeżeli będą w podobnym tj. wyczerpującym i pisanym z zaangażowaniem stylu, to będzie to strona rzeczywiście pogłębiająca wiedzę, a nie tylko suchy zestaw zdjęć ładnych zegarków."

"Duży szacunek za taką inicjatywę."

"Bardzo fajna strona z ciekawymi, dobrze napisanymi tekstami, naprawdę miło się czyta."

"Bardzo profesjonalne opracowanie A.P zastanawiam się skąd taka wiedza brawo"

"Jesteś Gościem ! Świetna strona, bardzo ładnie zaprojektowana graficznie, przyjemna, przejrzysta."

 

Takich opinii jest wiele. I na koniec, jak przestałem wypowiadać się w tematach Chronos24, to Ty zaczynasz mnie prowokować. Po co to wszystko ?. Czy nie czas już odpuścić i niech każdy z nas robi swoje ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.