Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slavny Hans

Mój skromny zbiorek :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Heinz, nie piszemy tyle bo jak widzimy Twoje zdjęcia zegarków to nam szczęki opadają i dech zapiera w piersiach ;)

Co ostatnio mi przyszło na myśl oglądając po raz kolejny wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym poście to to, że posiadasz wszystkie zegarki w mega idealnym stanie. I tu przyszła refleksja nad tym co posiadam ja :D. Moje zegarki posiadają zadrapane koperty albo nieidealne tarcze a u Ciebie wszystko lśni. Zazdroszczę takiego stanu kolekcji. Sporo musiałeś wydać na te zegareczki. To widać. Ale jak to mówią, pieniądze to nie wszystko :lol:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans a mnie zastanawia czym pstrykasz takie fotki. Po prostu bomba, ja tez troche bawie sie w fotografa lecz od ciebie dzieli mnie przepasc. Piekne zdjecia. I zegarki oczywiscie tez.

Pozdrawiam


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans a mnie zastanawia czym pstrykasz takie fotki. Po prostu bomba, ja tez troche bawie sie w fotografa lecz od ciebie dzieli mnie przepasc. Piekne zdjecia. I zegarki oczywiscie tez.

Pozdrawiam

Pisałem o moim wyrafinowanym studiu fotograficznym na innym forum, pozwolę sobie zacytować to samo tutaj:

Najlepsze zdjęcia zaczęły się pojawiać po tym, jak Pani Hansowa zażyczyła sobie na urodziny obiektyw do marko :lol: Po wielu poszukiwaniach na różnych forach odkryłem obiektyw o wdzięcznej i jakże znajomej nazwie Wołna, który nie tylko miał dobre opinie, ale i zacnie się nazywał. Zanabyłem go ochoczo wraz z przejściówkami i pierścieniami do podstarzałego body Canona.

A jak wygląda fotografowanie? Wybrane zegarki przekazuję Pani Hansowej, która na sypialnianym parapecie, podtrzymując kolanem srebrny kartonik po wódce robiący za blendę strzela foty. Najpierw ustawia zegarek na brokatowej szybce, potem się kiwa, żeby złapać ostrość, bo robi z ręki i... trzask!

A efekty można oglądać tutaj. No...czasami sam robię zdjęcia, ale te gorsze :D


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na musze zasugerowac pani Yenjayowej to samo.

W tym roku byl obiektyw portretowy ze wzgledu na nowego czlonka rodziny.

Do makro niebardzo sie nadaje.

Fajne foty, gratuluje.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na musze zasugerowac pani Yenjayowej to samo.

W tym roku byl obiektyw portretowy ze wzgledu na nowego czlonka rodziny.

Do makro niebardzo sie nadaje.

Fajne foty, gratuluje.

Obiektyw Wołna + przejściówka do Canona z potwierdzeniem ostrości to wydatek 400-500zł. Jeden jest problem: ciężko upolować Wołnę w dobrym stanie, ale naprawdę warto :(

Pobiedy z lat 50.

post-29552-0-86703000-1331812167.jpg

post-29552-0-41640200-1331812169.jpg

 

post-29552-0-94725200-1331812170.jpg

 

post-29552-0-44168500-1331812172.jpg

 

post-29552-0-33278800-1331812174.jpg

post-29552-0-65799700-1331812175.jpg

 

post-29552-0-19831100-1331812177.jpg

post-29552-0-92871300-1331812178.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCzZ mnie jakby nieco zdenerwował, ale to nic. Też taką znajdę... może kiedyś :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh piękności :D

uwielbiam stare Pobiedki, a te oczywiście przedstawione w piękny sposób :)

mam jedną z tych co wystawiłeś, jednak z tego co widzę, moja to składak :D

czy pobieda z 5 i 6 zdjęcia występuje w aluminiowej i pozłacanej kopercie?

pytam, bo mam identyczną ale z granatowymi wskazówkami i z tego co wiem innym werkiem

jak by ktoś miał taką kopertę i wskazówki na zbyciu to chętnie przygarnę :(

a wracając do nowości Hansa - gratuluję, Pobiedy to bardzo wdzięczne i trwałe zegarki mające w sobie wiele uroku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Cudne te Pabiedki :( Do tego stopnia, że ostatnio wskoczyły na górne miejsca mojej listy życzeń. Gratki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pabied ciąg dalszy.

Pabieda z sercem Rakiety

 

post-29552-0-87090100-1331812535.jpg

post-29552-0-45254700-1331812537.jpg

 

Ta Pabieda ma wartość historyczną. Pierwszym właścicielem był pan, którego nazwiskiem sygnowane są znane i lubiane paski. :rolleyes:

 

post-29552-0-88896900-1331812538.jpg

post-29552-0-51068900-1331812540.jpg

 

Ta chyba powinna mieć czarne wskazówki

 

post-29552-0-06080900-1331812542.jpg

post-29552-0-46025700-1331812543.jpg

 

post-29552-0-88565000-1331812544.jpg

post-29552-0-56029700-1331812546.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą Pabiede z napędem rakietowym powinieneś bana dostac od razu - chamstwo i tyle :rolleyes:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo pobiedy made in rakieta pomyślałem to samo co pmwas... to jest bardzo mało spotykany zegarek a i inne pobiedy bardzo ładne. Ja zresztą przepadam za pobiedami i zimami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 ostatnie sa zaje... fajne nos i ta z kratka na tarczy a właściwie wszystkie sa bardzo ładne, gratulować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Mnie przypasiły te dwie czarne. Tylko druga ma wskazówkę nieoryginalną. I fajnie, że wreszcie zobaczyłem jak wygląda ta Pabieda z niebieskimi wskazówkami w stanie dziewiczym (tarcza). Cenny widok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przypasiły te dwie czarne. Tylko druga ma wskazówkę nieoryginalną. I fajnie, że wreszcie zobaczyłem jak wygląda ta Pabieda z niebieskimi wskazówkami w stanie dziewiczym (tarcza). Cenny widok :)

Masz może fotkę jak powinny wyglądać oryginalne wskazówki ? Dzięki za info :)


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo czekałem na p jak pobiedy (jedne z moich ulubionych jeśli nie naj) są super szczególnie ta z serduszkiem rakiety w takiej majakowskiej kopercie hmm? również nigdy nie widziałem zdjęcia w kolorze(tylko katalogowe czarno-białe skany) tej czarnej z zieloną obwódką na tarczy. Fajne egzemplarze miło popatrzeć a przed nami jeszcze sporo emocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Masz może fotkę jak powinny wyglądać oryginalne wskazówki ? Dzięki za info :)

Fotą niestety nie dysponuję, mimo, że specjalnie szukałem zanim napisałem tamtego posta.

Jednak nadal wydaje mi się, że któraś ze wskazówek jest nieoryginalna. Co prawda obie występowały w tych zegarkach ale oddzielnie. Minutowa i godzinowa są po prostu od innych kompletów. Nie wiem tylko który był w akurat w tym modelu. Wydaje mi się, że powinny być takie jak minutowa, "lotnicze", ale głowy nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze aż ciężko pisać która jest najfajniejsza, bo każda jest świetna B)

na szczęście pierwszą już mam (czarna z zielonymi okręgami) i u mnie to również jedna z ulubionych

natomiast ostatnia sztuka (z rombami na tarczy) ehh poezja B)

gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu!! Te w kirovskich kopertach mnie pozamiatały... Na aukcjach chyba się takich nie doczekam.

Mógłbyś wrzucić fotkę mechanizmu tego z 17 kamykami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poljot 17 kamieni ten maly to bodajze mechanizm kirowski w wersji z incablokiem mechanizm jak np w blonexach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zbiór "Rosjan" zacny. Ja dopiero zaczynam przygodę ze zbieractwem zegarkowym, wydaje mi się że chyba głównym motywem będą właśnie zegarki radzieckie, chociaż strasznie podobają mi się gazomierze. Tyle, że o ruskim gazomierzu nie słyszałem. A spośród zegarków Hansa kilka trafia na moją "wish listę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.