Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jędrek_38

Gdzie kupic bransolete do Paneraia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w tytule. Trafiam same jakies miny. Dajcie jakis dobry namiar. Najlepiej oryginal, ale jak bedzie jakas ladna sztuka (nie od tego) to tez przejdzie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić zegarek na bransolecie> Z tego co wiem oryginalna bransoleta kosztuje 2.200 EUR (!) więc jlepiej kupić z zegarkiem a zegarek sprzedać z paskiem :P


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ponad 2k euro za bransoletę? Straciłem cały szacunek dla tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak byś powiedział, że straciłeś szacunek do Porsche, bo zderzak kosztuje 25K PLN.

 

Ale trochę przeginają, to fakt.

 

Z drugiej strony nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, kiedy producent nie żądałby absurdalnej ceny za bransoletę, kupowaną oddzielnie.

 

Kiedyś na chrono24 wszedłem na AL&S i jedyne co było w moim zasięgu finansowym to sprzączka do paska za 4800 PLN :P


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma cena do szacunku dla marki? Można jedynie stracić przekonanie o poczytalności kupującego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na chrono24 wszedłem na AL&S i jedyne co było w moim zasięgu finansowym to sprzączka do paska za 4800 PLN Very Happy

 

.. i tak tanio kiedyś pisałem o "zapięciach motylkowych" tej firmy. chyba kosztowało 3,5k euro

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tyle kosztuje i już. Tytan łączony ze stalą, ciekawy wzór. Z resztą to polityka większości firm, po prostu jak chcesz bransoletę to kup z zegarkiem. A jak nie, to cóż, zapłać. Ale tak, jak można kupić robione paski do Panerai, to podobnie można kupic bransoletę, i wtedy to już wydatek około 300-400 EUR (choć nie jest to już oryginalna bransoleta Panerai, ale to sprawa samopoczucia osoby noszącej). Jak dla mnie to generalnie idea Panerai i bransoleta kłócą się tak bardzo, że nawet nie przeszło mi to nigdy przez myśl... :P

 

Nalezy tez pamiętać, iż bransoleta pasuje WYŁACZNIE do niektórych modeli do niej przeznaczonych. Do kolekcji historycznej (np. Luminor Marina) czy Submersible nie będzie pasowała! CHyba, że zamontuje się specjalne przejściówki, ale to już nie to samo.


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie. Juz zescie mnie z bransolety wyleczyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra Panowie. Juz zescie mnie z bransolety wyleczyli :D

 

I dobrze - pomysl jak ciezko byloby Ci dobrac do niej odpowiednie buty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pasek do spodni :D Ze tez ja biedny idiota wczesniej nie pomyslalem. Dzieki za zwrocenie uwagi. Uratowales mi 2 k euro. :D Na spotkaniu w lipcu masz duuuza wodke.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.