Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

A. Brat

Rzeczpospolita - Co tyka...

Rekomendowane odpowiedzi

No i wychodzi na to, że posiadanie dobrego (drogiego) zegarka, to rzecz z gruntu podejrzana. :) Cóż Panowie, ci którzy którzy są zatrudnieni w sektorze prywatnym mogą być spokojni, pozostali... Pozostałych tu nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest ciekawe : " ... Jeden z nich jest wyposażony w specjalne światło, które widać w nocy ze śmigłowca. " :)

Jak to mam rozumieć... tzn że tylko gdy jestem w śmigłowcu je widać ?? Czy jak będę leciał śmigłowcem to na ziemi będę go widział .. ?

Przychodzi wam coś do głowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest ciekawe : " ... Jeden z nich jest wyposażony w specjalne światło, które widać w nocy ze śmigłowca. " :) Jak to mam rozumieć... tzn że tylko gdy jestem w śmigłowcu je widać ?? Czy jak będę leciał śmigłowcem to na ziemi będę go widział .. ? Przychodzi wam coś do głowy ?

heehehehehee to jest dobre :) ale musisz byc w smiglowcu(helikopter lub jakis samolot smiglowy chyba) i wtedy bedzie widac.po za tym nic...ni w zab...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój odnośnik

 

 

Może to :albo chodzi o tryt :)


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samo światło to do celów ratowniczych tzn. namierzenia rozbitka przez śmigłowiec używane jest światło stroboskopowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tryt chyba nie bardzo, stroboskopowe też chyba nie ;)

Nie wiem co autor miał na myśli .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje spostrzeżenia są takie. Fajnie, że w całym tym towarzystwie znalazły się dwie kieszonki, no i ciekaw jestem, o jakiej mało znanej kanadyjskiej firmie z lat trzydziestych mówił pod koniec artykułu przedstawiciel palestry? Może ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.