Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Świeżak

MOJA SKROMNA KOLEKCJA

Rekomendowane odpowiedzi

Łucz z pierwszej galerii super . Klasyka klasyki . Takie zegarki królowały jako prezenty na pierwszą komunię w latach 70 - 80 ,potem przyszła moda na elektroniki z muzyczką ( ten lepszy który miał więcej melodyjek- jesli dobrze pamietam to przyjeżdzały z Węgier ) chociaż ja dostałem Zarię ale gdzieś niestety zaginęła . Wtedy jakoś zegarki mnie nie interesowały :). Gratuluje fajnych zegareczków.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie zegarek, ale tu była już mowa o starym radiu i mi się przypomniało...., mam starą Kariokę, dawno już planuję ją oddać do naprawy i renowacji, czy nie wie ktoś kto w rejonie Krakowa zajmuje sie renowacją i naprawa takich zabytków :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe zmiany w życiu nastąpiły tak więc i galerie trzeba troche odświeżyć.. niestety z oceanaire trzeba było sie pożegnać z powodów finansowych, ale pewnie jeszcze kiedyś powróce do tego tematu. Z kolei casio g5600gr został przywłaszczony przez nieznanego mi sprawcę. RADA DLA INNYCH.. nie zostawiać nigdy nawet na 5 minut zegarków poza własny nadgarstek. No i musiał on być zastąpiony przez kolejny model a mianowicie tym razem postawiłem na gr7900 czyli nie daleko pada jakbłko od jabłoni.

 

5760409a4cf0.jpg

 

ba85f0ccf540.jpg

 

c908f2005d6e.jpg

 

Do Zodiaca zo2310 doszedł nowy, moim zdaniem najlepiej do niego pasujący biały silikonowo / gumowy pasek. tak wiec od razu mała konfrontacja z jego białym przeciwnikiem:

 

8297770dd33b.jpg

 

59fef4689a9d.jpg

 

f510bdf8a1f3.jpg

 

7d5af261227c.jpg

 

a na koniec do galeryjki bo fotki coś działać przestały, złota moskwa dla zainteresowanych:

d0bc345141d0.jpg

 

2068140daef7.jpg

 

komunijny sharp (powstał z martwych za cene jak to ujął zegarmistrz znacznie przekraczającą jego wartość... czyli za 20zł)

c4c5bfa49a93.jpg

 

a na koniec konfrontacja grubości kilku moich zegareczków jakby ktoś sie zastanawiał jak to wygląda od boku.

6d977216616c.jpg

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko bezczelnie w sprawie zodiaca zo2310....oprócz tego, że zegar jest świetny, bo co do tego nie ma wątpliwości...to akurat na tej białej gumie wg mnie traci...myślałeś może o oliwkowym nato...?

pozdrawiam,

w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy zakup: Brytyjska Sekonda 3328 oraz to jak się prezentuje na tle konkurencji. Co do jej jakości oraz nurkowej przynależności można by wiele polemizować, jednakże po częsci rekompensuje mi wciąż nie osiągniętego żółtego divera. Czasy się zmieniają to i zegarki się zmieniają. Mam nadzieje, że uda mi się kiedyś zdobyć marzenie... mianowicie zodiac oceanaire zo8003, który będzie już moim ostatnim i na pokolenia zegarkiem. Jeśli ktoś potrafiłby mi w tym pomóc byłbym dozgonnie wdzięczny.

 

d9a547868170.jpg

 

ed9d7770d7b7.jpg

 

4be35463d760.jpg

 

bd9440c782f3.jpg

 

22a6280b79ff.jpg

 

Obecny wygląd mojej kolekcji nie licząc antyków.

 

 

9534418c3007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONIEC POSZUKIWAŃ. W pełni szczęśliwy z upolowania wszystkich wymarzonych zegarków zamykam moją kolekcję. W jej skład oczywiście otrzymane w spadku po rodzinie zegarki oraz moje własne: komunijny sharp, casio gr7900 green edition oraz wszystkie upragnione zegarki marki Zodiac: zo2502 Desert Hawk, zo2310 V-Wolf, oraz wspaniały żółty zo8003 Oceanaire.

Zakochałem się w tej marce.

 

07c748891290.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Bardzo fajne te zodiaki w środku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!

Odnośnie deklaracji o zamknięciu kolekcji to jestem pewien, że za jakis czas nastąpią kolejne zmiany ;)


Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gartuluje przede wszystkim inwencji. Pomysły na aranżację zdjęć - świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przewidywaniami niektórych użytkowników, choroba zegarkowa trwa, a nawet posuwa się do przodu, tak wiec co nieco nowego wjechało. Motyw przewodni: POMARAŃCZOWY ORANGE :) a więc po strzale: Zodiac Oceanaire zo8002 w konfiguracji własnej na niebieskiej gumie, oraz Sekonda 3325. 

 

548bf96386aa.jpg

 

 

9abd7e4c327d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choruj dalej bo to mimo wszystko piękna chroba i nie aż tak wyczerpująca jak inne ;). Zielony chyba odszedł do lamusa


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, sweterka sie uczepili.. Panowie, naprawde, naprawde czysty przypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pozno, ale szczerze, gratuluje kolekcji i dobrych zdjec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW! No jestem pod wrażeniem. Gold plated czy made of gold? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW! No jestem pod wrażeniem. Gold plated czy made of gold? 

Dzieki ,a to tylko takie tam świecideła :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości :) Kolekcja wita nowych gości. Tym razem wybór padł na Stuhrling Alpine Renegade 4D. 17039483.jpg?145355870117039485.jpg?1453558701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.