Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

c3z

Jeleń na "Omegę" poszukiwany ...

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia są fatalne, ale zaryzykuję stwierdzenie, że sam zegarek jak najbardziej może być oryginalny. Oczywiście kwarc, a w opisie pisze, że automat, ale niekoniecznie musi to być podróbka.

Potrzebne by były lepsze zdjęcia żeby powiedzieć coś na 99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek, myślisz, że zapięcie jest oryginalne ? Bo mi wygląda jak najbardziej na fake. Co do zegarka to trudno się wypowiadać na 100% przy takich foto ... ale samo spasowanie bransolety z kopertą ... nie wygląda to tak jak powinno.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy znalazłby się ktoś tak głupi by "przyczepić" oryginalny zegarek do takiej "bransolety" ...

 

A Wy jak myślicie ? ;P

Co chcesz od tej bransolety?

Zarówno bransoleta, jak i całość na podstawie tych zdjęć wydają się być ok. Tyle tylko, że to kwarc, jak już napisał Krystek.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawer na zapieciu nie wyglada ciekawie ale moze ty byc wina zdjec. Ale zegarek tez uwazam ze jest oryginalny.


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacha na zapince jest wręcz "powginana" przy konturach liter, szpary na spasowaniu bransolety i koperty. Być może niedowidzę już na starość ... jeśli tak to przepraszam.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Ja nie pisałem, że bransoleta wygląda ok. Sam zegarek tak wygląda. Bransoleta wygląda fatalnie i prawdopodobnie jest tak jak myślisz, że ktoś założył nieoryginalną bransoletę do oryginalnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem e-mail z prośbą o zdjęcia. Jeżeli prześle to wszystko się powinno wyjaśnić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak się przyjrzeć, to trochę dziwne te napisy na deklu, porównałem ze swoją i moja ma te napisy nieco delikatniejsze, ale moja jest automatic i nowsza wersja, ta z ładniejszym deklem, prawda Krystek? :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak się przyjrzeć, to trochę dziwne te napisy na deklu, porównałem ze swoją i moja ma te napisy nieco delikatniejsze, ale moja jest automatic i nowsza wersja, ta z ładniejszym deklem, prawda Krystek? :D

 

Ja tam zdjęcia dekla nie widzę :D

Jeżeli chodzi Ci o zapięcie bransolety to wygląda fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.