Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GUL

mój nowy nurek :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos nie moglem dobrac do swojego zegarka zadnego paska i wkoncu najlepiej sie czuje w nurkowym pasku GUL`a zegarek co prawda pol nurkowy gdyz ogranicza go 10ATM.

 

gul.jpg

 

gul1.jpg

 

Powoli sie przymierzam do ktoregos nurka SEIKO te zegarki naprawde maja cos w sobie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem pewna rzecz ze jesli na tym forum nie pisze sie o seiko dive`erach, szwajcarach, zegarkach powyzej 500 zl :P to nikt nie komentuje, nie udziela sie. Jaki z tego moral ? ze ktos taki jak ja kupujac takiego gula moze pomyslec ze kupil niezle gowno :D :-D

 

trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, Slavy, Pobiedy, Wostoki za 10 zł , Poljoty za 50 zł, Amfibie za 150, Błonie za 10 zł i wiele innych też są komentowane.

 

A Gula nikt nie zna :P Więc jak tu komentować? Jeśli masz, to przedstaw go wszystkim, napisz coś o nim, powiedz co w nim jest wyjątkowego, wartego komentarza - to będą i komentarze :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauwazylem pewna rzecz ze jesli na tym forum nie pisze sie o seiko dive`erach, szwajcarach, zegarkach powyzej 500 zl :P to nikt nie komentuje, nie udziela sie.

 

Nieprawda! Wystarczy zajrzeć chociażby do działu zegarków Rosyjskich i Radzieckich :D 8)

 

 

 

 

 

Drugi... :oops:

 

PS. Coś zdjęć nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byl troche taki lamęt na podbużke :P widze ze odrazu cos dyskusja ruszyla :-D napisac jeszcze narazie nie wiele moge gdyz mam go krutko i juz mi sie marzy jakis samuraj :D

 

serwer na ktorym sa zdjecia padl bede musial podmienic.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.