Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Temption

Galeria TOP KMZiZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Temption

Przeglądając strony galerii wpadłem na pomysł wyłowienia najciekawszych zdjęć w niej umieszczonych. Wybór jest dość pobieżny z powodu braku czasu. Nie jest ostateczny. Jeżeli uważacie, że są jeszcze zdjęcia zasługujące na dołączenie do poniższej prezentacji proszę o przesłanie informacji na PW. Nie chciałbym aby ten post stał się miejscem publicznych typowań i ocen. W PW powinno być zdjęcie (link do niego) oraz podany nick autora. Sensowność zamieszczenia przesłanych zdjęć przedyskutuję z dwoma kolegami z KMZiZ.

 

Wyboru zdjęć dokonałem bez uzgodnień z autorami. Mam nadzieję, że nie wezmą mi tego za złe. W moim przekonaniu jest to dla nich swoista nobilitacja.

Ich "widzenie czasomierzy" ma zainspirować innych do tworzenia jeszcze piękniejszych zdjęć ;)

 

 

Zainspiruj się!

 

Czekam na Wasze propozycje. Od Was zależy co będziecie oglądać. Na czym opierać i budować własne pomysły zdjęć.

Edytowane przez Temption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robią wrażenie ;) Gdybym miał sprzęt postarałbym się zrobić coś lepszego. Dziś wyszło mi to tak: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/53438-casio-edifice-ef-500l-galeria/page__p__587533__fromsearch__1#entry587533 Zrobione kamerą sony HD. Małe mozliwości jeśli chodzi o ustawianie parametrów. Będę próbował z innymi zegarkami. Zachęcam także innych!

 

EDIT/ Zdjęcie kolegi o nicku Spinner http://zegarkiclub.pl/forum/topic/316-jaki-zegarek-masz-dzis-na-reku/page__hl__co+na+rece__st__19680 zasługuje na miejsce w albumie.

Edytowane przez malarz84

Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór dobry, na początek. Jest wiele, naprawdę wiele świetnych zdjęć w galerii, z czasem mam nadzieję znajdą się w tym wątku.

 

Wszystkim kolegom, zwłaszcza tym o krótszym stażu, polecam dobrze przyjrzeć się zdjęciom Zbyszka - autora tego wątku. Z oczywistych względów Temption swoich zdjęć tutaj raczej nie umieści, a w mojej opinii zasługują na nieustające zachwyty.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

Nie wszystkim może odpowiadać pokaz slajdów aby móc w skupieniu podziwiać zdjęcia ;)

Dla "tradycjonalistów" proponuję taką formę.

 

post-276-0-63158100-1331811081.jpg

 

post-276-0-16499500-1331811083.jpg

 

post-276-0-58187400-1331811084.jpg

 

post-276-0-75140300-1331811085.jpg

 

post-276-0-69938300-1331811087.jpg

 

post-276-0-17066300-1331811089.jpg

 

post-276-0-28651100-1331811090.jpg

 

post-276-0-70371800-1331811091.jpg

 

post-276-0-14001600-1331811093.jpg

 

post-276-0-72083800-1331811094.jpg

 

post-276-0-88600600-1331811095.jpg

 

post-276-0-86812900-1331811096.jpg

 

009dh.jpg

 

post-276-0-21283700-1331811099.jpg

 

post-276-0-58395800-1331811100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku - bardzo fajny pomysł. ZAchecam od wyboru. Może uda sie stworzyć cos w rodzaju The Best Of Galeria KMZiZ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

55

Edytowane przez Temption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja może wypowiem się odnoście swojego zdjęcia Monstera - nie uważam go za złe ale nie wiem czy nie było kilka lepszych tam (no i niedawno jeszcze dorzucałem nowe foty do tego samego wątku z którego go wyłowiłeś :) ) :) Niemniej pomysł mi się podoba - dużo bardzo fajnych zdjęć, chociaż co do niektórych to mam to samo,nie wiem jak to nazwać? - zastrzeżenie? że też były lepsze zdjęcia w wątku :) przykład - np ball wrzucony przez y60 miał świetną fotę na tym żelaztwie na którym jest omega seamaster gmt tutaj, a ta omega miała lepsze foty np na wzmaku :) nie widzę też np "butowej" serii niebieskiej seamasterki 300m - a te zdjęcia to powiedziałbym że najlepsze foty tego zegarka :) itd :) chociaż wiem że nie łatwo ogarnąć taką ilość wątków :)

Edytowane przez Mariusz888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa! Zainspirowałem się :) A umieszczenie zdjęcia w albumie będzie super nagrodą dla każdego forumowicza z pasją pstrykania

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Darku :) Czekamy na kolejne zgłoszenia, ale z tym jest kiepsko. Tematy w galerii żyją czas jakiś, a potem nikt o nich nie pamięta. Jest w nich sporo zdjęć wartych przypomnienia. Pomysł, jak na razie trafia na próżnię :)

Zbyszku, pomysł świetny..ale ja uważam, że powinieneś sam go prowadzić i kontynuować.

Sam wybieraj zdjęcia z galerii i tu wstawiaj. Fajnie by było, gdybyś dodatkowo je omawiał jakoś (co na plus, co do poprawy)...

 

Nie masz co czekać na zgłoszenia, sam działaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa - zawsze milo wejsc i popatrzec :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki śliczne, mam nadzieje ze temat będzie kontynuowany


Eterna KonTiki Four-Hands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarki marzenie


EDOX C1 DIVER 70157 3 NIN, SEIKO SAMuRAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia rewelacja ! Może jakaś kontynacja ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie numer jeden! Zdecydowanie nieprawdopodobne.

Pam sam w sobie jest eteryczny, ale na tym purystycznym zdjęciu jest wszystko wyciągnięte!!

Dla mnie genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, super zdjęcia. Myślę,że założyciel tematu powinien sam decydować, jakie zdjęcie powinno się tu pojawić:)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nr 1 - odpowiednia oprawa dla PAMA:)


Eterna KonTiki Four-Hands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.