Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze wygląda też na czarnym nato.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, gratuluję wymarzonego zegarka. Takie zakupy cieszą najbardziej .

Jeśli lubisz gumowe paski, proponuję zakupić oryginalny, dedykowany do tego modelu - zegarek wygląda na nim super

No właaaaaśnie. Trafiłeś :) Zastanawiam się nad zakupem kauczuku do niego. W necie mało jest zdjęć mojego modelu na takim pasku. Masz może jakieś fotki żebym mógł ostatecznie przekonać się do zakupu  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja fotek nie posiadam, ale po wpisaniu magicznego hasła w Google (longines hydroconquest rubber) wyskakuje sporo zdjęć oryginalnej gumy


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna guma jest bardzo fajna, ale komplet z zapięciem teraz chyba z 600 kosztuje. Wybieram bonetto za 50zł z klasyczną klamerką ;)

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś? Użytkowałeś ten zegarek na kauczuku?

No właśnie nie, ale zawsze mi się ten model podobał, chyba nawet bardziej jego starsza wersja. Kiedyś na forum ktoś prezentował ten zegarek ma fabrycznej gumie i bardzo mi się to połączenie podobało

 

Oryginalna guma jest bardzo fajna, ale komplet z zapięciem teraz chyba z 600 kosztuje. Wybieram bonetto za 50zł z klasyczną klamerką ;)

Faktycznie jest droga, ale za to idealnie spasowana z kopertą zegarka . Jeśli jednak pójdziemy na kompromis dostajemy pasek równie dobrej jakości, ale nie tak dobrze dopasowany. Tu już kolega sam musi zadecydować...

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę się decydował to tylko na oryginalny. Żaden substytut nie wchodzi w grę. Zdecydowanie wolę dopłacić do oryginału....

 

 

igory76..... piękny ten Twój LD :)

Edytowane przez petryko6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko jego, ;) LLD to zegarek, który nie przestaje zachwycać jeśli się go ma na nadgarstku. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

LLD na meshu też daje radę :)

 

Sam się dziwie że mi się takie połączenie podoba, wygląda to nieźle, do tego z tą spinką, butami i widokiem za oknem, bardzo fajna fotka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój długo wyczekiwany Hydroconquest.

 

Gratulacje, świetny zegarek.

 

 

LLD na meshu też daje radę :)

 

Ten zegarek to nawet jeszcze lepszy, a i zdjęcie mi się podoba - wygląda jak kadr z amerykańskiego filmu z lat 50. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proki......

Prze, prze, przepiękny. Istota zegarka. Sample samplami ale na ręku wygląda niesamowicie.

Kilka razy razy już miałem pociągnąć "za spust" i zacząłem się zastanawiać (a może LLD) choć wiem że to było bez sensu bo odkąd zobaczyłem TEN zegarek to się w nim zakochałem.

Graktki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest rewelacyjny. Zdjęcia ( moje, po kursie u Doriana   :)  ) niestety tego nie oddają. Wygrał  właśnie z LLD bo jego tez brałem pod uwagę. Ale ten mnie po prostu urzekł i jak założyłem go na rękę to  tak jakby był robiony własnie dla mnie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek, to przepustka VIP`owska do klubu. ;)  (nie prowokuj tym wygranym pojedynkiem z LLD) :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszek, no bez żartów. LLD to przecież rewelacyjny zegar i gdyby fundusze pozwoliły to byłyby oba.  A wygrał tylko końcem buta, dzięki fotoklatce  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz kosteczka świetna model naprawdę udany a porównać mógłbym tylko z Eterną Heritage Military 1939 i wtedy ból głowy/problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się nie pochwaliłem, własnie to robię  :)

Seba, pewnie tak i jeszcze  przypomina mi TH Monze, która kiedyś miałem i sprzedałem.  Lubię ten kształt koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna rzecz, która mnie zaskoczyła bo jednak nie spodziewałem się tego w zegarkach z tej półki. Pasek to  krokodyl a nie "farbowany" cielak.  Jest trochę długi na mój nadgarstek i pierwotnie planowałem go wymienić al jak się zreflektowałem, że to krokodylek to stwierdziłem, że nie będę go wymieniał na wołowinkę, dorobiłem dziurkę i tylko ciut wystaje z boku nadgarstka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.