Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że cieszy. Zasługuje na to by go pokazywać.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty, ładny Longines, jedynie datownik mi w nim nie pasuje, nie bardzo wintydżowy  :)


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze kilka

Fajny, gratuluję. Praktyczniejsza jest duża sekunda, poza tym nade wszystko cenię prostotę i dlatego wolę swój.

post-76160-0-54103000-1445785500_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, mój egzemplarz świeci intensywnie aż do rana. Nie musi dłużej, u nas nie ma nocy polarnych

Edytowane przez cyryl99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój długo wyczekiwany Hydroconquest. Oczywiście automat.

 

 

 

attachicon.gif20150721_163307saf.jpg

 

Możesz kolego napisac cos na temat jakości indeksów na tarczy bo podobno sa drukowane i srednio to wyglada w porownaniu do starego modelu? Chce własnie zakupic ten zegarek ale nie wiem czy wziasc stary czy nowy model. W nowym modelu pasuje mi bransa bo jest w calosci szczotkowana a to jest dla mnie duży atut tylko wlasnie najwiekszy niesmak mam do tarczy ktora według mnie w starym byla mega ładniejsza.

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

Rozgladam sie za uzywanym longinesem i mam jeden problem. W niektorych modelach na kopercie znajduje sie napis ''300m/1000ft'' a na innych ''300 m / 1000 ft'', chodzi mi o ta przerwe (w jednych jest a w innych nie). Jak powinno byc poprawnie, czy moze jedna i druga wersja jest ok tylko zwyczajnie jest roznica w roku produkcji czy cos. Przewertowalem rozne tematy itp i nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi, wiec moze wypowie sie ktos kto ma zegarek od dystrybutora lub wie.

 

tu np polaczone  

http://www.chrono24.pl/longines/hydroconquest--id3769858.htm

 

Pozdrawiam i prosze o pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w kolejnych partiach. Wszystkie są ok.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w kolejnych partiach. Wszystkie są ok.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

 

Super, dziekuje za pomoc !!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A oto mój długo wyczekiwany Hydroconquest. Oczywiście automat.

 

 

 

attachicon.gif20150721_163307saf.jpg

 

Możesz kolego napisac cos na temat jakości indeksów na tarczy bo podobno sa drukowane i srednio to wyglada w porownaniu do starego modelu? Chce własnie zakupic ten zegarek ale nie wiem czy wziasc stary czy nowy model. W nowym modelu pasuje mi bransa bo jest w calosci szczotkowana a to jest dla mnie duży atut tylko wlasnie najwiekszy niesmak mam do tarczy ktora według mnie w starym byla mega ładniejsza.

 

Zastanawiałem się długo, którą wersję wybrać. Starsza ma przewagę właśnie w tym, że indeksy są nakładane..... Ale po głępszych namysłach stwierdziłem, że jest to dla mnie tak naprawdę jedyny plus starszej wersji. Nowa jest jak dla mnie o wiele bardziej spójna i harmonijna, starsza jest trochę przesadzona i "nabadziana". To oczywiście moje subiektywne zdanie. No i ta bransoleta.... W całości szczotkowana jest dużo fajniejsza od starszej.

A jak wyglądają drukowane indeksy? Jak dla mnie jest ok. Nie boli mnie to wcale że nie są nakładane. Z zegarka jestem mega zadowolony, ale jeśli masz obawy to polecam oględziny gdzieś w salonie na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się długo, którą wersję wybrać. Starsza ma przewagę właśnie w tym, że indeksy są nakładane..... Ale po głępszych namysłach stwierdziłem, że jest to dla mnie tak naprawdę jedyny plus starszej wersji. Nowa jest jak dla mnie o wiele bardziej spójna i harmonijna, starsza jest trochę przesadzona i "nabadziana". To oczywiście moje subiektywne zdanie. No i ta bransoleta.... W całości szczotkowana jest dużo fajniejsza od starszej.

A jak wyglądają drukowane indeksy? Jak dla mnie jest ok. Nie boli mnie to wcale że nie są nakładane. Z zegarka jestem mega zadowolony, ale jeśli masz obawy to polecam oględziny gdzieś w salonie na żywo.

 

Dziękuję kolego. Tak mam właśnie zamiar zrobić. Nie zaryzykuje kupna dopóki nie założę go na rękę. Negocjowałem wstępnie cenę w kraff.pl i opuszczają tylko 90zł czyli na 3600zł i wysyłka gratis. Myślicie ze to dobra cena czy drążyć dalej? W sumie nie znalazłem sklepu z tańszą oferta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem na przymiarkach Hydroconquesta i dowiedziałem się ciekawe rzeczy. Otóż nowy model nie będzie już produkowany ze względu na małe zainteresowanie i w sprzedaży pozostanie tylko stary. Wiec jedynym rozwiązaniem jak dla mnie jest poszukanie gdzieś nowego ze starych zapasów i pogodzić się z ta nieciekawa tarcza lub zakup starego + dokupienie nowej bransolety od nowego modelu bo niestety ta w połowie polerowana jest dla mnie nie do przyjęcia. Dziwna polityka tej firmy, jak by nie mogli po prostu do nowego modelu zakładać starej tarczy  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszczotkuj sobie samodzielnie zmywakiem.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, w wątku o Omedze jest jak kolega wyszczotkował zmywakiem bransę od AT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beczka....drogą kupna nabyta...

 


Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ta branzoleta już była tak zniszczona ze nie miał nic do stracenia albo jest jakimś fachowcem w tej dziedzinie.

 

P.S Bardzo ładna beczka

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ta branzoleta już była tak zniszczona ze nie miał nic do stracenia albo jest jakimś fachowcem w tej dziedzinie.

 

P.S Bardzo ładna beczka

Ani jedno, ani drugie

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w szoku. A właśnie zakupiłem zegarek i tez bym chciał mieć taka bransoletę 625bbc16f8c622dd803175c03bfc8752.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z Mirkiem od Omegi zagadaj o spolerowanie bransy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonie skracali mi bransoletę to spróbuje moze na początek na pojedynczym elemencie który mi został.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gotowe. Elegancko i jak z fabryki. 79ad5112808a3584ad15eb4c57f26ea0.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.