Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem, że jesteś bliżej marki niż ktokolwiek inny :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dopisać się do klubu. Zegarka jeszcze nie mam, ale jakoś w styczniu nabędę Hydroconquesta z werkiem na bazie ETA 2892/A2. Foty nadgarstkowe oczywiście będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiam sie czy nasz klub taki mało liczny czy piszemy na innych :)    tak sporadycznie pojawiają sie tu posty :)

A na marginesie wiecie może czy jest gdzieś serwis gdzie można szukać  częsci do starych Longinów, czy tylko aukcję internetowe ... 

Od dłuższego czasu szukam ramki "ozdobnej"-zaciskowej na szkiełko  do Longina ultra-chorn  i nic ....podobno można ją ładnie wytoczyć ale nie mam nikogo kto to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tez mogę do klubu Longines, mam cos takiego

 

Świetny jest ten Longines! Właśnie w wersji bez daty! Ciekawe jak by sie prezentował na gumowym pasku typu "tropic" chyba całkiem niezle i rasowo vintage!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiam czy nie kupić drugiego paska fabrycznego.

 

Co do tropic to mam taki pasek

W sumie skłamałem że żaden inny nie pasuje bo tropić pasuje idealnie i może być na zmianę z fabrycznym

 

@szwed

masz racje że bez daty jest najlepszy. Byłe swego czasu wersje z napisem automatic i 300m i to była masakra to psuło cały charakter zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zadam pytanie do użytkowników LLD i tych którym się ten zegarek podoba co myślicie i nato skórzanych i nie skórzanych do tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu, jak z innymi sprawami. Dla mnie ten zegarek wygląda najlepiej z oryginalnym paskiem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D, mało pięknych Enicar`ów, to teraz przerzucamy się na niemniej fajne Lonżiny?  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny kawał zegarka :) Co tam siedzi w środku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, bo twierdzę, że oryginalny pasek jest jedynym pasującym do charakteru tego zegarka. Ciekawe czy jest możliwość dokupienia kolejnego oryginalnego paska. Wie ktoś? 

 

Jakiś czas temu zamawiałem w Hour Passion 2 także nie ma z tym problemu cena także ok za ten produkt szkoda tylko że klamra osobno i taka droga....

 

 

jeszcze zadam pytanie do użytkowników LLD i tych którym się ten zegarek podoba co myślicie i nato skórzanych i nie skórzanych do tego modelu?

 

Ja swojego naszę na skórzanych.... nie mam z tym problemu i lubię :)

post-33440-0-25568100-1418340101.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż go z boku albo nie na ręku

chcę zobaczyć jaki masz pasek i jak się komponuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ten Longines! Właśnie w wersji bez daty! Ciekawe jak by sie prezentował na gumowym pasku typu "tropic" chyba całkiem niezle i rasowo vintage!

Prosze na tropicu

d6c4c4a0d208af1d1ddbcf1a7fa9a332.jpgdef2fc2bb332186b08f1a714e4649523.jpg27666ba618aec1b52f810fbae97decfb.jpg7b607353738e2b35a52f1e343d35b2ed.jpg

 

Zdjęcia na szybko w samochodzie na światłach zrobione :) przepraszam za jakość

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajnie sie prezentuj! Ale chyba bym wolal zeby Tropic przylegal do zegarka by wypelnil ta pustke.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż go z boku albo nie na ręku

chcę zobaczyć jaki masz pasek i jak się komponuje

Tylko takie mam...

post-33440-0-54162100-1418503693_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

 

Chciałem kupić oryginalną gumę do Hydroconquesta jednak dzisiaj w "od czasu do czasu" pani, po konsultacji z centralą, oznajmiła, że nie można dokupić samej gumy... :blink: prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do swatch na ul. marynarskiej w warszawie, mysle ze na 99% mozesz zamowic sama gumę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mam pytanie...

 

Chciałem kupić oryginalną gumę do Hydroconquesta jednak dzisiaj w "od czasu do czasu" pani, po konsultacji z centralą, oznajmiła, że nie można dokupić samej gumy... :blink: prawda to?

Sprawdze Ci to w czwartek, pracuję w SGP.

 

Masz zapięcie do gumy, motylka? Cały komplet kosztuje ok. 550zł z tego co pamiętam.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich miłośników marki Longines. Od ponad dwóch lat posiadam Longinesa Hydroconquesta w automacie. Jestem bardzo z niego zadowolony, a w marce jestem zakochany od dawana. Dopisuję się do klubu

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze Ci to w czwartek, pracuję w SGP.

 

Masz zapięcie do gumy, motylka? Cały komplet kosztuje ok. 550zł z tego co pamiętam.

 

da się przełożyć z bransolety czy to do gumy jest jakieś specjalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być dedykowane do gumy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, może i ze współczesnej też byś coś przyjął, gdyby dawali biggrin.gif

L26934785.jpg

Super model, bardzo elegancki i do tego te niebieskie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.