Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Musi być dedykowane do gumy.

 

ok, rozumiem... to w takim razie nie mam... :)

 

jakby Ci się coś udało dowiedzieć to wrzucaj tu do tematu, może komuś innemu się jeszcze ta wiedza przyda... z góry dzięki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pomijając jakość zdjęć ( zazdroszczę Innym pięknych fotek <_< ) mam pytanie odnośnie poniższego zegarka .

Pasek czy bransoleta , chciałbym założyć do niego pasek : jaki ?

Za sugestie , dobre rady po stokroć dzięki.

 

post-73422-0-79700000-1419007072_thumb.jpg

post-73422-0-05188700-1419007112_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekoladowy brąz wypełniany będzie świetnie pasował.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekoladowy brąz wypełniany będzie świetnie pasował.

Musiałem się douczyć co oznacza wypełniany O:).

Odezwę się wkrótce odnośnie materiału i wzoru na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nowym nabytkiem który zakupiłem pod choinkę i już jest w użyciu. Longines Prima Luna, tarcza z macicy perłowej, pierścień 18k różowe złoto (gold cap) i pasek z aligatora. Piękny klasyk, teraz Longines robi tylko wersje na bransoletkach (ale piny i paski można cały czas kupić), a te na paskach miały zdecydowanie więcej charakteru:

 

sZXk2qr.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Longines i rzeczywiście z paskiem bardziej elegancki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem posiadaczem takiego LONGINESA, tylko pytanie czy to Longines czy tylko tz. pasówka??

Według mojego zegarmistrza jest to mechanizm z lat 20 i uważa iż może być to produkcja tej firmy.

Jakie są wasze opinie??

Zdjęcia w linku

http://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/18827996.html

Pozdrawiam KUBA

Moim zdaniem pasówka.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nowym nabytkiem który zakupiłem pod choinkę i już jest w użyciu. Longines Prima Luna, tarcza z macicy perłowej, pierścień 18k różowe złoto (gold cap) i pasek z aligatora. Piękny klasyk, teraz Longines robi tylko wersje na bransoletkach (ale piny i paski można cały czas kupić), a te na paskach miały zdecydowanie więcej charakteru.

 

Jest prześliczna :)


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nowym nabytkiem który zakupiłem pod choinkę i już jest w użyciu. Longines Prima Luna, tarcza z macicy perłowej, pierścień 18k różowe złoto (gold cap) i pasek z aligatora. Piękny klasyk, teraz Longines robi tylko wersje na bransoletkach (ale piny i paski można cały czas kupić), a te na paskach miały zdecydowanie więcej charakteru:

 

 

Dość trudno o ładny damski zegarek, ale ten jest piękny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiony jakiś czas temu na miejscowym bazarku. Chciałem zaznaczyć swoją obecność w klubie :)

 

DSC_0259.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaznaczyłeś!

I to całkiem udanie! :)

Pozostaje zapisać numer postu, :wacko:

u góry po prawej,

by pamiętać o fakcie. ;)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od długiego czasu chodzi za mną jakiś Longines, długo szukam już i przeglądam. Kilka jest modeli nowych, na które mógłbym po prostu patrzeć, nawet nie musiałby być na ręce. Jednak starsze wynalazki bardziej przykuwają moją uwagę ;) 

Tutaj pojawia się pytanie: jak rozpoznać czy zegarek jest w pełni oryginalny? Gdzie najlepiej szukać? Znalazłem kilka ciekawych ofert, czy mogę po prostu się tutaj nimi dzielić?

Z tego co czytałem w tym temacie to Longines jest pomocny w ustalaniu co i do kogo należało i czy w ogóle istniał zegarek z takim numerem, ale co z samym mechanizmem? jak to rozpoznać?  

 

Oczywiście LDD to byłby ideał, ale chyba nie jestem gotowy przeforsować takiego zakupu "na kolejny przecież zegarek" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie jest gotowy, ale przymiarki pomagają przekonać do zakupu. :D Jeżeli chodziło Ci o LLD to z pewnością warto.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem już w innym miejscu, ale tak sobie pomyślałem, iż zapiszę się do klubu, pokazując swojego LLD w jego naturalnym (sic!) środowisku.

 

21ade8ec83f51d65052ac54961d5a4e2.jpg

 

Sent from my mobile phone using Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Legend, gratuluję! Mierzyłem taki dziś i ma jedną jedyną wadę, jak dla mnie- polerowaną kopertę =[. cała reszta jest idealna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nikt nigdy nie jest gotowy, ale przymiarki pomagają przekonać do zakupu.  :D Jeżeli chodziło Ci o LLD to z pewnością warto.

Tak, już w niedzielę sprawdzałem, nawet narzeczona powiedziała, że ładny więc jakiś progres jest :P  Najlepiej jakbym trafił na używkę, żeby pochodzić z nim jakiś czas i zobaczyć czy na pewno jest ekstra (tak, wiem, na pewno jest super, ale...) ale nie wiem czy ktoś w ogóle pozbywa się takich zegarków ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporadycznie, ale bywają na bazarku. W tamtym roku był krótko, bo krótko, ale jak jest się cierpliwym to można trafić w fajnym stanie za przyzwoite pieniądze.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem cierpliwy i nic nie trafiłem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem w super cenie, ale nie miałem ciśnienia i nie kupilem, generalnie można trafić.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zachorowałem na Longines Longines Heritage Diver L2.795.4.52.0, czy klubowicze mogą mi pomóc kupić go taniej niż std cena?

 

Z góry serdecznie dziękuje za ewentualną pomoc.

 

post-40324-0-65399000-1421936831.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zachorowałem na Longines Longines Heritage Diver L2.795.4.52.0, czy klubowicze mogą mi pomóc kupić go taniej niż std cena?

 

Z góry serdecznie dziękuje za ewentualną pomoc.

 

 

 

Jest na forum kolega z Krakowa, który może Ci pomóc. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zachorowałem na Longines Longines Heritage Diver L2.795.4.52.0, czy klubowicze mogą mi pomóc kupić go taniej niż std cena?

 

Z góry serdecznie dziękuje za ewentualną pomoc.

 

post-40324-0-65399000-1421936831.jpg

wysłałem Ci pw

 

Odnośnie samego divera -bardzo ciekawy zegarek myślałem że wersja z chrono będzie lepsza jednak uważam po przymiarce że ten jest ciekawszy tylko zamieniłbym pasek na gumę niestety przymierzałem na pasku ,chrono również na pasku..

 

Wracająć do Longinesa znowu przymierzyłem Heritage 1973 - zegarek choć nie jest w moich planach na 2015 to jednak nie daje mi spokoju jest po prostu świetny ....w dodatku to koło kolumnowe powodujące przyjemne lekkie włączanie/wyłączanie chrono powodują że nie widzę konkurenta w tej cenie z tym co oferuje...

post-33440-0-90764200-1422120017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.