Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Jakub, rewelacja zestaw.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam zdradzić, że w tym roku będą jeszcze trzy ciekawe modele Heritage, w tym jeden militarny (nawet wersja na nato strapie zielonym)..   :)

 

U mnie dziś jedyny prawdziwy hydro, czyli wersja z 1000ft na tarczy. Połączony ze starą szwajcarską ładownicą tworzy fajny klimat:

 

1QR3rXh.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam zdradzić, że w tym roku będą jeszcze trzy ciekawe modele Heritage, w tym jeden militarny (nawet wersja na nato strapie zielonym)..   :)

 

U mnie dziś jedyny prawdziwy hydro, czyli wersja z 1000ft na tarczy. Połączony ze starą szwajcarską ładownicą tworzy fajny klimat:

 

1QR3rXh.jpg

wygląda świetnie! rewelacyjny pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zwróciłem na to uwagę i zastanawiam się czy to przypadek, iż zegarek dotarł do mnie z datą ustawioną na … 14.02

 

post-79400-0-03209200-1427997567_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakochał się w Tobie ;)

 

A jak sherry cask mu pasuje?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda świetnie! rewelacyjny pasek

dlaczego jedyny prawdziwy hydro?

czy ten nie jest prawdziwym hydro? czekam na niego z utesknieniem, bedzie za 4 tyg...jak dla mnie jest powalający...

post-78653-0-64750600-1428094565_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie nowe ! Stare jedzie - mój przyjechał od zegar majstra  na łono rodziny: http://hierbilder.de/eb0fb

piekna kolekcja, ale ja najchetniej widzialbym na swoim nadgarstku tego mistrza :)

moze kiedys uda mi sie zdobyc jakis egzemplarz, choc zapewne bedzie bardzo trudno...

 

post-78653-0-84566400-1428095620_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jedyny prawdziwy hydro?

czy ten nie jest prawdziwym hydro? czekam na niego z utesknieniem, bedzie za 4 tyg...jak dla mnie jest powalający...

 

:) mnie też Filip, który imponuje mi swą wiedzą i klasą, zirytował tym stwierdzeniem ;)

Bez obaw, Marcinie, Twój HC da Ci mnóstwo radości, koniecznie wrzuć za te 4 tygodnie kilka zdjęć. Ja też rozważałem nie tak dawno temu zakup niebieskiej wersji, bo faktycznie, wygląda świetnie (tu w wersji kwarcowej):

post-64635-0-46021400-1428097254_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze da mi mnostwo radosci to wiem, skoro przy mierzeniu mi dał, to jaka radosc bedzie kiedy bedzie juz moj :) moj ci on :D

300 mt..1000 ft...detal, takze przywiazuje do nich uwage..ale uwazam, ze druga wersja jest ladniejsza imo :)

a zdjec nawrzucam ;) choc mam tylko telefon, ale postaram sie uchwycic piekno blue dial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was naprawdę w nich nurkuje, czy to tylko dla szpanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A czy ktoś z Was naprawdę w nich nurkuje, czy to tylko dla szpanu?

A w militarnych jeździ na wojny, a w pilotach lata samolotem? To tylko wzór, koncepcja. :)

Dla mnie niebieski HQ był wielkim roczarowaniem. Tylko dekiel mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odpowiedz jak najbardziej celna wiec aby bylo jasne mam nadz, ze szpanerów tutaj nie ma  :)

kwestia gustu  :)

tak szczerze, to takze bym wolal 300m/1000ft jakos ladnie to wyglada  ;)

poza tym wg mojego gustu wszystko ladniejsze  ;) bezel, indeksy  ;) bransa  :)

dekiel konkretny  :)

pozdrawiam i biegne poswiecic  :)

Pozdrowienia dla wszystkich!

a na tego w przyszlosci zapoluje, strasznie wpadl mi w oko, tylko date dałbym na 3 i dla mnie byłby ideał  :) ciekawe jak wyglada na zywo..no jest sporo tych Longinów ktore chetnie bym przytuli  :)

post-78653-0-91812500-1428135015_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był bardzo krótko produkowany, ciężko go dostać. Na żywo jest ciekawy, płaski polerowany bezel wygląda nietypowo, jest na równo ze szkłem.

 

A na prawdziwego hydro się nie denerwujcie, to z przymrużeniem oka ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był bardzo krótko produkowany, ciężko go dostać. Na żywo jest ciekawy, płaski polerowany bezel wygląda nietypowo, jest na równo ze szkłem.

 

A na prawdziwego hydro się nie denerwujcie, to z przymrużeniem oka ;)

Kto sie denerwuje ? :) na pewno nie ja ;) a ten Heritage 1940 widzialem ze jest na chrono24 ale na chwile obecna poza moim zasiegiem, na razie czekam na HQ blue :D - NAJŁADNIEJSZEGO :D

w ogóle seria Heritage bardzo przypadła mi do gustu, ciekawe jakie beda nastepne...

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co druga osoba w tym temacie mówi "czekam, leci prosto z..., przyjdzie za 4tyg" Zamawiacie za granicą bo taniej czy po prostu kaprys taki? 

 

1QR3rXh.jpg - jest cudowny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co druga osoba w tym temacie mówi "czekam, leci prosto z..., przyjdzie za 4tyg" Zamawiacie za granicą bo taniej czy po prostu kaprys taki? 

 

1QR3rXh.jpg - jest cudowny. 

kapryśni jesteśmy :D

moj akurat bedzie czekal w Polsce na mnie, zamawiany w Swiss bo nie mieli go na stanie no i czas oczekiwania 6 tyg..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurki, piloty, military...wiele z nich jest pięknych ale dla mnie Longines to klasyka, dlatego od ponad dwóch lat cieszę się z czarnego Mastera 42 mm z rzymskimi indeksami i wiecie co...im dłużej go mam tym bardziej mi się podoba:) kiedyś kupię jeszcze białego i będzie piękny komplecik:) swoją drogą nowe Mastery już wydają mi się nieco brzydsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co dla szpanu???  <_<

Kupować. Bo za ładne, w porównaniu z klasyką nie są.  A to , czy wytrzymują 30, 50, czy 100 metrów zanurzenia nie ma praktycznie żadnego znaczenia, jeżeli się w tym naprawdę nie nurkuje. Taka sztuka dla sztuki, choć w bardzo wielu przypadkach to bardziej kicz, niż sztuka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować. Bo za ładne, w porównaniu z klasyką nie są.  A to , czy wytrzymują 30, 50, czy 100 metrów zanurzenia nie ma praktycznie żadnego znaczenia, jeżeli się w tym naprawdę nie nurkuje. Taka sztuka dla sztuki, choć w bardzo wielu przypadkach to bardziej kicz, niż sztuka...

kupowac cos dla szpanu dla mnie to kompletne nieporozumienie, kupuje zegarek ze wzgledu na np sentyment do marki, wyglada, takie przeslanki, nigdy dla szpanu..okropne słowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować. Bo za ładne, w porównaniu z klasyką nie są.  A to , czy wytrzymują 30, 50, czy 100 metrów zanurzenia nie ma praktycznie żadnego znaczenia, jeżeli się w tym naprawdę nie nurkuje. Taka sztuka dla sztuki, choć w bardzo wielu przypadkach to bardziej kicz, niż sztuka...

Nie za bardzo rozumiem, ktory zegarek powyzej jest nieladny? gdzie Ty widzisz kicz?

Czarny Longines HC z nakladanymi indeksami to jest chyba jedna z najlepszych ofert w przedziale cenowym do 4k. Nowsza generacja HC ma malowane indeksy i jest juz slabsza, mimo lepszej bransolety. Jak widzisz powyzej jednak tez sie podoba.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.