Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo rozumiem, ktory zegarek powyzej jest nieladny? gdzie Ty widzisz kicz?

Czarny Longines HC z nakladanymi indeksami to jest chyba jedna z najlepszych ofert w przedziale cenowym do 4k. Nowsza generacja HC ma malowane indeksy i jest juz slabsza, mimo lepszej bransolety. Jak widzisz powyzej jednak tez sie podoba.

moze kolega ma na mysli sztuke ala Patek Philippe? hmm...

dalej bede obstawał przy swoim, podoba mi sie - kupuje i tyle w tym temacie :)

moim skromnym zdaniem 99% ludzi tutaj to jednak osoby, ktore nie kupuja zegarka dla szpanu a tylko dlatego, ze sa milosnikami tej formy bizuterii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem już w klubie, ale pochwalę się nowo zakupionym wspaniałym zegarkiem jakim jest Longines Legend Diver, który chodził mi po głowie od roku i w końcu go kupiłem, a posiadam już Longines-a  Hydroconquest-a Automat

post-36930-0-70278700-1428446216_thumb.jpg

post-36930-0-99834900-1428446285_thumb.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny jest, gratuluję nabytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem już w klubie, ale pochwalę się nowo zakupionym wspaniałym zegarkiem jakim jest Longines Legend Diver, który chodził mi po głowie od roku i w końcu go kupiłem, a posiadam już Longines-a Hydroconquest-a Automat

absolutna, ponadczasowa klasyka, zawsze na topie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem już w klubie, ale pochwalę się nowo zakupionym wspaniałym zegarkiem jakim jest Longines Legend Diver, który chodził mi po głowie od roku i w końcu go kupiłem, a posiadam już Longines-a Hydroconquest-a Automat

Jako posiadacz LLD powiem... będzie pan zadowolony :-). Gratuluję.

 

Sent from my mobile phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszy mi prz.eszkadzają w tym modelu :-)

Uszy może tak, bo ucha na pewno nie. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko pojdzie dobrze, to za dwa miesiace dolacze do klubu z nowym longinesem na ktory czekam z niecierpliwoscia (na urodziny ;) ) tylko musze sie wreszcie zdecydowac....najlepiej Les Grandes, tylko czemu one sa teraz takie male :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem już w klubie, ale pochwalę się nowo zakupionym wspaniałym zegarkiem jakim jest Longines Legend Diver, który chodził mi po głowie od roku i w końcu go kupiłem, a posiadam już Longines-a  Hydroconquest-a Automat

 

No to masz już 2/3 mojego wymarzonego zestawu Longinesa - HC, LLD i jeszcze tylko Conquest Heritage. Gratulacje!

 

Przy okazji tu też wrzucę dzisiejsze zdjęcie, bo jestem z niego zadowolony:

post-64635-0-83546000-1429039345_thumb.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może ja się pochwalę moim nowym zakupem, a oto trafił mi się Longines Admiral 5 Star Automatic. Mój pierwszy Longines:P 

post-65207-0-72772600-1429081893_thumb.jpg

post-65207-0-62743500-1429081894_thumb.jpg

post-65207-0-76482400-1429081895_thumb.jpg

post-65207-0-98469100-1429081896_thumb.jpg

post-65207-0-20995800-1429081898_thumb.jpg

post-65207-0-74554000-1429081899_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może ja się pochwalę moim nowym zakupem, a oto trafił mi się Longines Admiral 5 Star Automatic. Mój pierwszy Longines:P 

Super, ale nie rozumiem po co sie chwalisz, skoro juz wylądował na bazarku??? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ?? 

 

Stwierdziłem że warto wrzucić tutaj ten model ze względu na to że jeszcze takiego tutaj na forum nie widziałem, i jako ciekawostka dla mnie i dla użytkowników tego forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie, wolisz Tudora na ecie 2824 czy Longnesa z chrono na produkowanym na wyłaczność L. mechaniźmie z kołem kolumnowym? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor to fajna firma, robiąca ładne zegarki, z pewnym charakterem. Ale odnoszę wrażenie, że jest nieco - także na naszym forum - nadwartościowana. Ja nie miałbym wątpliwości i brałbym Longinesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor jakos mnie nie powala, ale na zywo nie mialem okazji go widziec/macac wiec zdanie moje tylko "zdjeciowe" natomiast wiem, ze niezdjeciowy jest moj (w koncu HC) :D na szybko pare fotek, bo oczywiscie chcialem sie podzielic swoim szczesciem z kumotrami :)

jest naprawde swietny, pierwszy pomiar 48h +7s.

Jest piekny, cieszy oko, reke i jak narazie, to ja sie nad nim po prostu rozplywam, leży idealnie i jestem bardzo bardzo zadowolony :)

pzdr dla wszystkich

no i oczywiscie tym wpisem zglaszam acces do klubu L :)

ps zegar na niektorych zdjeciach wyglada na wielki, ale zaufajcie mi na slowo, nie jest ;)

 

post-78653-0-83703600-1429459611_thumb.jpg

post-78653-0-79147500-1429459660_thumb.jpg

post-78653-0-30297800-1429459669_thumb.jpg

post-78653-0-12432600-1429459675_thumb.jpg

post-78653-0-60517600-1429459695_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały nie jest. Ale gustowny i nieprzeładowany "gadgetami" na tarczy . Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model wg niektorych posiada wszystko co mieli w magazynie :lol:  ale mnie to nie przeszkadza absolutnie! jest oryginalny, nie ma drugie takiego :D

dziekuje za uwage :rolleyes:

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem i się doczekałem, prosto ze Szwajcarii "nowy nabytek" ;)

 

NOkBlF9.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.