Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś może napisać więcej o tym zegarku?

Zegarek należy do znajomego i zegarmistrz poinformował go jedynie, że ma ok. 60 lat.

post-46046-0-27339200-1478812684_thumb.jpgpost-46046-0-96604400-1478812711_thumb.jpg


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do klubu dołączam również niebieściutkim z tego samego okresu, tylko szarża niższa (pomimo że najwyższa :) )

 

 

post-84532-0-19771900-1479244551_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po raz 3. Longines Flagship Heritage. Eta 2895, lekko wypukły szafir, piękna tarcza, ultradyskretna luma na wskazówkach i emaliowany zakrecany dekiel.

 

dIoZR3i.jpg

 

omLj6Hp.jpg

 

WlXZy1V.jpg

 

G48f0fH.jpg

 

ciEBwxT.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie. 38.5


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cała seria Heritage, odbudowuje pozycję Longinesa. O mechanizmach nie piszę, bo to już nie wróci.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest. Mechanicznie Longines rzeczywiście obniżył loty, ale ten mechanizm nie jest zły :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,proszę o przyjęcie mnie w szeregi miłośników marki Longines.W prawdzie jak na razie tylko miłośnik ale mam nadzieję że w niedługim czasie szczęśliwy posiadacz swojego pierwszego zegarka.W załączniku zdjęcia z dzisiejszej przymiarki po której czuję się jeszcze bardziej rozdarty odnośnie podjęcia decyzji.Model flagship przepiękny,co przybliżył na swoich zdjęciach kolega eye_lip,z fantastycznym kolorem tarczy i chyba odpowiednim rozmiarem do mojego 17cm.nadgartska,ale LLD po spotkaniu twarzą w twarz pozostawił bardzo dużo pozytywnych emocji.I bądź tu mądry,a jeszcze jakiś czas temu zanim trafiłem na forum(całkowicie przypadkowo) wydawało mi się że zakup zegarka  to taka prosta sprawa.Pozdrawiam serdecznie.post-94111-0-57775900-1479470314_thumb.jpgpost-94111-0-51944100-1479470324_thumb.jpgpost-94111-0-50850800-1479470377_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba piękne, ale i każdy z nich ma całkiem inny charakter. LLD to diver i ma sportowy charakter, natomiast Flagship jak dla mnie to typowy garniturowiec i o ile oczywiście imho LLD da się zmieścić pod mankietem, to Flagship tridno nazwać i traktować jako sportowy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał LLD. Do wszystkiego pasuje a i popływać można ;)

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica cenowa i na czyją korzyść?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLD jest 2k droższy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Flagship. Piękny w swej prostocie i elegancki. Ale o gustach się nie dyskutuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po raz 3. Longines Flagship Heritage. Eta 2895, lekko wypukły szafir, piękna tarcza, ultradyskretna luma na wskazówkach i emaliowany zakrecany dekiel.

(...)

Jest świetny!

Bardzo podoba mi się linia heritage Longines. Szczególnie Flagship, Heritage 1969 (może uciułam grosz zanim wycofają go z produkcji :) ) i Conquest. Tego ostatniego najbardziej mi żal - taki fajny zegar, a z całej trójki załapał się na najgorszy mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po raz 3. Longines Flagship Heritage. Eta 2895, lekko wypukły szafir, piękna tarcza, ultradyskretna luma na wskazówkach i emaliowany zakrecany dekiel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

piękny zwłaszcza dekiel. urzekł mnie. gratuluję Filip

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tych kreseczek i w ogóle za duży.

Flagship ładniejszy i w rozmiarze dla ludzi, a nie dla atletów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tarcz rzecz gustu, natomiast rozmiar jest akurat. Poza tym LLD i Flagship to całkowicie odmienne bajki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.