Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zastanawiam się jakby wyglądał na pasku.

Uroczy owszem ale co do paska... chyba niekoniecznie. :-) Chociaż kto wie może niebieski na jasno karmelowym pasku. Trzeba by spróbować.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za te zdjecia!

 

Wyglada super ten z jasna tarcza i czarnym paskiem. Zupelnie inne oblicze tego zegarka!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udałem się na wielką wyprawę do wielkiego (lekko licząc, myślę, ze 150 tys. mieszkańców) ;) miasta - w mojej norze obejrzeć można jedynie zegarki zbyt elitarne, abym śmiał wejść do jednego z kilku oszałamiających butików ;) (np. Albert Riele, Fossil, Timex, Skagen, czy Aztorin) w celu pooglądania se. 

 

Przymierzałem na moją nie aż tak szczupłą łapkę (ca. 19-20mm) m.in. Longines Conquest GMT powyżej i prezentował się fajnie - ale grubas nieprawdopodobny jest. :)

 

Natomiast nowe kwarce Conquest (43mm) wyglądały, jak (z całym szacunkiem) Orient Patelnia - nie jestem jego wielkim fanem. ;)

 

Może to wina zakupionych na szybko w Rossmanie okularów do czytania (za całe 9,99) - moje "prawdziwe" połamałem, cholera, w samochodzie, ale, generalnie, obejrzawszy sporo zegarków, przekonałem się, że jestem jednak wsiokiem bez gustu ;), ponieważ zasadniczo większość drożyzny mocno mnie rozczarowała, a bardzo pozytywnie znalazłem kilka monstrualnych bidoków. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nowe kwarce Conquest (43mm) wyglądały, jak (z całym szacunkiem) Orient Patelnia - nie jestem jego wielkim fanem. ;)

 

Może to wina zakupionych na szybko w Rossmanie okularów do czytania (za całe 9,99) - moje "prawdziwe" połamałem, cholera, w samochodzie, ale, generalnie, obejrzawszy sporo zegarków, przekonałem się, że jestem jednak wsiokiem bez gustu ;), ponieważ zasadniczo większość drożyzny mocno mnie rozczarowała, a bardzo pozytywnie znalazłem kilka monstrualnych bidoków. ;)

Mam podobne odczucia a żeby było ciekawiej to odnosi się to także do produktów bardziej prestiżowych marek.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś może automatycznego Conquesta 43mm albo HQ 44mm? Pojawiły się różnice jakiekolwiek poza rozmiarem? W szczególności chodzi mi o indeksy w modelu Conquest, które w poprzednim były jakimś żartem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacnie :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jeszcze bardziej zacnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy.. i co ja teraz mogę napisać. :-) Dziękuję. Bardzo mi miło, że zestaw tak się podoba ale to wszystko to robota Filipa. Inna kwestia, że Spirit ma klimat. Od dawna bylem tym modelem zauroczony.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pasek, świetnie dobrany w dodatku.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Longinesa Conquest GMT ponizej 5 tys.zl.Wszedzie cena ok.5.6 tys.zl.W zegarkicentrum.pl nie beda ich juz sprzedawac.czy ktos sie orientuje gdzie mozna kupic ponizej 5 tys.zl. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Pierwszy... poezja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.