Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej ocenie tak tylko jeśli pytasz czy się da to lepiej sam się za naprawę nie bierz

Nawet by mi to przez przysłowiową piętę nie przeszło. Hahaha

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak udało Ci się ją tak naruszyć?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Trzeba skrawac. Można też laserowo nadtapiać materiał ale tego Damian chyba nie ogarnia czyt. nie ma możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Damian Pietrzyk ogarnie. Ja bym powalczył.

Dzięki. Odezwę się w takim razie do niego. Orientujesz się jakim sposobem to można naprawić?

A jak udało Ci się ją tak naruszyć?

Upadł mi na beton

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Edytowane przez solgierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz też zadzwonić do serwisu SG na Marynarskiej, robili mi longinesa hydroconquesta chrono (co prawda ja wymieniałem całą kopertę + bezel + szkło + koronkę) i przy okazji robili polerkę bransolety (była mocno porysowana a zrobili jak nową, może Ci zrobią polerkę koperty bez wymiany na nową. Wysyłasz im zegarek robią wycenę i przesyłają na meila możesz się zgodzić lub nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avigation BigEye... dlaczego nic nie wiedziałem o premierze tego najładniejszego zegarka na Basel, dzięki Spatz, zjawiskowo piękne chrono i wreście koperta w całości szczotkowana, z tego co widzę dodali takżę jako jedną z opcji mesh do LLD.

Na żadnym portalu zegarkowym nie było info o tym chrono jak również o meshu do LLD jedynie Flagship oraz heritage 1945 przebiły się jako główne premiery od Longines w tym roku ale może źle patrzyłem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego, że nie był prezentowany na Bazylei oficjalnie, to nowość po (nie można było pokazywać tego zegarka, ale ktoś się nie posłuchał).

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem sześć propozycji. Coś znajdzie a jak nie to będę szukał dalej.

Problemem jest to, że oceniłem cenę jako zbyt wysoką DLA MNIE (przeczytaj) a dotyczy to Twojego zegarka. Wszystko jasne.

 

Napisz mi gdzie podważałem oryginalność? Tutaj właśnie się jeżysz bo sugerujesz coś bez żadnych podstaw.

 

Koniec z mojej strony.

No i czego przyczepiłeś się tak tylko do mnie? Jak widzisz to nie tylko moja opinia :)

Rzeczywiście nie tylko Twoja opinia.,Moim zdaniem ocena zegarka jako zbyt drogi nie ma nic wspólnego z jego wyceną.,Nawet jeżeli ktoś by napisał ,że ten Longines jest przynajmniej dwa razy za drogi(co jest zgodne z realiami rynku) w żaden sposób nie naruszyłoby to regulaminu.,Przede wszystkim sprzedając zegarek na forum wypada mieć realistyczne oczekiwania co do jego ceny.,W sytuacji kiedy potencjalny nabywca wycofał się z transakcji nie ma sensu winić za to kolegi @Spatz czy tez innych piszących nieprzychylne recenzje,warto przyjrzeć się swojemu zegarkowi i jego cenie.,A pisanie do mnie na Priv wiadomości z durnymi pretensjami i pogróżkami jest na poziomie pierwszoklasisty ze szkoły specjalnej., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Rzeczywiście nie tylko Twoja opinia.,Moim zdaniem ocena zegarka jako zbyt drogi nie ma nic wspólnego z jego wyceną.,Nawet jeżeli ktoś by napisał ,że ten Longines jest przynajmniej dwa razy za drogi(co jest zgodne z realiami rynku) w żaden sposób nie naruszyłoby to regulaminu.,Przede wszystkim sprzedając zegarek na forum wypada mieć realistyczne oczekiwania co do jego ceny.,W sytuacji kiedy potencjalny nabywca wycofał się z transakcji nie ma sensu winić za to kolegi @Spatz czy tez innych piszących nieprzychylne recenzje,warto przyjrzeć się swojemu zegarkowi i jego cenie.,A pisanie do mnie na Priv wiadomości z durnymi pretensjami i pogróżkami jest na poziomie pierwszoklasisty ze szkoły specjalnej.,

Bez jaj, dostales PW z pretensjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, dostales PW z pretensjami?

Dokładnie tak jak piszesz.,Wczoraj dostałem straszaka na PW,a dzisiaj kolega straszący wykasował .,

post-67292-0-14215000-1494356389_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz
Napisano (edytowane)

Twardy gość. Walczy o swoje na każdym froncie. Tobie wysłał PW. Mnie zrugał na forum.

Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać.,Z katalogu Special Watches pokazanego wcześniej przez kolegę @Edmund Exley ,mój EDC .,Ref 8221-3 Ultra Chron 

post-67292-0-87115800-1494367189_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać.,Z katalogu Special Watches pokazanego wcześniej przez kolegę @Edmund Exley ,mój EDC .,Ref 8221-3 Ultra Chron 

 

logo_productie.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany zakupem Longinesa vintage - garniturowca. Najlepiej jakby miał 36 mm bez koronki lub więcej


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie tylko Twoja opinia.,Moim zdaniem ocena zegarka jako zbyt drogi nie ma nic wspólnego z jego wyceną.,Nawet jeżeli ktoś by napisał ,że ten Longines jest przynajmniej dwa razy za drogi(co jest zgodne z realiami rynku) w żaden sposób nie naruszyłoby to regulaminu.,Przede wszystkim sprzedając zegarek na forum wypada mieć realistyczne oczekiwania co do jego ceny.,W sytuacji kiedy potencjalny nabywca wycofał się z transakcji nie ma sensu winić za to kolegi @Spatz czy tez innych piszących nieprzychylne recenzje,warto przyjrzeć się swojemu zegarkowi i jego cenie.,A pisanie do mnie na Priv wiadomości z durnymi pretensjami i pogróżkami jest na poziomie pierwszoklasisty ze szkoły specjalnej., 

nie jesteś osobą kompetentną do wyceny czegokolwiek, napisałem do Ciebie PW ponieważ nie zgadzam się z twoją opinią że oryginalne pudełko i dokumenty nie wpływają na cenę zegarka (popatrz ile kosztują same dokumenty i pudełko- chyba nikt za darmo nie oddaje). PW napisałem bo uważam że pisanie bzdetów w tym wątku jest nie na miejscu przez szacunek dla osoby która ten wątek założyła, nie jestem "twardym gościem" ale mam prawo bronić swojego dobrego imienia i nie zgadzać się z twoją opinią, co do wystawionej ceny na bazarku to po pierwsze nikt nikomu nie zabronił się targować, po drugie jest tyle dla mnie wart i nic Ci do tego nie muszę się niczemu przyglądać nikt nikogo nie zmusza do zakupu. Proszę tylko zamieszczać pytania o wartość zegarka zamieszczać w miejscu do tego przeznaczonym a na PEWNO nie w tym miejscu. W treści wiadomości PW na pewno nie było "pogróżek" ani "straszenia". Proszę nie kłam

Edytowane przez hil2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko Divera niesamowite.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko Divera niesamowite.

 

też na nie zwróciłem uwagę - niesamowite.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy jest różnica w grubości koperty pomiedzy nowym HC. A wersją którą ja posiadam.

Nowa wersja HC, ma ladniejsza tarcze.

Zbyt szybko podjąłem decyzję o zakupie tej wersji. Nakladane indeksy w nowym HC, wyglądają jednak lepiej. Pewnie będzie trzeba się rozstać z tą wersją, albo wymienić tarczę na nową.

post-96661-0-45565000-1495117928.jpg

Edytowane przez Manio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.