Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj do nastepnego piątku - zamówiłem u Dolińskiego - zrobie zdjęcia zobaczysz i ja TEŻ :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie nie omieszkam dodać zdjeć ;) Zastanawiam się tylko czy nie przesadziłem z rozmiarem. Zamówiłem 44mm, sugerując się innymi zegarkami, które posiadam. Łapę mam jak podolski złodziej, 19,5-20mm więc myślę, że będzie Ok. Zresztą dwa inne, które mam, mają ten sam rozmiar. A co można powiedzieć o werku, który tam siedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj. Jesteśmy (no, ja w każdym razie jestem :) ) głodni nowych fotek fajnych Longinesów. :)

 

You talking to Me ? :-))

Edytowane przez watchmeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zamówiłem dziś swojego pierwszego w życiu Longines, model HydroConquest, o numerze katalogowym L3.742.3.96.7 jest to wersja z niebieska tarcza i pozloceniem. Tak bardzo mi się spodobał ze jak go zobaczyłem na stronie to zamówiłem w ciemno mimo ze nigdy żadnego na ręce nie miałem. Teraz tylko oczekiwanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zamówiłem dziś swojego pierwszego w życiu Longines, model HydroConquest, o numerze katalogowym L3.742.3.96.7 jest to wersja z niebieska tarcza i pozloceniem. Tak bardzo mi się spodobał ze jak go zobaczyłem na stronie to zamówiłem w ciemno mimo ze nigdy żadnego na ręce nie miałem. Teraz tylko oczekiwanie...

I to jest spontan. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówił mój znajomy hydraulik..."będzie Pan zadowolony"... ;)  Ciekawy zegarek, z pewnością przyniesie wiele radości i zadowolenia z noszenia. Czekamy na fotki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem więcej wolnego czasu, to i częściej bywałem na forum. Pozycja na liście jest mało istotna, ważne by coś mądrego napisać, a to nie zawsze mi się udaje. Po drugie chyba z forum coś się niedobrego dzieje, bo kilkunastu najstarszych i najbardziej aktywnych kolegów zrezygnowało i stąd chyba to pozycja na liście.

Longines, to moja pierwsza miłość, dlatego avatar niezmienny od momentu wejścia na forum, a sam zegarek moim najpiękniejszym garniturowcem. Aby nie zaśmiecać, dzisiaj taki był na nadgarstku. :D

post-57210-0-79272100-1520888315_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż kilkunastu..? Wiem, że zniknął Marek, a dzisiaj zauważyłem, że nie ma już McIntosha, tylko "Gość_McIntosh"... Ale nie wiedziałem, że to taki lawinowy proces jest... 

 

Żeby nie było całkowicie off, dorzucam jeden z rzadziej tu, obok LLD ;), goszczących Longinesów. ;)

 

29103248_10156282339257052_7872481372017


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to FB czy po prostu zmęczenie materiału, a może szukają innej formy, ale powstaje pewna luka, bo co by tu dużo nie mówić odchodzą lub przechodzą Ci z największa wiedzą, a forum bez nich będzie się spłycało. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to FB czy po prostu zmęczenie materiału, a może szukają innej formy, ale powstaje pewna luka, bo co by tu dużo nie mówić odchodzą lub przechodzą Ci z największa wiedzą, a forum bez nich będzie się spłycało.

Niestety smutna ta obserwacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty zostajesz? :D  ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty zostajesz? :D;)

Ja zostaję, choć arsenał ograniczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż kilkunastu..? Wiem, że zniknął Marek, a dzisiaj zauważyłem, że nie ma już McIntosha, tylko "Gość_McIntosh"... Ale nie wiedziałem, że to taki lawinowy proces jest...

 

Żeby nie było całkowicie off, dorzucam jeden z rzadziej tu, obok LLD ;), goszczących Longinesów.

 

 

Ładne wypukłe szkło Czekam - w czwartek będzie hydro - aż się boje czy faktycznie jest tak nieładny, nieatrakcyjny jak niektórzy pisali

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i Ja 44mm :-) Wyglad całkiem szmekt-gut a się bałem tego bezela. Bezel jest ciemniejszy niż sama tarcza, po wyjęciu z pudełka wydawał się czarny. Na zdjeciach wyglada gorzej niż w rzeczywistości. Także dołączam do klubu - na szybko sesyjka ale światło bez szału.

post-103039-0-57151800-1521475427_thumb.jpg

post-103039-0-89115800-1521475451_thumb.jpg

post-103039-0-64967200-1521475465_thumb.jpg

post-103039-0-06251700-1521475517_thumb.jpg

post-103039-0-08237100-1521475535_thumb.jpg

post-103039-0-38315200-1521475574_thumb.jpg

 

 

 

 

post-103039-0-62870500-1521475559_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa byłaby wersja :)

Będzie. Potwierdzone info z basel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie. Potwierdzone info z basel

Dokładnie. Nawet mi się podoba, poza gumą.

 

6271f99b9a0e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedia

z roku na rok mam nadzieje że Longines zacznie robić lepsze zegarki i wykorzysta swój ogromny potencjał lecz jak widać Swatch group nie chce aby niegdyś jedna z najlepszych firm konkurowała z ich innymi markami ( jak. np. Omaga ) i pozycjonuje Longinesa coraz niżej

PVD ?

VHP z niebieską tarczą o dziwnym fioletowym odcieniu ?

ceramiczny bezel

Record

 

to mają być nowości ?

 

niestety ale Oris zaczyna dominować nad Longinem i jeśli Swatch nie zmieni swojej strategii to raczej nic się w tym temacie nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślijmy coś. Swatch nie chce, aby Longines był wyżej notowany. Celują ich produktami w średni segment, gdzieś w jego wyższe rejony. Nie jest tak, że każda marka próbuje za wszelką cenę piąć się po drabince prestiżu. Tort jest duży i dla każdego znajdzie się kąsek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.