Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat kolega do którego trafił zegarek jest, można by rzec, czarodziejem w tej dziedzinie. Sprawy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, aj tam... to była dla mnie przyjemność, zwłaszcza radość kolegi Ryśka... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja. Któź to się z takimi zegarkami ukrywa.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takiego?014920bd0035c018ea462ec1da66c96a.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Zegarek też  :D

 

U mnie dziś Conquest, noszony z lekkim rozrzewnieniem, bowiem wkrótce czeka go bazarek. (Wcześniej jednak recenzja - bo mu się należy ;) )

 

gallery_65341_3294_2468948.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak długo go miałeś.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od września zeszłego roku (a czaiłem się na niego ładnych parę lat). Nosiłem go poza pracą przy każdej możliwej okazji, na całej palecie pasków. Gdyby udało mi się do niego dopasować/znaleźć bransoletę typu "ziarna ryżu" z pełnymi maskownicami, prawdopodobnie zostałby ze mną na zawsze - bo ja lubię paski, ale bransoleta to u mnie jednak podstawa. Bez tej opcji odpada jako główny zegarek i dla docelowego głównego go poświęcam. Z dużym wyprzedzeniem faktów, ale od czegoś trzeba będzie (znowu) zacząć.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział juz ktos na zywo nowego hydroconquesta ? Wyglada duzo „czysciej”. niż poprzednia wersja, ale ciekawe jak na zywo. Zwłaszcza tarcza ze szlifem. Nie wiem czy one sa juz dostepne czy dopiero beda.

 

Mnie sie podoba :-)

post-12004-0-30281900-1531943050_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział juz ktos na zywo nowego hydroconquesta ? Wyglada duzo „czysciej”. niż poprzednia wersja, ale ciekawe jak na zywo. Zwłaszcza tarcza ze szlifem. Nie wiem czy one sa juz dostepne czy dopiero beda.

 

Mnie sie podoba :-)

W Hour Passion mówili, ze pojawią się jesienią, około połowy września :) co do wyglądu mam podobne odczucia, dla mnie jest lepiej :) i do tego bezel ceramiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili zauroczenia nabyłem Conquesta z białą tarczą.  Wersja 41mm. Zegarek wygląda świetnie. Uwaga dla potencjalnych nabywców

o dużych łapach, oryginalna bransoleta nie jest przesadnie długa. Dla mnie jest wręcz idealna. Posiadam nadgarstek 20.5cm. Niestety

nie każdy użytkownik znajdzie dla siebie optymalna długość bowiem brak jest jakiejkolwiek regulacji. W rachubę wchodzi tylko skrócenie

bransolety.

Edytowane przez Korbowod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korbowod, chyba mozesz zmienic branse na taka z hydroconquesta. Tam w zapieciu jest mozliwosc regulacji o kilka mm.

Z ta bransoleta to jest tak, ze nigdy nie dogodzisz. Jak mialem swojego HC to podobala mi sie ta z conquesta ze wzgledu na niewidoczne zapiecie.

 

Mnie dalej kusi LLD, jak tam wszyscy ktorzy chcieli juz nabyli czy jeszcze ktos czeka?

Ostatnio na chrono sie pojawil no date, ale przy tym kursie EUR troche drogi, szczegolnie ze goly zegarek bez pudla i papierow.

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości, ile wynosiła oferta?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis na tarczy USA trochę kłuje w oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny VHP. :)


Napis na tarczy USA trochę kłuje w oczy ;)

 

E tam. To mógłby być problem co najwyżej w Paryżu, Brukseli, Berlinie, Londynie, Islamabadzie, Teheranie, Rijadzie, Dubaju i paru innych miejscach. A tak, to luz. :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości, ile wynosiła oferta?

 

Jak pytasz o LLD no date to bylza 2100EUR na parcianym pasku 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takiego?

 

fajny - ale koronka chyba nie jest oryginalna ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.