Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mnie się najbardziej podoba LLD na meshu i w kombinacja kolegi @traczu (pozwolę sobie przypomnieć):

 

Nie mogę się nie zgodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj z rana małe zabawy z paskami.

Po pierwsze strasznie małe są te otwory w bransolecie żeby ścisnąć teleskopy. Trochę się namęczyłem, aż taśmą uszy zabezpieczyłem.

Po drugie luma bardzo szybko się naświetla, zegarek spędził ostatnie 24h w pudełku transportowym i torbie ze względu na moje podróże, czyli w ciemnym miejscu. Dzisiaj wystawiłem go na światło tylko do zdjęć i bardzo ładnie się naświetliła.

Po trzecie to nie jest pogoda nawet na NATO, zostaje przy meshu i na zmiany poczekam do jesieni.

9793e63d5a63f28e1dde10d0e85f570e.jpg

9d4914a7f931c8e5e75b6c9e94da478e.jpg

584f440505b3944da9e566b3f9dd26ee.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo świeci


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu swiecenia nie sprawdzalem, ale zobacze dzis wieczorem po calym dniu. Bardziej chodzilo mi o fakt, ze po kilku minutach na sloncu bardzo mocno swiecila. Z reguly uzywam zegarka w biurze w sztucznym swietle, a po chwili na sloncu nawet w sztucznym swietle zauwazylem, ze swieci. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo krotko trzyma ta lumka, naswietlalem do poludnia potem w sztucznym swietle do okolo 18, teraz sprawdzilem i juz tylko wskazowki swieca.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze nosi się ten pasek, zapięcie dobrze trzyma?

Jak z jakością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie widać, że zbyt duży. Uszy wystają poza obrys nadgarstka. Po co się męczyć. Życie jest zbyt krótkie aby tak cierpieć.

Pomogę. Ślij do mnie. Adres znasz. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wina zdjęcia, pod takim kątem prawie wszystkie zegarki wystają poza nadgarstek.

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nosi się ten pasek, zapięcie dobrze trzyma?

Jak z jakością?

Bardzo dobrze. Fajnie, sztywno leży na nadgarstku. Jakość materiału i ogólne wykonanie bardzo wysokie. Polevam.

Ewidentnie widać, że zbyt duży. Uszy wystają poza obrys nadgarstka. Po co się męczyć. Życie jest zbyt krótkie aby tak cierpieć.

Pomogę. Ślij do mnie. Adres znasz. :D

Nie licz na to ;)

To raczej wina zdjęcia, pod takim kątem prawie wszystkie zegarki wystają poza nadgarstek.

 

Wysłane z mojego HTC

Kolega próbował wywrzeć na mnie presję w celu uratowania mnie od tego problemu :)

Jak już mówiłem, świetnie wygląda na tym pasku. :)

Też mi się niezmiennie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Fajnie, sztywno leży na nadgarstku. Jakość materiału i ogólne wykonanie bardzo wysokie. Polevam.

Dzięki za opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nie licz na to ;)

...

Do świąt się znudzi a ja akurat uzbieram $. :D

Cierpliwość to moje drugie imie. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poległem na takim:

 

post-92718-0-42674600-1534259795_thumb.jpg

 

Heritage 1832

 

Walczyłem, walczyłem całe dwie godziny aż poległem. I jest :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna polityka Longinesa, że pojawia się nowy model a w sieci nie można znaleźć ani słowa na jego temat (press release na portalach itp).

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]

A jak dla mnie za „elegancka” koperta do takiego paska... ile ludzi tyle opinii, ważne, że Tobie się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie za „elegancka” koperta do takiego paska... ile ludzi tyle opinii, ważne, że Tobie się podoba

Prekursor tego modelu był stworzony jako zegarek użytkowy. LLD w moim odczuciu jest jednym z zegarków, który bardzo ładnie współgra z bardzo różnymi opcjami paskowymi i dzięki temu staje się elegancki lub właśnie sportowy. Podobne odczucia mam przy Tudorze Black Bay. No i prawdą jest że najważniejsze że mnie się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prekursor tego modelu był stworzony jako zegarek użytkowy. LLD w moim odczuciu jest jednym z zegarków, który bardzo ładnie współgra z bardzo różnymi opcjami paskowymi i dzięki temu staje się elegancki lub właśnie sportowy. Podobne odczucia mam przy Tudorze Black Bay. No i prawdą jest że najważniejsze że mnie się podoba :)

Jak dla mnie to ta kombinacja sie super zgrywa i jakos ten model dla mnie ciekawszy niz jego poprzednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze jedno zdjęcie, dla urozmaicenia ;)

 

AbYGxGu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.