Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ;) dużo kasy wysłać komuś z OLX. :(

Na allegro dziś lld poszedł za 4,3k. Brałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Flagship Heritage jest fajniejszy ;-)

Mi też się podoba, ALE po pierwsze ucha są tak ułożone, że jest szpara pomiędzy nimi a paskiem (przynajmniej tak było w egzemplarzach, które oglądałem), a po drugie wskazówki są jakby za krótkie, szczególnie godzinowa. Przez chwilę już byłem na tego Flagshipa tak napalony, że chciałem dla niego zostać jednozegarkowcem (z dżiszokiem i skxem rzecz jasna), ale po dokładniejszym wielokrotnym obejrzeniu mi przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, może i ja, jak w końcu będzie okazja obejrzeć go na żywo, zmienię o nim zdanie ;-) Ale póki co, bardzo mi się podoba :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wersja bicolor nowych hydroconquestów?

 

Mnie ciekawi, czy będzie wersja z czerwoną ceramiką. Przez te 4 lata bardzo się przyzwyczaiłem do tego koloru.

 

post-64635-0-92550300-1535823772_thumb.jpg

 

Dalej jakoś średnio mi to wygląda... Może, kiedy zobaczę na żywo, zmienię zdanie. :)

 

Nowe są znacznie bliższe (za bardzo?) wzorcowi wyznaczonemu przez Submarinera. Jest bardziej przejrzyście, tymczasem HydroConquest to zawsze był trochę agresywny, napakowany design - miał przez to wielu krytyków, ale i fanów.

 

Mierzyłem, fajny, ale nie zachwycił.

 

Poprawiłem Ci formę osobową czasownika ;) Dla mnie akurat to właśnie ten model jest najfajniejszy z linii Heritage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy możecie mi doradzić na temat tego zergarka. Bardzo mi się spodobał, dobrze się go nosi (po przymiarce w sklepie). natomiast zastanawia mnie czy jest wart swojej ceny. Cena koło 9k zł Model L2.791.4.72.0

 

 

 

post-106263-0-38493500-1535876897_thumb.jpg

Edytowane przez luki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zegarek_watch

Tak wiem widziałem :) Dzięki. A jak stosunek zegarek/cena? Poczytałem trochę o tej marce natomiast chciałbym się upewnić, że warto tyle za niego zapłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wart jest  najczęściej tyle ile kupujący chcą za niego zapłacić. Zatem jeśli jesteś przekonany, że to ten którego pragniesz to chyba warto tyle za niego dać, tym bardziej, że jak napisał kolega powyżej, za nowy z polskiej dystrybucji to przyzwoita cena. Można próbować trochę negocjować, może jeszcze coś urwiesz. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Natomiast z niewiedzy często można zapłacić więcej niż coś jest wart. Dlatego cenie sobie to forum, za rzetelność i uczciwość bywających tutaj osób :)
Na mechanizmach się nie znam zbyt dobrze, natomiast dawno zegarek nie zrobił na mnie tak pozytywnego wrażenia jak w/w podany podczas przymiarki. - Zauroczył mnie ;) Lecz jak większość osób - nie chce przepłacać jeśli nie jest to konieczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sprawdziłem z ciekawości ceny na chrono24 i wyszło mi, że te 8-9 tyś za ten zegarek, z polskiej dystrybucji, to faktycznie bardzo dobra oferta  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argument przemawiający za tym zegarkiem wygląda tak:

 

longines_heritage_1973_review_12.jpg

 

Czy warto? Longines trzyma cenę, nawet na wyprzedażach za Atlantykiem. Używki również nie schodzą poniżej pewnego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci się podoba, to bierz. Bardzo dobry zegarek.

 

Od ceny z metki urwiesz w Kruku około 15%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapsel110

 

Nowe ubranko, super mu do twarzy i wygodnie :)

 

A gdzie taki ladny pasek nabyles ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na allegro robią na wymiar mają swojego fanpage "Skórnik-Styl manufaktura", polecam robią dość szybko i dokładnie :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moment kiedy dobierasz kolor spodni w których wyjdziesz na miasto, byleby pasowały do zegarka ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny "letni" zegarek, pewnie nie tylko, ale tu tak został pokazany. Sądzę że pasuje też do innych zestawień.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój kolega kupił sobie HC 39mm. Ma rączunię, jak witeczka - normalnie, łapka anoreksmodelki. ;) A ja niby mam 19-19,5mm. No i jak parę razy mierzyłem HC 41 i zawsze mi się jakiś taki wielki wydawał (nie mówiąc już o 44, który sprawił na mnie wrażenie Diesela 55mm ;) ), to jak założyłem, kurczę, to jego 39mm maleństwo, nagle zegarek wydał mi się mega fajny. Pewnie chodzi o L2L, ale z lenistwa nie sprawdzałem. :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.