Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mój kolega kupił sobie HC 39mm. Ma rączunię, jak witeczka - normalnie, łapka anoreksmodelki. ;) A ja niby mam 19-19,5mm. No i jak parę razy mierzyłem HC 41 i zawsze mi się jakiś taki wielki wydawał (nie mówiąc już o 44, który sprawił na mnie wrażenie Diesela 55mm ;) ), to jak założyłem, kurczę, to jego 39mm maleństwo, nagle zegarek wydał mi się mega fajny. Pewnie chodzi o L2L, ale z lenistwa nie sprawdzałem. :D

 

Kiedyś chorowałem na HC i tylko 39mm było dla mnie stworzone. 41mm bardzo klockowate przy moich ~17,5cm w nadgarstku.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajna kolekcja Jarku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jakby co, to chętnie tą marnością się zaopiekuję :-) I będę troszczył się, jak o swoje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jakby ta marność strasznie Ci ciążyła ;-)

I chciałbys od niej odpocząć :-) Nawet na chwilę ;-) Czasami tak trzeba, żeby bardziej zatęsknić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta marność strasznie Ci ciążyła ;-)

I chciałbys od niej odpocząć :-) Nawet na chwilę ;-) Czasami tak trzeba, żeby bardziej zatęsknić ;-)

Ja jestem z tych, którzy - jak coś lubią - to z reguły "na maksa". Dlatego niektóre filmy oglądam po 50 razy - podobnie bywa z czytaniem książek, etc. So, y'know... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Yes, I know... Kolega stały w uczuciach, ok, niech i tak będzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lincoln, świetna kolekcja! Twój HC to 39mm?

 

A ten biały VHP też fajnie się prezentuje. Kto wie, może nawet lepiej niż niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz białego VHP muszę powiedzieć, że kolor choć był moim pierwszym wyborem, to tak naprawdę

nie byłem do niego tak do końca przekonany. Problem - przynajmniej ten mój - dotyczył perłowych refleksów

trochę nie pasujących do sportowego zegarka. Tak mi się przynajmniej wydawało. Dzisiaj, po dwóch

miesiącach użytkowania uważam wspomniane refleksy za ozdobę Conquesta, ba stałem się nawet ich admiratorem :)

Edytowane przez Korbowod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz białego VHP muszę powiedzieć, że kolor choć był moim pierwszym wyborem, to tak naprawdę

nie byłem do niego tak do końca przekonany. Problem - przynajmniej ten mój - dotyczył perłowych refleksów

trochę nie pasujących do sportowego zegarka. Tak mi się przynajmniej wydawało. Dzisiaj, po dwóch miesiącach

użytkowania uważam wspomniane refleksy za ozdobę Conquesta, ba stałem się nawet ich admiratorem :)

 

No właśnie - one sprawiają, że zegarek z typowo sportowego staje się po części fajnym smart casualem. Czyli dodatkowo zyskuje. :)

 

U mnie "do rosołu" ;)

41452219_10156778841782052_8026772213791


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zrobić ammostrapa :-}

OmB42sz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe "jam session". ;)

 

 

 

Ja jestem z tych, którzy - jak coś lubią - to z reguły "na maksa". Dlatego niektóre filmy oglądam po 50 razy - podobnie bywa z czytaniem książek, etc. So, y'know... ;)

No właśnie widać, że ktoś tu lubi i to bardzo, lonżiny :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widać, że ktoś tu lubi i to bardzo, lonżiny :D

 

Obawiam się, że to może być także kwestia wieku i, powiedzmy oględnie, licznych życiowych doświadczeń. ;) Mam na myśli to, że chociaż lubię śledzić nowości w paru dziedzinach, to rzadko do grona moich "naj" dołącza coś/ktoś zupełnie mi wcześniej nieznany.

 

Mój znajomy kiedyś powiedział - pół żartem, pół serio: "Pier....lę, nie czytam więcej książek. Przeczytałem już parę tysięcy i mam tak dopracowany światopogląd, że nie chciałbym, aby jakaś dramatopisarka z Kongo mi go nagle zburzyła". ;)

 

 

@zasadas: Nawiązując do naszej krótkiej wymiany zdań w innym wątku :), jakie wobec tego modele (albo serie) uważasz za takie najbardziej sztandardowe dla marki? 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli przeleżał w pudełku od 2009 roku i jest bardzo trudny do kupienia, to chyba nie ma logicznego uzasadnienia takiej ceny.

Oczywiście zegarek jest wart tyle ile za niego ktoś chce zapłacić, a nie ile sprzedający zażądał.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już indywidualne odczucia odbiorcy, jedni kochają symetrię inni nienawidzą, ale brak komplikacji (daty) winien sprawić, że zegarek powinien być tańszy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już indywidualne odczucia odbiorcy, jedni kochają symetrię inni nienawidzą, ale brak komplikacji (daty) winien sprawić, że zegarek powinien być tańszy.

Krótki okres produkcji i mega dobry odbiór na rynku wersji bez daty :) to nie duża komplikacja, aby się cenić

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za pierwowzór nie trzeba tyle zapłacić. Pewnie nie dowiemy się za ile pójdzie, ale nie sądzę by za taka cenę.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda sprzedający może chcieć za swój przedmiot ile chce, ale tu Go poniosło.

Za połowę jak sprzeda to będzie dobrze.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.