Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Maćku, ale tak z zaskoczenia. Bez pudełek. :(

 

Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słońce na 5 minut wyszło :)

 

Fajne zdjęcie. Po rysie na szkle poznaję że to model Szymona

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajne zdjęcie. Po rysie na szkle poznaję że to model Szymona

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Matko! Gdzie??!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko! Gdzie??!!!

Żarcik ale za pół ceny go przygarne i nie będę się TĄ rysą przejmował

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żarcik ale za pół ceny go przygarne i nie będę się TĄ rysą przejmował

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Prześlę Ci rachunek za bezpodstawne wezwanie ratowników do prawie zawału :lol:

 

A tak serio typ pół godziny z lupą... :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem poprzedniej wersji hydroconquesta, byłem dziś przymierzyć najnowszą odsłonę i mam mieszane odczucia, wersja ceramiczna ma swój urok, nie można jej odmówić no i te szczotkowane boki kopert również wyglądają bardzo przyjemnie, ale za tak niewielki mod 1400 zł więcej od poprzednika to chyba trochę przesada. Chętnie bym się przesiadł, ale czy jest sens dopłacać?

post-107391-0-58300000-1551105111_thumb.jpg

Edytowane przez Victusinvictus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prześlę Ci rachunek za bezpodstawne wezwanie ratowników do prawie zawału

 

A tak serio typ pół godziny z lupą... :D

Trzeba było się jakoś "wyzłośliwić" za zwinięcie zegarka

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest sens się przesiadać. To 41 czy 44 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spory się wydaje ten 41. Tego się niestety obawiałem. Poza tym bardzo fajny. Uporządkowana tarcza w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba było się jakoś "wyzłośliwić" za zwinięcie zegarka

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

To Ci się udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do klubu. Miał być jeszcze jeden Longines ale coś zaczynam tracić wiarę w dostawcow.

 

wBEw2ky.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to z nie byle czym. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do klubu. Miał być jeszcze jeden Longines ale coś zaczynam tracić wiarę w dostawcow.

 

 

Ale fajny! Mam nadzieję, że zamieścisz też ładne zdjęcie dekla, który również świetnie się prezentuje, jak to u L. 

 

To 38,5 mm, prawda? A jak na żywo - ze zdjęciami to przecież różnie bywa - oceniasz dopasowanie długości wskazówek (bo kształt mój ulubiony), zwłaszcza godzinowej? Mi niesamowicie podoba się np. Omega Seamaster 1948, zwłaszcza z dużą sekundą, ale tam jednak wskazówki wydają mi się za krótkie. W każdym razie jednak - super zegarek, gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny! Mam nadzieję, że zamieścisz też ładne zdjęcie dekla, który również świetnie się prezentuje, jak to u L.

 

To 38,5 mm, prawda? A jak na żywo - ze zdjęciami to przecież różnie bywa - oceniasz dopasowanie długości wskazówek (bo kształt mój ulubiony), zwłaszcza godzinowej? Mi niesamowicie podoba się np. Omega Seamaster 1948, zwłaszcza z dużą sekundą, ale tam jednak wskazówki wydają mi się za krótkie. W każdym razie jednak - super zegarek, gratulacje.

Dziękuję. Postaram się wrzucić dodatkowe foty jutro albo w weekend. Rozmiar 38,5mm, masz rację, leży na mojej ręce idealnie. Nie za duży ale także nie za mały, myślę że spokojnie da się go nosić na codzień nie tylko do bardziej eleganckich stylizacji. Wskazówka godzinowa rzeczywiście trochę krótka, ale na żywo nie przeszkadza. Ogólnie bardzo harmonijny zegarek, małą sekunda i tarcza bez daty pięknie się komponuje. Dodatkowo nakładane logo i indeksy dopełniają wysoki poziom całości. W skrócie, jestem bardzo zadowolony z zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy faktycznie pięknie wyglądają :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

   Noszę się z zamiarem kupna mojego drugiego czasomierza, tym razem mechanika. Jako,że jestem posiadaczem Longinesa z serii Master, o słusznym rozmiarze 47mm poszukiwałem zegarka równie okazałego czyli z kopertą nie mniejszą jak 43mm. Tym razem skupiłem się na zegarku eleganckim, ale nie garniturowcu, skórzany pasek koloru brązowego, jasna tarcza i tak jak wspomniałem wcześniej z mechanizmem mechanicznym. Założony wstępnie budżet to 5tyś, jednak w trakcie poszukiwań okazało się,że muszę go naciągnąć ponieważ żadne z oglądanych przeze mnie zegarków nie przeszły sita selekcji.

Aktualnie, nieco zrezygnowany i nie w pełni przekonany pozostawiłem na polu walki taki okaz:

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/4189_Longines_Master_Collection_L28404783

 

Co sądzicie? Wiem, że zegarek kupuję sobie, że to mnie ma się on podobać etc..Może jednak jakiś kubeł zimnej wody? Jakieś uwagi, sugestie? (oczywiście cena,która wstępnie wynegocjowałem za ten model jest o 20% mniejsza niż w załączonym linku)

Edytowane przez karlkox88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Noszę się z zamiarem kupna mojego drugiego czasomierza, tym razem mechanika. Jako,że jestem posiadaczem Longinesa z serii Master, o słusznym rozmiarze 47mm poszukiwałem zegarka równie okazałego czyli z kopertą nie mniejszą jak 43mm. Tym razem skupiłem się na zegarku eleganckim, ale nie garniturowcu, skórzany pasek koloru brązowego, jasna tarcza i tak jak wspomniałem wcześniej z mechanizmem mechanicznym. Założony wstępnie budżet to 5tyś, jednak w trakcie poszukiwań okazało się,że muszę go naciągnąć ponieważ żadne z oglądanych przeze mnie zegarków nie przeszły sita selekcji.

Aktualnie, nieco zrezygnowany i nie w pełni przekonany pozostawiłem na polu walki taki okaz:

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/4189_Longines_Master_Collection_L28404783

 

Co sądzicie? Wiem, że zegarek kupuję sobie, że to mnie ma się on podobać etc..Może jednak jakiś kubeł zimnej wody? Jakieś uwagi, sugestie? (oczywiście cena,która wstępnie wynegocjowałem za ten model jest o 20% mniejsza niż w załączonym linku)

Looknij na firmę Aerowatch-sam jako zdeklarowany miłośnik Longinesa (master też w kolekcji:)) do niedawna nie brałem ich pod uwagę ale jak zobaczyłem na żywo to się co najmniej zadurzyłem:) Nie jestem pewien czy znajdziesz mechanika w tym rozmiarze ale warto poszukać, świetny stosunek cena-jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chrono24 jest kilka zegarków tej właśnie marki i mieszczą się one w moich kryteriach wyszukiwania. Zwróciłem na nie uwagę choć jako, że marka mało mi znana, nie zatrzymałem się przy nich a dłużej. Może faktycznie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi się nabyć takiego pięknego slima w stali, lata 40.2c2c27ccb4dbf709cb65dc7e9f425c62.jpgeefbf3dd7c4effa7931425b37949cac2.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny. Na chodzie? Jakieś zamiary względem slima, np pasówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne na chodzie. Myślę o ładnej pasówce bo mechanizm jest zbliżony wymiarami do Unitasa więc spokojnie 43mm można zrobić.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał szykownego materiału na stylowy czasomierz. Jak go przerobisz to pochwal się nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.