Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie z góry super - dawno żaden Longines aż tak mi się nie spodobał. Ale również myślę, że kluczowa będzie jego grubość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny historyczny projekt, dobry rozmiar i wreszcie bez daty czy napisu automatic.

Military Heritage też nie miał. Za to będziesz miał zlecenia bo uszy w nietypowym 19 mm rozstawie ;-)

Mnie w sektorowych zegarkach przeszkadza „płaska” tarcza. Mimo grafiki, kolorów i nawet szlifu na elementach tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Eye jest świetny jako vintydż chrono ale dość wysoki ( ponad 14 mm ) i ciężki. ( prawie 100g )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale nowym nabytkiem.Chociaż to praktycznie najtańsza wersja i tak czuję się dumnym posiadaczem zegarka Longines.

post-83959-0-93936600-1570967267_thumb.jpg

post-83959-0-03304200-1570967297_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale nowym nabytkiem.Chociaż to praktycznie najtańsza wersja i tak czuję się dumnym posiadaczem zegarka Longines.

Gratulujemy zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak mój Longines Flagship został odesłany do sklepu Zegarki Zielona Góra z powodu niezbyt ładnie wyglądającej bruzdy na tarczy rozważam wymianę za dopłatą na model Saint Imier. Czy to dobry trop?

post-65717-0-49039800-1570977697_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że niektórzy mogą nawet zdjęcie cegły zrobić tak , że człowiek by chciał ją na rękę założyć

Lincoln świetne fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Kurczę, może by go tak znowu przymierzyć..? Na dłużej..? :D

 

No nie... Nie możesz mieć wszystkich najfajniejszych Longinesów, poza tym nie masz już miejsca w pudełku! ;) A zdjęcia HC ładne. Zwłaszcza 1, 2, 4 i 5. Po prostu nie lubię zdjęć zegarków na żywności...

 

To i ja się pochwale nowym nabytkiem.Chociaż to praktycznie najtańsza wersja i tak czuję się dumnym posiadaczem zegarka Longines.

 

Fajne wejście, gratulacje! Solidny i efektowny zegarek, niech się dobrze nosi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że niektórzy mogą nawet zdjęcie cegły zrobić tak , że człowiek by chciał ją na rękę założyć

Lincoln świetne fotki.

 

Aż się zaczerwieniłem. ;) Dzięki. :) Stary Huawei + (też stary) edytor Microsoftu czasem dają radę.

 

 

No nie... Nie możesz mieć wszystkich najfajniejszych Longinesów, poza tym nie masz już miejsca w pudełku! ;) A zdjęcia HC ładne. Zwłaszcza 1, 2, 4 i 5. Po prostu nie lubię zdjęć zegarków na żywności...

 

Wszystkich na pewno nie mogę mieć. Dlatego jeszcze nie pyknąłem BigEye. Ale jest jednym z kandydatów do... większego, następnego pudełka. ;):P:lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że grubość jest podawana całościowo, czyli ze szkłem, więc efekt na żywo jeszcze korzystniejszy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten Master. :)

 

No Ty już się wypowiedziałeś  :) Mi Master zawsze najbardziej podoba się w konfiguracji srebrna tarcza + niebieskie wskazówki + arabskie indeksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem... niezmiennie zakochany jestem w 'starym' niebieskim masterze, to notabene mój pierwszy Longines. Ale moonphase chyba jednak jasny.

Edytowane przez Hefajsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja ostatniej nowości z sector dial:

https://www.fratellowatches.com/hands-on-longines-heritage-classic/

 

Może to kwestia zdjęć, ale na pierwszym i kolejnym wyszedł jakoś kiepsko:

https://fratellowatches.imgix.net/2019/10/LonginesHeritageClassic-4.jpg?auto=compress,format&fit=crop&w=1800&h=1200&crop=edges,focalpoint&dpr=1

https://fratellowatches.imgix.net/2019/10/LonginesHeritageClassic-1.jpg

 

Wskazówki wyglądają na zakurzone (a mocowanie nawet na... zardzewiałe), a godzinowa chyba jest źle skoordynowana z ruchem minutowej, bo powinna już się nieco bardziej oddalić od indeksu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz oko. Mam nadzieje, ze nie jest to celowy zabieg jak z tą niby patyna na tarczy w military... no i że nie jest to brakoróbstwo ze strony Longinesa i w seryjnych egzemplażach bedzie wszystko jak należy.

Edytowane przez Hefajsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.