Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie mega podoba ten srebrna tarcza + niebieskie wskazówki + arabskie indeksy. Tak jak edmundowi

Az musze sprawdzic rozmiar


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z biała tarczą byłby super. Może jest?

 


72598979_10157838883932052_5398652012785


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ni ma ;)

Rozmiar 42mm, bede musial przymierzyc bo moonphase of FC w tym rozmiarze troche duzy na mnie :/


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz oko. Mam nadzieje, ze nie jest to celowy zabieg jak z tą niby patyna na tarczy w military... no i że nie jest to brakoróbstwo ze strony Longinesa i w seryjnych egzemplażach bedzie wszystko jak należy.

 

Co ciekawe, zmienili zdjęcia - może tamten egzemplarz był testowy. Tu już jest lepiej:

https://fratellowatches.imgix.net/2019/10/1570695231-L2.828.4.73.2PR2.jpg?auto=compress,format&fit=crop&w=1800&h=1200&crop=edges,focalpoint&dpr=1

 

A u mnie dziś do koszuli:

 

post-64635-0-99867600-1571604753_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancko. :)

 

W sobotę przymierzałem (niestety, zapomniałem jakoś kompletnie o zrobieniu fotek) Moonphase'a: niebieskiego na bransolecie i wersję z jasną tarczą i arabskimi cyframi. Towarzyszącemu mi koledze ;) zdecydowanie spodobał się wersja z niebieską tarczą. Ja z kolei, co zaskakujące dla mnie samego, może ze zmęczenia ;), a może z jakiegoś innego powodu, nie do końca przekonałem się na żywo do tej niebieskiej wersji. Niby ładna, wszystko ok, ale jakoś tak bardziej chyba przemówił do mnie ten "białasek z arabskimi". ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na białej tarczy lepiej widoczna jest faza księżyca. Takie rozwiązanie (biała tarcza) jest również bardziej eleganckie. A faza powinna być w eleganckich zegarkach, wg mnie oczywiście.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Dorianie, ja zawsze jestem elegancki, nawet w szlafroku - w końcu: "Elegance is an attitude". Czasami mnie ta zasada trochę "uwiera", więc może opchnę Longinesy i przejdę, na przykład, na... Anonimo. :P:lol:;)

 

72733460_10157855042712052_8070972984954


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziękuję Panowie. To wg mnie jeden z najładniejszych longinesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Dorianie, ja zawsze jestem elegancki, nawet w szlafroku - w końcu: "Elegance is an attitude". Czasami mnie ta zasada trochę "uwiera", więc może opchnę Longinesy i przejdę, na przykład, na... Anonimo. :P:lol:;)

 

Anonimo raczej mało eleganckie. ;):(

Dziękuję Panowie. To wg mnie jeden z najładniejszych longinesów.

Maćku, masz rację.

A zdjęcie jak zawsze.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, co to za wersja:

 

7332380c3cf6be9146504c30b5d618ca.jpg

 

Gość na Allegro wystawił. Pierwszy raz spotkałem się z oznaczeniem szczelności na tarczy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była wersja z 30 bar na tarczy (2012r) później się wycofali, a teraz wygląda na powrót albo franek.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem z ciekawości. Mi się mój podoba bardziej z wczoraj:

 

baa40617b9d3e63f5e5d9110b46d2b93.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reedycja divera rozpoczęła się od wersji bez daty, następnie wprowadzono dopiero wersję z datą. Jak wspomniał przedmówca później pojawiła się wersja z opisem wodoszczelności bodajże do 2015 r ,a wraz z wprowadzeniem tej wersji zakończono produkcję wersji bez daty( a szkoda). Wersja z opisem wodoszczelności (choć nie wszystkim się podoba) z racji ograniczonej ilości (podobnie jak wersja bez daty) może być coraz trudniejsza do zdobycia. Pierwotnie LLD wyposażone były w mechanizmy oznaczone przez producenta jako L633 (modyfikowana ETA) a od jakiegoś czasu wraz z wprowadzeniem innych wersji ( "małej, czarnej" ;) ) pojawił się mechanizm opisany przez producenta jako L888. Zasadnicza różnica to rezerwa chodu, która zwiększyła się z 38 godzin do 64 oraz częstotliwość pracy mechanizmu która została obniżona do 25200 vph z 28800 w poprzednim mechanizmie. Być może są jeszcze inne istotne zmiany, lecz ja ich nie znam.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.