Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, rafalmosty napisał:

W środku siedzi cal. 428

 

Fajnie. Chyba dość rzadki, do tego stan NOS - ciekawy zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @rafalmosty!

 

W dniu 12.07.2020 o 13:36, Lincoln Six Echo napisał:

Dobra, niech i tak będzie. ;)

A już się martwiłem, że masz wszystkie zegarki poza tym jednym 😂😉

 

A propos Flagshipa, to nie sposób pominąć Panowie jeszcze jednej osoby...

 

Kate-Winslet-Flagship-Heritage.jpg

 

Kate-Winslet-Flagship-Heritage1.jpg

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, rads napisał:

A już się martwiłem, że masz wszystkie zegarki poza tym jednym 

 

No cóż - temat ma 237 stron i na kilku "nieco wcześniej" już swojego Flagshipa pokazywałem. ;) 

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu pięć modeli z tegorocznej odsłony linii Heritage na ładnie zrobionym filmie - polecam, bo właściwie każdy prezentuje się dużo lepiej niż na renderach:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

Fajne. Ale tylko tyle - dla mnie, naturalnie. Właściwie żadnego nie chciałbym mieć.

 

Ja też tak sobie wmawiam. Widzę, że ten sam system obronny wykształciliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hefajsto napisał:

 

Ja też tak sobie wmawiam. Widzę, że ten sam system obronny wykształciliśmy.

 

Nie, poważnie mówię. Może to dlatego, że nie jestem szczególnym miłośnikiem vintage. Popatrz zresztą na moje dotychczasowe Longinesowskie wybory - jest Flagship jako elegancki zegarek łączący w sobie "błysk" współczesności z "lekką nutką vintage". Ale cała reszta - mimo "niby nawiązywania do" - to już tak naprawdę w pełni współczesne podejście. Poza tym, ja jednak wolę bransolety/mesh, a to także określa jakoś charakter/styl. Pewnie, gdybym dysponował nieograniczonym budżetem, to dorzuciłbym do "skrzyneczki" czarnego Flaga i Tuxedo z małą sekundą. Ale wątpię, żeby gościły często na nadgarstku... A "obiektów pożądania", których poprzez wspomniany system obronny się "wypieram", owszem, jest parę. Już pisałem - np. Sector, Moonphase, któryś z nowych pilotów, ciągle chodzący z tyłu głowy Big Eye, jakiś "golden boy"... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jeszcze jak pieknie racjonalizujesz. Podziwiam i zazdroszcze. :D

 

A tak serio ja przepadam za longinesowym heritage, żadko kiedy coś mi sie nie podoba. Owszem niektóre propozycje powielają te same koncepcje ... ale w większości wedlug mnie są super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba aligator źle się odżywiał,za mało witamin,wzięło i wyszło mu na skórze 🤪 na szczęście dzisiaj doszedł nowy,oczywiście gratisowy.

"Będzie Pani zadowolona".

received_732170917620188.jpeg

received_624089598211179.jpeg

20200716_115528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Edmund Exley napisał:

A tu pięć modeli z tegorocznej odsłony linii Heritage na ładnie zrobionym filmie - polecam, bo właściwie każdy prezentuje się dużo lepiej niż na renderach:

 

 

Czarny Heritage Flagship na tym filmie wygląda po prostu świetnie. Zdecydowanie lepiej niż na renderach i myśle, że warto na żywo obejrzeć.

Tuxedo small second też niczego sobie, choć nie bardzo lubię ucięte indeksy.

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, fanfar19 napisał:

 

Czarny Heritage Flagship na tym filmie wygląda po prostu świetnie. Zdecydowanie lepiej niż na renderach i myśle, że warto na żywo obejrzeć.

Tuxedo small second też niczego sobie, choć nie bardzo lubię ucięte indeksy.

 

 

Kilka stron temu pisałem, że dla mnie najlepsze modele z serii Heritage to te, które czerpią z lat 50., 60. i 70. Mnie również czarny Flagship najbardziej podoba się z tego zestawu. Ale ciekaw jestem też tego z napisem Fab. Suisse - ma fajny rozmiar, ładny kolor wskazówek i piękne szkiełko. Zastanawia mnie tylko, jak na żywo wyglądać będzie ta tarcza, na której jednak jest coś na kształt sztucznej patyny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Edmund Exley napisał:

 

Kilka stron temu pisałem, że dla mnie najlepsze modele z serii Heritage to te, które czerpią z lat 50., 60. i 70. 

 

Mi wiele modeli Longines'a się podoba.

Linia Master z jasną tarczą - to chyba najlepiej sprzedająca się linia Longines'a - moim zdaniem jest świetna.

Ten nowy Spirit, co prawda na żywo jeszcze nie widziałem ale też bardzo ciekawie się zapowiada.

Dość nietypowo - Elegant z jasną tarczą i rzymskim indeksami - super zegarek, tylko nie bardzo zastosowanie dla niego widzę u siebie.

W Heritage też parę łakomych kąsków można znaleźć - 1945, Flagship, Conquest

Niezmiennie 1832 :)

 

No i ta panda kolegi @Lincoln Six Echo :)

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał sprzedać takiego jak na foto, to jestem chętny :)

 

7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo - ten mesh to jest podstawa przy tym zegarku i sporo kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobał nowy czarny Flagship. Widzieliście go gdzieś może w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.