Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, robert_gda1 napisał:

... w związku z tym zastanawiam się czy możemy cofnąć wskazówkę minutową co jakiś czas o np 2-3 minuty zamiast przekręcać w przód 24 godziny i kombinowac z datą. Czy uszkodzę mechanizm?

 

Można śmiało cofać o kilka minut. Byle nie robić tego w okolicach północy, kiedy zmienia się data. Wtedy ewentualnie coś się może uszkodzić przy datowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rads napisał:

@Lincoln Six Echo, dobrze widzę, że nie jesteś już "profesjonałem"? 😉

 

Zrezygnowałem ze statusu Sprzedawcy Profesjonalnego na forum, ale to nie znaczy, rzecz jasna, że zaprzestałem działalności swojej firmy.  :) Wpływ tej sytuacji na wartość globalną marki Longines uważam za umiarkowany. :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Wpływ tej sytuacji na wartość globalną marki Longines uważam za umiarkowany.

 

Czyli to nie z tego powodu odszedł Walter von Känel 😄😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, cała talia kart została przetasowana... Ale przynajmniej gość miał niesamowitą karierę, jest legendą Longinesa. Zobaczymy jak pójdzie "młodym wilczkom" 😉 Bez mocnego powrotu do kilku kluczowych rynków w Azji może być ciężko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Zrezygnowałem ze statusu Sprzedawcy Profesjonalnego na forum, ale to nie znaczy, rzecz jasna, że zaprzestałem działalności swojej firmy.  :) Wpływ tej sytuacji na wartość globalną marki Longines uważam za umiarkowany. :D

Zważywszy na nowe nabytki, to jakiś swój wkład masz w rozwój marki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KRZYSIO napisał:

Zważywszy na nowe nabytki, to jakiś swój wkład masz w rozwój marki ;)

 

W 2020 kupiłem tylko Skin Divera. No, najważniejsze, że moja rezygnacja z SP nie zachwiała pozycją Longines w FZEA. :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hefajsto napisał:

Jakis taki ponury dzień dzisiaj

 

Nie bluźnij. Mając takie zegarki jak Ty, w każdy dzień powinieneś czuć na twarzy promienie słońca oraz bryzę karaibskiej plaży wymieszanej z wonią karaibskich ziół leczniczo-relaksacyjnych 😄 Ponury dzień to może mieć ktoś, kto dostał na urodziny chińskiego kwarca udającego markę modową i teraz nie może go zutylizować, bo nie wypada 😜

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

W 2020 kupiłem tylko Skin Divera. No, najważniejsze, że moja rezygnacja z SP nie zachwiała pozycją Longines w FZEA. :D

Oby tylko nie zachwiała pozycją Forum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tak nie twierdzi przecież. Przeczytaj proszę dokładnie zanim wyciągniesz wnioski :)

:) 

20200727_085447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KRZYSIO napisał:

Nikt tak nie twierdzi przecież. Przeczytaj proszę dokładnie zanim wyciągniesz wnioski :)

:) 

 

Wstawiłeś dwie takie same emotki - więc zauważyłeś też wcześniej moje, prawda..? ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.