Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie za miłe komentarze. Z petroniuszowską przekorą, ale jednak napisałem prawdę: macie w tej decyzji spory udział. W tym pudełku jest mój wakacyjny wyjazd (może i dobrze, biorąc pod uwagę pandemię), nowa pralka (może i dobrze, bo nie wyrzuca się starej, póki wciąż działa), mój nowy piekarnik (może i lepiej, bo tyle lat nie miałem żadnego, więc po co mi on nagle teraz?) i jeszcze parę innych drobiazgów z listy priorytetów zakupowych, które zwyczajnie wyparłem ze świadomości - jak widzicie, pięknie to sobie wszystko zracjonalizowałem, a resztki wyrzutów sumienia zwaliłem na Was, więc teraz nic tylko się cieszyć! 😀😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Pytanie do posiadaczy Hydroconquesta. Chciałem poradzić się was co do rozmiaru. Mam 16cm nadgarstek. Przymierzałem zarówno wersję 41 jak i 43 i... Toralnie nie potrafię się zdecydować. Ten większy ma jakby ładniejsze proporcje (niby tylko 2mm) różnicy a jest zauważalne. Jednak 43 jakoś bardziej na mnie "działa", wyglada pożądniej. choć na nadgarstku jest już spory i uszy trochę wychodzą. Jak wy dobraliście swojego hq? Na kauczuku wygląda super, ale widzę że większość kupuje raczej na bransolecie. Czemu? Niebieski to 41 czarny to 43. Co myślicie? Z góry dziękuję za pomoc.
IMG_20200803_134304.thumb.jpg.8d3f2dfa966c2860647a345ad7b536dd.jpg
IMG_20200803_133953.thumb.jpg.b8d4f0ea43f7e198dd03904459ed5c88.jpg
IMG_20200803_134021.thumb.jpg.28063fdfdc2588b6f9175609ad0e39a6.jpg
miałem ten sam dylemat przy kupnie szarego na bransolecie. Mam nadgarstek 17,5 cm. Kupiłem 41 mm. Był to strzał w 10. Wieksza wersja byłaby błędem w moim przypadku.

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rads napisał:

Dzięki Panowie za miłe komentarze. Z petroniuszowską przekorą, ale jednak napisałem prawdę: macie w tej decyzji spory udział. W tym pudełku jest mój wakacyjny wyjazd (może i dobrze, biorąc pod uwagę pandemię), nowa pralka (może i dobrze, bo nie wyrzuca się starej, póki wciąż działa), mój nowy piekarnik (może i lepiej, bo tyle lat nie miałem żadnego, więc po co mi on nagle teraz?) i jeszcze parę innych drobiazgów z listy priorytetów zakupowych, które zwyczajnie wyparłem ze świadomości - jak widzicie, pięknie to sobie wszystko zracjonalizowałem, a resztki wyrzutów sumienia zwaliłem na Was, więc teraz nic tylko się cieszyć! 😀😀😀

 

Poki wniosku o ban dla nas nie ma za zwodzenie na manowce i twoje zejscie na zla droge to jakos przezyjemy :P

 

Gdzie nadgarstkowe foto pytam grzecznie bo obietnica wczoraj padla a do dzis nic nie widze jakos? :P

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rads napisał:

Dzięki Panowie za miłe komentarze. Z petroniuszowską przekorą, ale jednak napisałem prawdę: macie w tej decyzji spory udział. W tym pudełku jest mój wakacyjny wyjazd (może i dobrze, biorąc pod uwagę pandemię), nowa pralka (może i dobrze, bo nie wyrzuca się starej, póki wciąż działa), mój nowy piekarnik (może i lepiej, bo tyle lat nie miałem żadnego, więc po co mi on nagle teraz?) i jeszcze parę innych drobiazgów z listy priorytetów zakupowych, które zwyczajnie wyparłem ze świadomości - jak widzicie, pięknie to sobie wszystko zracjonalizowałem, a resztki wyrzutów sumienia zwaliłem na Was, więc teraz nic tylko się cieszyć! 😀😀😀

 

Ale ja nic nie wiedziałem, że z piekarnika rezygnujesz!!!  :D

5 godzin temu, rads napisał:

Dzięki Panowie za miłe komentarze. Z petroniuszowską przekorą, ale jednak napisałem prawdę: macie w tej decyzji spory udział. W tym pudełku jest mój wakacyjny wyjazd (może i dobrze, biorąc pod uwagę pandemię), nowa pralka (może i dobrze, bo nie wyrzuca się starej, póki wciąż działa), mój nowy piekarnik (może i lepiej, bo tyle lat nie miałem żadnego, więc po co mi on nagle teraz?) i jeszcze parę innych drobiazgów z listy priorytetów zakupowych, które zwyczajnie wyparłem ze świadomości - jak widzicie, pięknie to sobie wszystko zracjonalizowałem, a resztki wyrzutów sumienia zwaliłem na Was, więc teraz nic tylko się cieszyć! 😀😀😀

 

Ale ja nic nie wiedziałem, że z piekarnika rezygnujesz!!!  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato jest, goraco, po co komu piekarnik - a godzine zawsze warto znac :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff... piekarnik.... Kup lepiej zegarek z wbudowanym prodiżem!

 

Ten niżej akurat nie ma tego udogodnienia... ale i tak go lubie.

20200806_155239.jpg

Edytowane przez Hefajsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten 1945.

Przez te długie uszy obawiałem się L2L ale ostatnio nawet zmierzyłem i nie wygląda źle. Choć pewnie z czasem uznałbym, że jednak zbyt duży.

Niemniej jest super :)

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KRZYSIO napisał:

Ładny jest i na tym pasku super wygląda :)

Prawda, szkoda tylko,że ten pasek brudzi sie nawet od patrzenia na niego :(

Za to jak zakładasz nowy pasek masz radoche jak z nowego zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Hefajsto napisał:

Prawda, szkoda tylko,że ten pasek brudzi sie nawet od patrzenia na niego :(

Za to jak zakładasz nowy pasek masz radoche jak z nowego zegarka ;)

Tego typu paski po prostu takie są. Jednak gdy to zaakceptujesz, to po pewnym czasie się ułoży i nabierze charakteru :) Zamsz już tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zamsz tylko nabuk. Chyba jeszcze bardziej sie brudzi. Ale cóż... nowy wygląda cudnie :)

Lincoln.. swietna jest ta twoja panda,mimo braku obieraczki do cebuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Hefajsto napisał:

To nie zamsz tylko nabuk. Chyba jeszcze bardziej sie brudzi. Ale cóż... nowy wygląda cudnie :)

Lincoln.. swietna jest ta twoja panda,mimo braku obieraczki do cebuli.

Nubuk to mi się kojarzy w takiej nawoskowanej formie a nie z włosem :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Encyklopedia Otwarć Szachowych: Gambit Szwajcarski (aut. Aleksander Wagner)

 

1.f4 f5 2.e4 fxe4 3.Nc3 Nf6 4.g4 (Wagner - Costin, 1911)

 

Gambit.thumb.png.e5aa9a67b71bc4f68e0261ae9e994573.png

 

... och, sorki, to nie to forum 😜

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym flagowym starciu dwie ballady z tego co pamietam śpiewali a jeden gość aż gałę (big eye) wybałuszył 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, cordi7 napisał:

O tym flagowym starciu dwie ballady z tego co pamietam śpiewali a jeden gość aż gałę (big eye) wybałuszył

 

😄😄 uśmiałem się 😄😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w klasycznych klimatach widzę gustuje, fajna kolekcja.

Ktoryś częściej niż inne gości na nadgarstku a jeśli tak to dlaczego?

Poki co obstawiam miesiąc miodowy i model Big Eye :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ballady oczywiście częściej, do pracy, do koszuli, do skóry... Uwielbiam je przede wszystkim za ich skromność na nadgarstku (a wewnątrz mechanizm, jakiego niejeden zegarek z "głośną" nazwą by się nie powstydził 😉 ). Miały zostać złożone w ofierze dla krwiożerczego BigEye, lecz zostały cudownie ocalone przez niedoszły piekarnik, który swym poświęceniem zaskarbił sobie moją dozgonną wdzięczność - obiecałem sobie nawet za jakiś czas odwiedzić go i pozdrowić osobiście w MediaMarkt.

 

Flagship i "Oczko" to z kolei nowa bajka, raczej na specjalne okazje. Miesiąc miodowy trwa w najlepsze, a w kinie na afiszu "oskarowa" komedia romantyczna 😄

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to opisałeś, aż się popłakałem 😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Go flight! 😎

 

Go-Flight.thumb.png.6d2b481fa395fe74a6317910429612a4.png

 

IMG_7859.thumb.JPG.93698089a7d70b79cb155700b2bc8642.JPG

 

IMG_7861.thumb.JPG.b324bbdf12e855495334b6cf2e609b55.JPG

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na moto „ wielkie oko” na wszystko, się przydaje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta zieleń, podoba mi się. To się nazywa kuszenie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.