Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

fajny longines ,takie reedycje starszych referencji zawsze na plus 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, cordi7 napisał:

@Repsak genialny zegarek, przepiekny jest :)

Dzięki Cordi. Mam tak samo. ☺️

W heritage jest sporo perełek. 

 

2 godziny temu, gasp50 napisał:

fajny longines ,takie reedycje starszych referencji zawsze na plus 

Michał a na  FB są ludzie, którzy twierdzą ze reedycje Longinesa uwłaczają marce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja fb nie siedzę i kont tam brak więc co mogę powiedzieć ,na takiego longines to ciułam cały rok więc mogę być nie obiektywny 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gasp50 napisał:

Michał ja fb nie siedzę i kont tam brak więc co mogę powiedzieć ,na takiego longines to ciułam cały rok więc mogę być nie obiektywny 😉

Michał chyba cały dzień.😄😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał a na  FB są ludzie, którzy twierdzą ze reedycje Longinesa uwłaczają marce
Zgadza się, widziałem takie wpisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te nowości są świetne, zwłaszcza ten model co ma kolega Lincoln six echo

klasyka i divery z lat 60-70 Pro👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Społeczność fb i insta ma w ogóle błyskotliwe pomysły , oczywiście są wyjątki,  ale...  przeczytanie ZE ZROZUMIENIEM pewnych rzeczy jest dla nich zbyt skomplikowane,  no bo nie ma zdjęć z dziubkiem i wypiętej d*py przez obecnie modnych "influencerów" . No taki jakby powiedział,  że reedycje są super,  to sprzedaż w samej Polsce wzrosłaby kilkuktornie,  coś na wzór zegarków (???) DW . My , ludzie z pasją i o zgrozo z wiedzą,  jak taki mechanizm w zegarku dziala i nie daj Boże z obyciem jej historii nie mamy tak dużej siły przebicia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Repsak napisał:

a na  FB są ludzie, którzy twierdzą ze reedycje Longinesa uwłaczają marce

 

Tu też są tacy. ;)

 

4 minuty temu, ArtiP napisał:

Społeczność fb i insta ma w ogóle błyskotliwe pomysły , oczywiście są wyjątki,  ale...  przeczytanie ZE ZROZUMIENIEM pewnych rzeczy jest dla nich zbyt skomplikowane,  no bo nie ma zdjęć z dziubkiem i wypiętej d*py przez obecnie modnych "influencerów" . No taki jakby powiedział,  że reedycje są super,  to sprzedaż w samej Polsce wzrosłaby kilkuktornie,  coś na wzór zegarków (???) DW . My , ludzie z pasją i o zgrozo z wiedzą,  jak taki mechanizm w zegarku dziala i nie daj Boże z obyciem jej historii nie mamy tak dużej siły przebicia .

 

Nie ma czegoś takiego, jak "społeczność fb i insta". Na obu tych platformach jest taki same przekrój osobowości, jak w realnym świecie. Ja nie mam kłopotów z czytaniem, z rozumieniem zwykle również nie ;) i znam całkiem sporo ludzi, którzy funkcjonując (między innymi) na FB/Instagramie/Twitterze, etc., również takich problemów nie mają. ;) Nawet tu, na forum, jest dość sporo ludzi, których ja chociażby znam z różnych grup zegarkowych na FB. Co, oczywiście, nie wyklucza (patrz wyżej - zdanie pierwsze ;)) istnienia idiotyzmów, chamstwa i popierdolencji nieekstraordynaryjnej.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w mojej powyższej wypowiedzi kluczowym zdaniem jest "oczywiście, są wyjatki" . Również znam takich ludzi z fb czy insta  , którzy mają pojęcie o zegarkach.  Nie zmienia to faktu , że tutaj raczej nie znajdziesz blond lasek pozujących z Longinesem na nadgarstku i z przymusowym dziubkiem , za to tam z DW dość dużo 😉 Nie zrozum mnie źle,  bo mi akurat oba powyżej wspomniane portale totalnie wiszą . Niech robią co chcą,  ale tutaj chiciaz jak ktoś nawet palnie jakąś głupotę,  to jest spora szansa ,że da sobie wytłumaczyć,  iż popełnił błąd.  Tam jest to zdecydowanie trudniejsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ArtiP napisał:

Dlatego w mojej powyższej wypowiedzi kluczowym zdaniem jest "oczywiście, są wyjatki" . Również znam takich ludzi z fb czy insta  , którzy mają pojęcie o zegarkach.  Nie zmienia to faktu , że tutaj raczej nie znajdziesz blond lasek pozujących z Longinesem na nadgarstku i z przymusowym dziubkiem , za to tam z DW dość dużo 😉 Nie zrozum mnie źle,  bo mi akurat oba powyżej wspomniane portale totalnie wiszą . Niech robią co chcą,  ale tutaj chiciaz jak ktoś nawet palnie jakąś głupotę,  to jest spora szansa ,że da sobie wytłumaczyć,  iż popełnił błąd.  Tam jest to zdecydowanie trudniejsze .

 

Te platformy tak się rozwinęły, że są, w pewnym sensie, "refleksem" świata realnego. Negatywne zjawiska są tam o tyle częściej i wyraźniej widoczne, że - jak wiadomo - działa czynnik pozornej anonimowości i złudnego przekonania o swoistej "internetowej wszechmocy". Tym niemniej, uważam, że to jest trochę tak, jak z telewizją i alkoholem - warto korzystać, ale rozsądnie i z umiarem. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Te platformy tak się rozwinęły, że są, w pewnym sensie, "refleksem" świata realnego. Negatywne zjawiska są tam o tyle częściej i wyraźniej widoczne, że - jak wiadomo - działa czynnik pozornej anonimowości i złudnego przekonania o swoistej "internetowej wszechmocy". Tym niemniej, uważam, że to jest trochę tak, jak z telewizją i alkoholem - warto korzystać, ale rozsądnie i z umiarem. ;)

 

 

O widzisz... i z tym muszę się całkowicie zgodzić 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Repsak napisał:

 

Dzięki Norbie. Tak jak piszesz. Tylko te 19mm w uszach. Trzeba ori motyla zamówić i jakieś paski.

Na pewno do parki dojdzie Flagship  z czarną tarczą.

 

 

Naprawdę robi świetne wrażenie. Zdjęcia też klasa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Edmund Exley napisał:

 

Naprawdę robi świetne wrażenie. Zdjęcia też klasa!

Miło mi. Dziękuję.

Zastanawiam się czy nie przypasować do niego mesha z małego LLD.  Też ma 19mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Orientujecie się może czy guma z nowej referencji o szer 21 pasuje do koperty z pierwszej wersji Hydroconquesta?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Czyli dziś jest ten dzień kiedy można Cie spotkać w garniturze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli dziś jest ten dzień kiedy można Cie spotkać w garniturze??
W garniturze do nurkowania

Ja mu proponuję takie, ale mówi, że nie będzie kupował, bo redukuje kolekcję
5cec217c5e093f6e8d9e6afb2ae48df9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Hefajsto napisał:

Czyli dziś jest ten dzień kiedy można Cie spotkać w garniturze??

 

W żadnym razie - to tylko tania marynara.  ;)

 

 

6 minut temu, wkamil napisał:

W garniturze do nurkowania emoji13.png

Ja mu proponuję takie, ale mówi, że nie będzie kupował, bo redukuje kolekcję emoji13.png

 

Właśnie myślę o przejściu na same kwarce.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

W żadnym razie - to tylko tania marynara.  ;)

 

 

 

Właśnie myślę o przejściu na same kwarce.  ;)

 A nie lepiej na smartwatcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, wkamil napisał:

W garniturze do nurkowania emoji13.png

Ja mu proponuję takie, ale mówi, że nie będzie kupował, bo redukuje kolekcję emoji13.png
5cec217c5e093f6e8d9e6afb2ae48df9.jpg

Piękny klasyk.Jaki to jest rocznik ? 36 mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.