Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli tak sie stalo to brawo Longines, dobry ruch.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę..  ja jednak wolałbym sprawdzić to na żywo,  bo jak dla mnie wygląda to na jakiś błąd w opisie . Te same modele , różnią się jedynie kolorem a w jednym jest luma , w drugim nie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy zdarzają się najlepszym , jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany , a luma jest dla niego istotnym aspektem , to lepiej iść i sprawdzić,  niż potem mieć problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to rozsądna propozycja - najlepiej sprawdzić osobiście. A przy okazji także intensywność tej lumy.

Edytowane przez Scapin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby taką opcję,  żeby sprawdzić,  to wręcz trzeba . Po prostu zastanawia mnie ta rozbieżność.  Dziwna byłaby to polityka dawać w jednym kolorze lumę,  a w drugim nie . Dlatego lepiej chuchać na zimne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to dziwne, chyba, że będą sukcesywnie wprowadzać lumę w pozostałej kolorystyce tarcz, a poprzednie modele zdejmować z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to by było jedyne , rozsądne wytłumaczenie tej sytuacji.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, ArtiP napisał:

Kurczę..  ja jednak wolałbym sprawdzić to na żywo,  bo jak dla mnie wygląda to na jakiś błąd w opisie . Te same modele , różnią się jedynie kolorem a w jednym jest luma , w drugim nie .

 

To nie błąd, luma jest na żywo. Widać ją na tym filmiku (wklejam link ustawiony od właściwego momentu).

 

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny zabieg Longinesa  , ale dzięki za info , bo teraz wiadomo , że tak po prostu jest i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L3.776.5.58.6 - czarna tarcza z lumą, bransoleta, 39mm

L3.777.5.58.6 - czarna tarcza z lumą, bransoleta, 41mm

L3.778.5.58.6 - czarna tarcza z lumą, bransoleta, 43mm

 

12 minut temu, ArtiP napisał:

Dziwny zabieg Longinesa  , ale dzięki za info , bo teraz wiadomo , że tak po prostu jest i tyle :)

 

Bo niebieski, rozumiesz Pan, jest drogi Panie dzienny, a czarny, Pan rozumiesz, jest Panie nocny 🤣 

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rads napisał:

L3.776.5.58.6 - czarna tarcza z lumą, bransoleta, 39mm

L3.777.5.58.6 - czarna tarcza z lumą, bransoleta, 41mm

L3.778.5.58.6 - czarna tarcza z lumą, bransoleta, 43mm

 

 

Bo niebieski, rozumiesz Pan, jest drogi Panie dzienny, a czarny, Pan rozumiesz, jest Panie nocny 🤣 

 

 

Potrafisz człowiekowi humor poprawić  😁😂Logika jak najbardziej słuszna 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😛😂

 

Bo to nie jest logika, ale LoNgika, czyli loNginesowa logika rodem z Saint-Imier 😂 Bardzo zresztą życiowa. Otóż - niczym w prawdziwym życiu - nie można mieć wszystkiego naraz... Chcesz piękną, "hipnotyzującą", niebieską tarczę? Oddawaj lumę na wskazówkach 😄 Chcesz mieć lumę? Oddawaj niebieską tarczę, a w zamian bierz nudną czarną. Chcesz mieć i lumę i ciekawą tarczę (Conquest Classic)? Oddawaj wodoszczelność! Rysuje Ci się bezel? Chcesz mieć ceramiczny w Conqueście? Oddawaj automat i bierz kwarca 😜

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Parę szybkich pstryków w samochodzie, w oczekiwaniu na córkę przed jej szkołą.  ;)

 

Tak chropowatość tarczy przywodzi na myśl asfalt lub żużel, jest po prostu genialna 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

Coraz bardziej lubię tego Skin Divera.

 

On się wabi RAPTOR :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma chętnych w kraju na złotego LLD więc „reklama na świat” poszła...fajne pytanie w komentarzu... ja z kolei pytam dlaczego złoty? https://monochrome-watches.com/longines-legend-diver-no-date-poland-limited-edition-red-gold-price/

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, desmo napisał:

ja z kolei pytam dlaczego złoty?

 

To ja może tak zapytam: a dlaczego Legend Diver?

 

https://watchbase.com/longines/hydroconquest/l3-781-4-97-6

Longines - L3.781.4.97.6

HydroConquest 41 Automatic Stainless Steel / Ceramic /

Spain Limited Edition 500 pcs.

spacer.png

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, wszystko tylko nie ten  ten asymetryczny cyklop 😉  a Hiszpanom zrobili stalowy... może mają takie dobre zdanie o naszej sile nabywczej ...

A57A03CB-D48E-4D46-B35F-273A8671E475.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, desmo napisał:

No nie, wszystko tylko nie ten  ten asymetryczny cyklop 😉  a Hiszpanom zrobili stalowy... może mają takie dobre zdanie o naszej sile nabywczej ...

 

Heheh, tak, pamiętam, że ten brakujący indeks Cię gryzie 😉 Pamiętam tego hiszpańskiego LLD, Filip go tu pokazywał w "relacji na żywo" z Hiszpanii 😄 Mi chodziło tylko o to, że mogliby zrobić coś ciekawego w nawiązaniu do Polski i zarazem przystępnego cenowo wykoncypować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.