Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

A to Spirit chyba?
Jak te długie uszy wyglądają na żywo?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to Spirit chyba?
Jak te długie uszy wyglądają na żywo?

Owszem, jedna sztuka w jubitomie namierzona zegarek bardzo fajny, uszy spoko, tylko troszkę grubasek No i ten duży troszkę za duży, c’nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się faktycznie trochę za duży. No ale jest jeszcze 40.  A jak pasek się układa?

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje się faktycznie trochę za duży.  A jak pasek się układa?

Mięciutki pytanie czy 40 nie będzie miała skopanych proporcji i nie będzie mega grubaskiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Czy to ważne, czyj..?   ;)

Jeśli twój to najpeawdopodobiej Ty fotke robiłeś. A fotka przekozacka ;)

Wiec pytam  aby widzieć czy mam Ci gratulować czy nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Szyszkops napisał:


Mięciutki emoji846.png pytanie czy 40 nie będzie miała skopanych proporcji i nie będzie mega grubaskiem...

A jak wrażenia na żywo z oglądu zegarka?

Jak go ogłosili to wzbudził spore zainteresowanie, nawet w tym wątku było parę dyskusji.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wrażenia na żywo z oglądu zegarka?
Jak go ogłosili to wzbudził spore zainteresowanie, nawet w tym wątku było parę dyskusji.

Ja jestem pod dużym wrażeniem chciałbym porównać na żywo różne wersje kolorystyczne i różne rozmiary i zobaczę, bo nie ukrywam, że korci mnie zakup, ale możliwe, że odpuszczę, jeśli nie będę przekonany co do rozmiaru, bo skrzynka pełna i chyba trzeba trochę rozważniej podchodzić do nowych zakupów...

Tak serio, to chrono mnie przyciąga najbardziej, ale chrono akurat może najgorzej leżeć mi rozmiarowo...

Tym niemniej zegarek bardzo mi się spodobał, przynajmniej na tyle na ile obejrzałem w ciągu pięciu minut. Ta smolista czarna tarcza robi robotę szkoda, że pasek bez motylka, ale jeśli bym brał, to i tak na stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Szyszkops napisał:

No i ten duży troszkę za duży, c’nie?

Uważam, że rozmiarowo prezentuje się świetnie na twoim nadgarstku, toż to nie garniturowiec jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że rozmiarowo prezentuje się świetnie na twoim nadgarstku, toż to nie garniturowiec jest.

No dramatu nie ma, ale celuje bardziej w 40 mm, no chyba że to nieszczęsne chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.