Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż - można by rzec, że nie miał zbyt trudnego i urozmaiconego życia. Kupiony w 77 roku przez mojego świętej pamięci stryjecznego dziadka, który to miał nawyk nieużywania zdobytych rzeczy. Za czasów tzw. "współczesnych" stryj chyba ani razu nie miał go na ręku. Z racji zainteresowań zegarek otrzymałem ja i nadal leży w pudełku - nawet nie przeniosłem go do kufra z resztą zbioru. Dzisiaj został trochę rozruszany i przy okazji można było cyknąć zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2021 o 20:34, sparta31 napisał(-a):

 

 

Fajny, taki trochę w stylu Nautilusa, a nawet fajniejszy, bo Longines ;) Widać od razu, że to lata 70., ale w przeciwieństwie do niektórych innych modeli z tego okresu, nie rzuca się to w oczy w nadmiernie krzykliwy sposób. A skoro mówimy już o latach 70., to oto link do tekstu z Fratello z kilkoma ciekawymi egzemplarzami:
https://www.fratellowatches.com/buying-guide-the-best-longines-watches-from-the-1970s/#gref

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajniejszy, bo nie kusi spłacać nim kredytu za mieszkanie 🙃 Oczywiście żartuję - kocham vintage i niewymuszoną elegancję, a powyższe zdecydowanie się w ten obraz wpisują.

 

Dzięki za linka, interesująca lektura!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje raz jeszcze Milordzie ;) Teraz będziesz chciał aby się urlop skończył jak najszybciej 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Często tu zaglądałem powodowany miłością platoniczną. Tym razem w końcu z Longinesem na nadgarstku.

Tak długo chodził Ci po głowie, że byłem pewien, że w końcu się złamiesz i bariera psychologiczna zostanie pokonana. Dzięki temu masz jednak pewność, że jest to właściwy zakup. Jeszcze raz gratulacje 👍 

 

2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


Trochę szkoda, że właśnie zaczynam urlop. Nawet nie będę miał okazji go założyć przez najbliższy tydzień. 
 

Sprytne posunięcie kupić go w tym momencie... Będzie mniej żal końca urlopu 😁


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/218596787_10159820165687052_7195515349511196058_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=xvo8b4viLNcAX-bCk_d&tn=RUcB57dcE1Zlfhxv&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&oh=81b6b78bcc5ba5e2cd9d556f569c9132&oe=60F8B04F

 

Opala się? 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o serwis, a konkretnie: gdzie w Trójmieście mogę zlecić odnowienie kopert (mocne rysy) dwóch zegarków Longines Conquest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka. Podobno nowość. Fajny nawet, choć mniejszy byłby fajniejszy.

1cb7c4d2ee62bf65b10ed6ea73c1895f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży, to na amerykańskie ręce chyba- tam podobno wszystko większe…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, rafi napisał(-a):

Przymiarka. Podobno nowość. Fajny nawet, choć mniejszy byłby fajniejszy.

 

Faktycznie spory się wydaje. Duży masz nadgarstek?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, rafi napisał(-a):

Przymiarka. Podobno nowość. Fajny nawet, choć mniejszy byłby fajniejszy.

1cb7c4d2ee62bf65b10ed6ea73c1895f.jpg

 

Piękny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując myśl pewnego znanego człowieka: "Noś zawsze taki zegarek, żebyś w razie nagłego pierdyknięcia zostawił po sobie naprawdę dobre wrażenie".  ;)

 

Skin Diver Heritage, Skin Diver Heritage i Skin Diver Heritage - zgadniecie, który z tych zegarków posiadam..? :D

Fot.: revolutionwatch.

 

https://revolutionwatch.imgix.net/wp-content/uploads/2019/11/08-Longines-Skin-Diver.jpg?ixlib=js-v3.1.3&w=1500&h=1000&fit=crop&auto=format&s=a01044199e7f902736e543a4bfabb97e

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.