Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

m7.jpg.e430a35a9b19d57fe6dc59d1ea9c15a0.jpg

 

Nie bawmy się w podróbki :P

 

spacer.png


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ale z biał.... z  jasną tarczą chyba bardziej minsie podoba.

Edytowane przez Hefajsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda, nie wydaje się być za duży.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HC ma spory L2L i na bransolecie sporo stali sie robi - i teraz zalezy kto jak to odbiera i co lubi.

Na pasku gumowym dla mnie wyglada lzej, na kajdanie masywniej, w powyzszym przypadku jest ok.

Diver moze byc za maly i lekkie przewymiarowanie, niewybaczalne przy innych rodzajach zegarkow, w tym przypadku przechodza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.07.2021 o 16:32, cordi7 napisał(-a):

Kochani, mierzyl ktos nowe LLD z brazowa i niebieska tarcza? Jesli tak to niech sie pochwali fotkami :)

 

Mierzyłem w Jubitomie w SSC w Kato wersję z niebieską tarczą - bez zdjęć, ale będę tam jutro, bo coś mnie do tego zegarka ciągnie. Chciałbym przymierzyć również wersję w brązie, ale ostatnio nie było. Jak coś pstryknę to się podzielę. 

Na nadgarstu prezentuje się pysznie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, jestem jutro :)

Godzinę temu, GaltJ napisał(-a):

 

Mierzyłem w Jubitomie w SSC w Kato wersję z niebieską tarczą - bez zdjęć, ale będę tam jutro, bo coś mnie do tego zegarka ciągnie. Chciałbym przymierzyć również wersję w brązie, ale ostatnio nie było. Jak coś pstryknę to się podzielę. 

Na nadgarstu prezentuje się pysznie.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Moim zdaniem, przy nadgarstku poniżej 19mm, lepiej kupić starą wersję 39mm niż nową 41mm. Większe, zwłaszcza na bransolecie, nadają się już tylko dla Dwayne'a Johnsona.  ;)

 

Byłem kilka dni temu w sklepie z moim HC 43mm i przymierzyłem 41mm żeby się przekonać czy może jednak nie zamienić dużego na małego. Bo ciągle mam takie wrażenie że może jest za duży. Ale założyłem 41 i od razu miałem wrażenie że jakoś tak damsko wygląda. Może to kwestia przyzwyczajenia ale jednak mi się wydaje, że na nadgarstki 18cm i więcej spokojnie można brać 43mm. W końcu to diver, tool watch ale nie elegancik pod mankiet. Swoją drogą "pod mankiet" to planuję kupić Legend Divera tylko nie wiem czy niebieskiego czy w brązie. Jakieś sugestie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa fajne ale z racji na wysyp zielonych tarcz w tym roku i jakąś taką nieufność do brązu brałbym niebieski - ale to ja. Koniec końców między tymi dwoma modelami nie da się wybrać źle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się upierał przy swoim. Stylistyka HC właśnie nie predestynuje go do odgrywania, pomimo parametrów, roli stuprocentowego "tool watcha", a raczej czyni go dobrym kandydatem na "nurka imprezowo-restauracyjnego". Doskonale się też nadaje właśnie do polo i koszuli. Pamiętajmy tez o "elegance is an attitude".  ;) I w związku z tym wszystkim, jak chcę duży zegarek na moją ponad 19mm rąsię, to zakładam Arsenale albo Anonimo. Do stylizacji na "Jasona Momoa nadbałtyckich plaż" HC mi nie pasuje - dlatego wybieram 41mm. :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi post z rzędu, ale przecież nie takie zbrodnie popełniam codziennie niemal na forum, więc...  :D  ;)

 

Zdjęcie, które pokazuje chyba dosyć dobitnie, co miałem na myśli we wpisie powyżej:

 

https://pbs.twimg.com/media/E8gnT1FWYAUAEYP?format=jpg&name=4096x4096


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem kilkanaście (moze nawet bliżej 30) przyjemnych minut w Jubitomie w SSC na przymiarkach różnych zegarków, ze szczególnym uwzględnieniem niebieskiego LLD. Fantastyczny zegarek, świetnie leży na nadgarstku, tarcza jest przepiękna, myślałem, że długie uszy mnie odstraszą, ale o dziwo świetnie uzupełniają całość. Czekam jeszcze na sprowadzenie zielonego w brązie i trzeba będzie podjąć decyzję. Przymierzałem jeszcze fajne chrono w tytanie z wpadającą w oko niebieskawą tarczą - też mocno rozważam - na dzisiaj bardziej LLD. Wybaczcie jakość zdjęć.

 

  

 

20210811_174218.jpg

20210811_173918.jpg

20210811_174421v2.jpg

 

Edytowane przez GaltJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Bierz oba.  ;)

 

Nie kuś :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.