Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy (i Koleżanki), po niezliczonych rozważaniach, walkach wewnętrznych, dylematach moralnych i konfliktach etycznych postanowiłem rozstać się ze swoim Flagshipem i nabyć drogą kupna małe Tuxedo lub (zdecyduje przymiarka) Silver Arrow.

 

Powstanie tym samym mikrokolekcja Longines Heritage "no-date", a co będzie dalej, czas pokaże 😄 Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, to zapraszam do kontaktu. Stali bywalcy wiedzą, że celebryta ów poza licznymi sesjami fotograficznymi prawie nie opuszczał pudła, więc jest jak nówka sztuka (zaś pasek dosłownie jest nowy, bo od razu po zakupie trafił do przechowania). Szczegóły w linku. Wybaczcie mi proszę reklamę, ale czyż nie czynię tego w szczytnym celu?! 😄😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś się zdecydował jakieś dwa miesiące temu, to już by było po sprawie, bo przygarnąłbym bez wahania. A tak, to już zdążyłem kupić nowy.

e436da3bf9b62cfce80e7ffb7cd4f4da.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no gratulacje! Nowy to zawsze nowy, a i w koncu wspierasz naszą ukochaną firmę 😉😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dziękuję. Już jakieś dwa miesiące temu się nim chwaliłem. emoji6.png


Wybacz. Mam spore zaległości w oddawaniu się zegarkowej pasji, bo zupełnie nieoczekiwanie dostałem tzw. propozycję nie do odrzucenia dot. powrotu do zawodowej gry na instrumencie strunowym 😄😉 Obiecuję poprawę!

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rads napisał(-a):

bo zupełnie nieoczekiwanie dostałem tzw. propozycję nie do odrzucenia dot. powrotu do zawodowej gry na instrumencie strunowym

 

Nie dziwię się. To rzeczywiście brzmi dużo lepiej niż czytanie zegarkowego forum. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten czarno-niebieski Spirit ma tak za***isty spirit, że nie przeszkadzałyby mi nawet te długaśne uszy 🙂 Rewelacyjna kolorystyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana żona też zdecydowałą się wreszcie na porządny zegarek. Miała być stal, bransoleta, sportowa elegancja. Mierzyła różne modele, głownie supermarketową klasykę, w tym Tudor BB32, kobiece Aquaracery, mniejsze Carrery, cośtam z Frederique Constant i jeszcze parę innych. Ale jak na nadgarstek wjechał Longines Conquest Classic 34 mm (L2.386.4.72.6) to znokautował wszystkie inne i już było wiadomo.

 

0uLCX9H.jpg  QsNhDuT.jpg

 

Po kilku dniach okazało się, że stacjonarny sklep OdCzasuDoCzasu się likwiduje i wyprzedaje zapasy, wobec czego zegarek udało się ustrzelić za 2600 zł. Żona jest super zadowolona, zresztą ja też, bo zegar na jej ręce wygląda świetnie. 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MichTheOne napisał(-a):

Moja kochana żona też zdecydowałą się wreszcie na porządny zegarek. Miała być stal, bransoleta, sportowa elegancja. Mierzyła różne modele, głownie supermarketową klasykę, w tym Tudor BB32, kobiece Aquaracery, mniejsze Carrery, cośtam z Frederique Constant i jeszcze parę innych. Ale jak na nadgarstek wjechał Longines Conquest Classic 34 mm (L2.386.4.72.6) to znokautował wszystkie inne i już było wiadomo.

 

0uLCX9H.jpg  QsNhDuT.jpg

 

Po kilku dniach okazało się, że stacjonarny sklep OdCzasuDoCzasu się likwiduje i wyprzedaje zapasy, wobec czego zegarek udało się ustrzelić za 2600 zł. Żona jest super zadowolona, zresztą ja też, bo zegar na jej ręce wygląda świetnie. 

Na zakupy z błotną maseczką? :lol:

 

A na poważnie - gratulacje dla żony!  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MichTheOne świetny strzał, idealnie leży na ręce małżonki - bardzo dobrze dobrany rozmiar. Gratulacje!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, MichTheOne napisał(-a):

Moja kochana żona też zdecydowałą się wreszcie na porządny zegarek. Miała być stal, bransoleta, sportowa elegancja. Mierzyła różne modele, głownie supermarketową klasykę, w tym Tudor BB32, kobiece Aquaracery, mniejsze Carrery, cośtam z Frederique Constant i jeszcze parę innych. Ale jak na nadgarstek wjechał Longines Conquest Classic 34 mm (L2.386.4.72.6) to znokautował wszystkie inne i już było wiadomo.

 

 

Po kilku dniach okazało się, że stacjonarny sklep OdCzasuDoCzasu się likwiduje i wyprzedaje zapasy, wobec czego zegarek udało się ustrzelić za 2600 zł. Żona jest super zadowolona, zresztą ja też, bo zegar na jej ręce wygląda świetnie. 

Damski Conquist Classic to świetny zegarek. Moja małżonka też się przymierzała. Ostatecznie wybrała coś innego, głównie dlatego, że parę lat intensywnie używała Conquest’a (bez Classic), a po sprzedaży tegoż i tak dwa longiny pozostały w jej szufladzie.

Niemniej Classic zrobił bardzo dobre wrażenie. Gratuluję wyboru.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Wczoraj stałem się posiadaczem LLD:)

mam do Was pytanie. O której dokładnie godzinie zmienia się data? 
u mnie data zmieniła się kilka minut przed 12. Tak ma być? 
 

z góry dzięki za odpowiedz:)

D3FEED4C-E952-497B-84BA-7567715A5DB7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kilka minut przed lub po to standard. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie. Zegarek był z ekspozycji. Czy jeśli ktoś w sklepie (nie sadze) nieprawidłowo przestawił datę i uszkodził się mechanizm to dostanie będzie zmieniać się w ogóle? Jakie są objawy takiego uszkodzenia? 
 

jestem laikiem - w razie czego przepraszam za te pytania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak data się zmienia w okolicy godziny 12, to jest OK. Nie ma się co zastanawiać nad jakimś potencjalnym uszkodzeniem w salonie. Noś i ciesz się świetnym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Hwrhwr napisał(-a):

I jeszcze pytanie. Zegarek był z ekspozycji. Czy jeśli ktoś w sklepie (nie sadze) nieprawidłowo przestawił datę i uszkodził się mechanizm to dostanie będzie zmieniać się w ogóle? Jakie są objawy takiego uszkodzenia? 
 

jestem laikiem - w razie czego przepraszam za te pytania:)

Jeśli data się zmienia w zakresie 5 min przed/5 minut po pólnocy i ładnie przeskakuje (nie tnie się ani nie jest krzywo) to wszystko jest git. Serio, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hwrhwr napisał(-a):

Witam wszystkich:)

Wczoraj stałem się posiadaczem LLD:)

 

Gratulacje, super zegar 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.