Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Proces decyzyjny trwal długo ale finalnie jestem bardzo zadowolony:)

Edytowane przez Hwrhwr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Hwrhwr napisał(-a):

Proces decyzyjny trwal długo ale finalnie jestem bardzo zadowolony:)

I słusznie bo to fajny sikor, szczególnie że na tej bransolecie wygląda lepiej niż na pasku. Ja już miałem kupować ale pokazali Spirit'a w tytanie i teraz mam zagwozdkę ale ciągle LLD czeka w salonie i może w chwili słabości... Gratulacje i nie sądzę żeby Ci się przestał podobać bo bardzo ładnie zrobiony i technicznie też jest czym się chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2021 o 09:22, Krathor napisał(-a):

I słusznie bo to fajny sikor, szczególnie że na tej bransolecie wygląda lepiej niż na pasku. Ja już miałem kupować ale pokazali Spirit'a w tytanie i teraz mam zagwozdkę ale ciągle LLD czeka w salonie i może w chwili słabości... Gratulacje i nie sądzę żeby Ci się przestał podobać bo bardzo ładnie zrobiony i technicznie też jest czym się chwalić.

Mierzyłem tez ale jakoś mi nie leżał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

d305c3df8ec5a873df9519e35d7dc75a.jpg

Kurcze, mam jakąś wewnętrzna słabość do tego zegarka, jest bardzo ładny. Już kilkukrotnie podchody robiłem, ale zawsze coś. I to WR30 mnie trochę blokuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Łukasz_M napisał(-a):

Kurcze, mam jakąś wewnętrzna słabość do tego zegarka, jest bardzo ładny. Już kilkukrotnie podchody robiłem, ale zawsze coś. I to WR30 mnie trochę blokuje 😉

Mam to samo. Kilka razy szedłem go kupić... i wracałem do domu z innym zegarkiem. Nie mam o co sie do niego przyczepić ale... zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Łukasz_M napisał(-a):

Kurcze, mam jakąś wewnętrzna słabość do tego zegarka, jest bardzo ładny. Już kilkukrotnie podchody robiłem, ale zawsze coś. I to WR30 mnie trochę blokuje 😉

 

Bardzo łatwo na taką wewnętrzną słabość zachorować. Wiem coś o tym 😁. Jakiś prawie nowy i zadbany egzemplarz był bardzo niedawno wystawiony na bazarku - może jeszcze jest.

Co do WR30, to nawet na to nie patrzyłem przy takim zegarku pod mankiet. Do mycia rąk wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pilota WR 30 i żyje do dziś a nosiłem często do pracy w piątki (casual Friday) i w wolnym czasie. Ręce da się w nim umyć, nie przesadzajcie :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee....35mm i L2L 42 mm no nie wiem, nie wiem...po bandzie trochę nawet przy moim wątłym nadgarstku, mimo, że bardzo wąska luneta to jednak chyba nie jestem gotowy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierz jakoś przy okazji i spróbuj powiedzieć po, że za mały :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie tu nie podpuszczać 😁 nic nie przymierzam, bo jeszcze mi się spodoba i co wtedy? Znowu zacznie się kombinowanie i nerwowe ruchy w szufladzie i na koncie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Edmund Exley napisał(-a):

Moim zdaniem warto chociaż przymierzyć.

 

IMG_0013.jpg.29de40b4cf7137321e8d85009d4535bb.jpg

Swietna fotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka Srebrnej Strzały zaliczona

 

Zegarek bardzo skromny, zdecydowanie ma coś w sobie, ale jakiegoś magicznego efektu nie było. Na żywo wydaje się jeszcze mniejszy niż 38,5 przez dość szeroki bezel kosztem rozmiaru tarczy. Ciekawa opcja, dużo bardziej casualowa, niż sobie wyobrażałem. Teraz muszę gdzieś dopaść małe Tuxedo 😉

 

9536407F-B1E6-4776-855B-6461A2CE43C5.thumb.jpeg.261100ae2daa9f9e6a83d09513e2c934.jpeg
 

F0E7FA47-AA5D-4BBA-9D77-337652729BDF.thumb.jpeg.0a38bc6c5b3bb1ffd418aacb6805dd6f.jpeg
 

6E3C598F-64A2-434D-A029-C7F376B67F12.thumb.jpeg.0934b274e5048d064aeb7e982879793c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, rads napisał(-a):

Przymiarka Srebrnej Strzały zaliczona

 

Zegarek bardzo skromny, zdecydowanie ma coś w sobie, ale jakiegoś magicznego efektu nie było. Na żywo wydaje się jeszcze mniejszy niż 38,5 przez dość szeroki bezel kosztem rozmiaru tarczy. Ciekawa opcja, dużo bardziej casualowa, niż sobie wyobrażałem. Teraz muszę gdzieś dopaść małe Tuxedo 😉

Mocno Ci kibicuję przy tym zakupię, bo nie powiem, ten model za "pól ceny" to biorę później od Ciebie bez zastanowienia :D

 

A prezentuje się świetnie :)

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, klasyczny i czysty w formie zegarek. Podoba mi się :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rads napisał(-a):

Przymiarka Srebrnej Strzały zaliczona

 

Zegarek bardzo skromny, zdecydowanie ma coś w sobie, ale jakiegoś magicznego efektu nie było. Na żywo wydaje się jeszcze mniejszy niż 38,5 przez dość szeroki bezel kosztem rozmiaru tarczy. Ciekawa opcja, dużo bardziej casualowa, niż sobie wyobrażałem. Teraz muszę gdzieś dopaść małe Tuxedo 😉

 

 

Na zdjęciach z przymiarek, szczerze mówiąc, większość zegarków - w tym i mega drogie - wygląda po prostu tragicznie. Wiadomo - specyficzne warunki. A ten tutaj, dzięki Twoim zdolnościom i narzędziu, którego użyłeś lub boskiej interwencji ;) wygląda naprawdę dobrze. Mnie takie foty z przymiarki raczej zdecydowanie zachęciłyby do zakupu niż zniechęciły. Problem jedynie ;) w tym, że... trzeba mieć BARDZO skonkretyzowany gust, żeby kupić taki zegarek jako jedyny lub jeden z, powiedzmy, trzech-czterech - ewentualnie, mieć w wuj kasy i nie musieć kompletnie zastanawiać się nad tym, ile w tym miesiącu możesz wydać na nowe zegarki. Bo ludzi, którzy akurat z tego modelu zrobią "headlinera" w swoim pudełku nie będzie zapewne bardzo wielu...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, evilym napisał(-a):

Mocno Ci kibicuję przy tym zakupię, bo nie powiem, ten model za "pól ceny" to biorę później od Ciebie bez zastanowienia :D

 

Haha, dzięki. Udało się całkiem nieźle, więc są realne szanse na nowy zakup 😉

 

21 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Bardzo ładny, klasyczny i czysty w formie zegarek. Podoba mi się :)

 

Mi też, tylko że przypomina mi nieco Flagshipa. Bardzo go lubiłem i nadal mega mi się podoba, pytanie tylko, czy iść w tym samym kierunku. Małe tuxedo + BigEye to byłby mój wymarzony zestaw (stylistyka lat 30/40, kształt wskazówek, te same indeksy godzinowe, normalnie jak rodzina! 😄 ), ale muszę wpierw to cacuszko zobaczyć na żywca. Któryś kolega tu pisał, że tarcza trąci Worldmasterem, ale ja akurat uwielbiam stylistykę starych Atlantików, a tarcza z ringiem np. w modelu Milano to dla mnie coś wspaniałego. Podoba mi się podejście do detali w tym zegarku: przewiercone na wylot uszy jak w pierwowzorze, brak okna daty, napisu "automatic", użycie tego samego mechanizmu co w Sectorze ze specjalnie obniżonym sekundnikiem, kształt koperty. Jasne, beżowa luma, czy obcięta 6-tka nie wszystkim będzie się podobać, ale dla mnie to nie są szalone dramaty 😉

 

Heritage2.jpg.341237158bf3ecdbceb6babed17dadf2.jpg

 

21 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Na zdjęciach z przymiarek, szczerze mówiąc, większość zegarków - w tym i mega drogie - wygląda po prostu tragicznie. Wiadomo - specyficzne warunki. A ten tutaj, dzięki Twoim zdolnościom i narzędziu, którego użyłeś lub boskiej interwencji ;) wygląda naprawdę dobrze. Mnie takie foty z przymiarki raczej zdecydowanie zachęciłyby do zakupu niż zniechęciły. Problem jedynie ;) w tym, że... trzeba mieć BARDZO skonkretyzowany gust, żeby kupić taki zegarek jako jedyny lub jeden z, powiedzmy, trzech-czterech - ewentualnie, mieć w wuj kasy i nie musieć kompletnie zastanawiać się nad tym, ile w tym miesiącu możesz wydać na nowe zegarki. Bo ludzi, którzy akurat z tego modelu zrobią "headlinera" w swoim pudełku nie będzie zapewne bardzo wielu...

 

Dokładnie tak jest jak piszesz, ale ten zegarek naprawdę jest wdzięczny do fotografowania, nawet w sztucznym świetle w sklepie. W ten sam sposób (i tym samym aparatem) robiłem zdjęcia mierząc jakiś czas temu Conquesta 300m i wyszedł tragicznie. To jest piękny zegarek, nie można się do niczego przyczepić, jakość wykonania rewelacja. Ale no właśnie, czy ma dość charakteru, aby być tym jednym z 3? Po przymiarce nie mam na to jasnej odpowiedzi 😉

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.