Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Hefajsto napisał(-a):

Zdecydowanie najładniejsza panda

 

Z Longinesowych zapewne jedna z fajniejszych... Ale to jest naprawdę ładny zegarek - bez daty i w dodatku... mam go!  :D  ;)

 

 

131205538_10159225968027052_137635807321552038_n.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

266325681_10160130213312052_4695154884178212207_n.jpg

Nie chce mi się szukać to 40 mm?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Z Longinesowych zapewne jedna z fajniejszych... Ale to jest naprawdę ładny zegarek - bez daty i w dodatku... mam go!  :D  ;)

 

 

131205538_10159225968027052_137635807321552038_n.jpg

Czy ten mesh to identyczny z tym od LLD?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Nie chce mi się szukać to 40 mm?? 

 

Chyba tak, ale nie pamiętam dokładnie, a nie chce mi się sprawdzać.  ;)

 

1 minutę temu, tomek123er napisał(-a):

Czy ten mesh to identyczny z tym od LLD?

 

 

Szczerze mówiąc, nigdy nie sprawdzałem.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te chrono jest super. Nosił bym 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pokazal mi swojego Longinesa Hydroconquest 44mm.

Nie ukrywam ,ze zegarek zrobil na mnie wrazenie i mocno mnie zaintrygowal....gdyby nie fakt,ze dopiero co kupilem dwa divery,to naprawde mocno bym sie nim zaniteresowal,a w zasadzie caly czas chodzi mi po glowie.

 

Natomiast przegladajac oferte Longines,w oko wpadl mi jeszcze Conquest V.H.P.  L3.726.4.96.9,

https://www.longines.com/en-gb/watch-conquest-v-h-p-l3-726-4-96-9

 

Jak juz wspomnialem,dopiero co kupilem dwa divery oraz dwa chrono,ten model bylby swietnym uzupelnieniem,niby elegancki ale z lekkim pazurem,dodatkowo na gumie wyglada swietnie(nie cierpie bransolet).

 

Natomiast jest pewna obiekcja.

 

Mam w nadgarstku 21cm i nieco obawiam sie czy te 43mm tego zegarka to bedzie wystarczajacy rozmiar 😕

Co Panowie myslicie?

 

ps

Niestety jezeli juz,zegarek bede kupowac online i nie bede mial go jak przymierzyc.

Edytowane przez Oizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadgarstek 17,5 cm i na mnie ta mniejsza wersja (41mm) była odczuwalnie za duża. To jest większy zegarek niż suche liczby wskazują. Masywna koperta i spory ciężar jak na kwarca i nie divera (szczególnie wersja GMT). Moim zdaniem wersja 43mm nie zniknie na Twoim nadgarstku. Pytanie tylko, czy się zintegrowana guma ładnie ułoży, bo to jednak rozmiar nadgarstka trochę ponad medianę . Nawet jak zamierzasz kupić przez internet, to warto poszukać przymiarki. W niektórych salonach mogą mieć ten rozmiar na gumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo,cos mi sie zdaje,ze powalcze o ten zegarek.Im bardziej na niego patrze,tym bardzij mi sie podoba.

 

jak w ogole odbierasz/odbieracie ten model (Conquest V.H.P.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2021 o 11:21, cordi7 napisał(-a):

 

Jaki masz nadgarstek? Pytam bo tak jakos na maly ten klocek wyglada :)

 

W nadgarstku ok. 19-19,5 cm ;) Wedlug mnie to duży zegarek, szczególnie przez L2L 50 mm i  end linki. Jak wyjdzie wersja 39 mm z ceramiczna wkładka to bez zastanowienia wymienię :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2021 o 20:58, rads napisał(-a):

Polowałem np. na Lorginesa RailRoad Heritage, ale dałem spokój, bo jest de facto nie do kupienia

Nie wiem, czy dobra cena, nie wiem jaki stan, nie znam sprzedającego. Znalazłem przypadkiem, może się Koledze przyda... 

https://m.olx.pl/d/oferta/zegarek-longines-tanio-CID87-IDN0eoL.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pateonik napisał(-a):

Nie wiem, czy dobra cena, nie wiem jaki stan, nie znam sprzedającego. Znalazłem przypadkiem, może się Koledze przyda... 

 

Dzięki serdeczne, już widziałem 😄 Szkoda, że to kilkaset kilometrów, z chęcią bym mu się przyjrzał z bliska 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, rads napisał(-a):

 

Dzięki serdeczne, już widziałem 😄 Szkoda, że to kilkaset kilometrów, z chęcią bym mu się przyjrzał z bliska 😉

Oj tam... mnożysz problemy. Wsiadaj w auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś taki właśnie włożyłem do paczkomatu dla nowego właściciela

Fajny choć dałem się z nim zrobić w bambuko. Byłem przekonany że to białe pośrodku indeksów to luma a to niestety tylko farba, lumy kompletnie brak.

Tylko w czarnym jest, ale za to czarny ma już gorsze indeksy..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak lumy jakoś przeżyłem. Faktycznie te białe wypełnienia indeksów są mylące, ale jaki sens miałoby umieszczanie tam  lumy, skoro nie ma jej na wskazówkach😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.