Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.12.2021 o 17:15, Oizo napisał(-a):

Takie pytanie.

Longinus hydro conquest,44 mm.Niebieski.

Zegarek dosyc masywny-w moim przypadkubransoleta odpada,po prostu nie lubie.

Nosicie ten model na skorzanych paskach?Tutaj mysle,ze nieco pogrubiony pasek dobrze by wygladal.

 

Niebieski,czarny,braz-co pod ten kolor zegarka byscie Panowie wybrali/wybraliscie?

 

Czasami noszę tak, jak na poniższych zdjęciach. Co prawda czarny i 41 mm, ale może Ci to w czymś pomoże.

 

 

 

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, edelwolf napisał(-a):

Jak Ci się nosi tego V.H.P ?

 

Bardzo dobrze. Bezobsługowość kwarca czyni go ultra wygodnym zegarkiem dla takiego lenia, jak ja.  ;) Rozmiar 41mm jest dla mnie idealny (ok. 19mm w nadgarstku). Stylistyka sprawia, że wg mnie pasuje niemal do wszystkiego.

 

Z tym, że moja przygoda z niektórymi Longinesami dobiega powoli końca. Z VHP GMT będzie chyba podobnie. Ale nie dlatego, że z zegarkiem jest coś nie tak. Coś mi "w głowie mruczy", a że nie mogę mieć wszystkiego, to trzeba coś innego poświęcić, y'know...  ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze to słyszeć ;)

Ja jestem od 2 dni posiadaczem granatowego (szczesliwym), 41mm na pasku. Wpadł mi od razu w oko takze sprzedajac mój poprzedni Glycine combat 6 moonphase i mimo przekroczenia założonego budżetu nie mogłem powiedzieć nie ;)

 

Coś konkretnego Ci już mruczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o czymś bardzo nierozsądnym, ale Octo Finissimo to nie moja liga (finansowo) - musiałbym wygrać przynajmniej minimalną gwarantowaną w Lotto albo napaść na konwojenta w Płocku.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2021 o 00:09, Jogi napisał(-a):

 

Czasami noszę tak, jak na poniższych zdjęciach. Co prawda czarny i 41 mm, ale może Ci to w czymś pomoże.

 

 

 

 

@Jogi Możesz podrzucić info co to za zielony pasek? Szukam czegoś takiego 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem zapytać o ten pasek. Dobrze to wyglada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wojtek91 napisał(-a):

@Jogi Możesz podrzucić info co to za zielony pasek? Szukam czegoś takiego 😉 

 

3 godziny temu, Photoman napisał(-a):

Też chciałem zapytać o ten pasek. Dobrze to wyglada.

 

Chwilę mi zeszło, bo nie ma na nim żadnych oznaczeń, a kupowałem przy okazji innych paskowych zakupów.

Ale wychodzi na to, że to fabryczny pasek do zegarka Timex T2P286.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Jogi napisał(-a):

 

 

Chwilę mi zeszło, bo nie ma na nim żadnych oznaczeń, a kupowałem przy okazji innych paskowych zakupów.

Ale wychodzi na to, że to fabryczny pasek do zegarka Timex T2P286.

Dziękuję za sprawdzenie! Wygląda dosyć solidnie więc może się skuszę. Teraz widzę, że do tego konkretnie zegarka jest wersja 22mm, ale może znajdę gdzieś 20mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mi się skojarzył z Timexem, bo kiedyś mój kolega miał coś podobnego. Znalazłem jeszcze taki pasek podobny jak niżej.
8ec662cf88b78405d668065d3c8a0c75.jpg
46e0c09504323be2a3f80a1493427f84.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Miłośnicy Longinesa, wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt! Oby Wasze zegarkowe plany i marzenia się spełniły, a przynajmniej przybliżyły 😄

 

9D3ACCD6-3AD0-4C14-90B1-2F1B359D4137.thumb.jpeg.e1c635f86b368978a1465ad6d03f8850.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rads napisał(-a):

Drodzy Miłośnicy Longinesa, wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt! Oby Wasze zegarkowe plany i marzenia się spełniły, a przynajmniej przybliżyły

 

Gdzie taką fajną choinkę ma Longines ? I oczywiście Wesołych Świąt !

 

 

 

20211224_140944.jpg

Edytowane przez GaltJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś taki pasek, zobaczymy co z tego wyjdzie, będę tylko musiał dokupić klamerkę Longinesa.
Efekt pokażę w tym temacie.
28090fe8f3da6ed4c33c03c0cf669c8f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, GaltJ napisał(-a):

Gdzie taką fajną choinkę ma Longines ? I oczywiście Wesołych Świąt !


Zgaduję, że Azja ;) Wzajemnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rads napisał(-a):

Zgaduję, że Azja ;) 

 

Znalazłem, Macao :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Lążinomaniacy, czy chcielibyście, aby powstał taki temat w dziale Pasjonaci Czasu? (na razie wrzuciłem tylko pierwszy wpis na próbę). 

 

Myślę o tym już od dawna, ale wiadomo - brakuje głównie czasu. Gdyby jednak robić to w takiej formie jak w poniższym linku, to krok po kroku powstałoby całkiem pokaźne zestawienie. Co myślicie? (sam dla siebie, to mogę zrobić sobie kiedyś w Wordzie 😄😉 ... Jak nie będzie zapotrzebowania, to leci do kosza).

 

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba. 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.