Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, jacek255 napisał(-a):

Longines Conquest Heritage 35mm w odsłonie z paskiem czarnym (oryginalny), brązowym (HIRCH Toronto) i granatowym (HIRCH Kent). Jak Wam się podoba?

 

Nadgarstek: 18.0-18.5 cm

 

 

Doskonały wybór. Odnośnie pasków - oryginalny jest ok, ale oba od Hirscha wydają się lepsze. Ja akurat bardziej lubię płaskie paski bez przeszycia, a ten Toronto wygląda naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myślę ,że każą sobie dopłacać prawie 3 tysiące za QR na bransolecie?

L3.811.4.53.9 vs L3.811.4.53.6

Przy okazji jaki realnie rabat jestem w stanie otrzymać na w/w Spirita? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze myślę ,że każą sobie dopłacać prawie 3 tysiące za QR na bransolecie?
L3.811.4.53.9 vs L3.811.4.53.6
Przy okazji jaki realnie rabat jestem w stanie otrzymać na w/w Spirita? 
No właśnie nie jestem pewny czy bransoleta w stalowym Spirit ma system jaki pojawił się w wersji tytanowej. Tu dopłata chyba jest za dodatkowe paski i większe pudełko. No chyba, że zdjecia z lenistwa dali ze standardowej wersji, a w tej to wygląda inaczej. Ale w tytanowej czy np w Zulu Time mocowanie wygląda zupełnie inaczej.
ce217c0e54ef2870adab22491625c037.jpgf9d1f1dde2e07e53c764c5aa82e612de.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji L3.811.4.53.9 są dodatkowo dwa paski, więc pewnie stąd aż taka różnica w cenie.
8035774951a28640b9c16673e7b3d4db.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są  2 wersje bransolety:

1) z widoczną klamrą( z mikroregulacją na pin) z systemem qr

oraz

2) z krytą klamrą i bez systemu qr.

 

Jest to najważniejszy dodatek linii prestige ( plus 2 paski i większe pudełko).

Różnica:

Prestige

2142197901_pobrane3.jpeg.b23aa24c31c445fa801a88cde4222572.jpeg

 

Standard

gm94Qmg_d~2.jpg

q9FbO1t_d~2.jpg

Zdjęcia z :

https://www.watchuseek.com/threads/longines-spirit-40mm-black-prestige-edition-fs.5253711/

Oraz:

https://m.imgur.com/a/1Iz6rtZ

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Triptical napisał(-a):

Niniejszym składam wniosek o przyjęcie do klubu.

IMG_20220425_200718__01.jpg

Piękny😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Triptical napisał(-a):

Niniejszym składam wniosek o przyjęcie do klubu.

IMG_20220425_200718__01.jpg

 

👌👍💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panowie za miłe słowa i emoty. 

Zanim nabyłem, widziałem ten zegarek wiele razy i zawsze wydawał mi się taki "butikowy" plus uważałem że jego cena nie odzwierciedla tego co zegar sobą prezentuje.

Jak bardzo byłem w błędzie.

Tarcza ma kilkanaście jak nie więcej odcieni niebieskiego w zależności od światła i bardzo ciężko to pokazać na zdjęciach. Wykończenie koperty i ogólne wykonanie zegarka na bardzo przyzwoitym poziomie.

To jest mój pierwszy Lonżin i pewnie stąd ta egzaltacja, ale biorąc pod uwagę że udało się go wyrwać za £450, to uważam że mam prawo się jarać jak ciemne ciasto czekoladowe, małą metalową kulką z łożyska ;)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję panowie za miłe słowa i emoty. 
Zanim nabyłem, widziałem ten zegarek wiele razy i zawsze wydawał mi się taki "butikowy" plus uważałem że jego cena nie odzwierciedla tego co zegar sobą prezentuje.
Jak bardzo byłem w błędzie.
Tarcza ma kilkanaście jak nie więcej odcieni niebieskiego w zależności od światła i bardzo ciężko to pokazać na zdjęciach. Wykończenie koperty i ogólne wykonanie zegarka na bardzo przyzwoitym poziomie.
To jest mój pierwszy Lonżin i pewnie stąd ta egzaltacja, ale biorąc pod uwagę że udało się go wyrwać za £450, to uważam że mam prawo się jarać jak ciemne ciasto czekoladowe, małą metalową kulką z łożyska 
Twoje "jaranie się" Lonżinem jest jak najbardziej uzasadnione.
Sam "się jaram", bo ma jakość premium za stosunkowo "niewielkie" pieniądze (o historii marki nie wspominając).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

463008ad178057c331e7af3ef9f993ec.jpg&key=35693752798cdf98713d4aa575b33547394b483cd3a8475952b535f6f8499ac5


Hejka, jakby ktoś był zainteresowany nabyciem takiego oto kwarcowego Conquesta (nie ma nawet miesiąca), to można pytać.
Sekundnik idealnie trafia w indeksy, to rzadkość w swiss made.
Kupiłem Tissota na Unitasie i znowu zrobiło się za mało miejsca na zegarki w pudełku, coś trzeba oddać

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Wypuścili wreszcie Hydro w rozmiarze 39mm? :D Nie widziałem nigdzie żadnego artykułu na ten tamat… 

E236-DA7-E-3-EC4-4691-8639-C07-F1209-CEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Leszek coś na mniejsze nadgarstki 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Zgadza się Leszek coś na mniejsze nadgarstki 😀

Ja nie Leszek ;) Leszek miniaturkę ma taka sama :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko na miniaturkę zwróciłem uwagę 😀

Przepraszam 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając oficjalną stronę Longinesa trafiłem na ich ofertę renowacji zegarków. Zobaczcie jakim zdjęciem reklamują tę usługę. Wiadomo, że to kontrowersyjny temat, ale ciekawe, że zdecydowali się to zareklamować renowacją z takimi niedociągnięciami.

12-customer-service-before-and-after-700x600.jpg.e9bc7e8c1673ee3db3e0469a46a93370.jpg


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, PawelW napisał(-a):

No i przyjechał Hydro 39 mm. Pomimo, ze mam duży nadgarstek to zdecydowanie komfort lepszy od 41 mm. Na dniach wystawie większego na sprzedaż ;) Jak ktoś zainteresowany to pisać na Priv, oddam w dobrych pieniądzach.

844-AAD98-FFBA-438-B-81-E9-6-D84-B58-E5-

 

Gratulacje 😊 czy mógł byś wrzucić więcej fotek? Porównać obie wersje obok siebie i wrzucić dwa zdjęcia porównawcze jak się prezentują na nadgarstku? Jakie odczucie 19mm bransolety? Nie jest zbyt wąska, bransoletkowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.