Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, zawaro napisał(-a):

 

No nie w tym rozmiarze a 37mm nie na moją rękę.

Chodziło, że mogli tak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 ma datę, tylko że na 6. Jedyny bez daty to tytanowy 40mm. I jest za***isty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafi napisał(-a):

37 ma datę, tylko że na 6. Jedyny bez daty to tytanowy 40mm. I jest za***isty.

No właśnie. Tytanowy.

4 minuty temu, zawaro napisał(-a):

No właśnie. Tytanowy.

A 40mm w stali nie ma trójki tylko datę. Ale jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=115426]alpaczino[/mention]
 U mnie indeksy  monochrome a u ciebie two tone.
DSC_1072.thumb.JPG.6c8f5b4191906a1df4b9ff3201dcddc8.JPG
Inna dostawa lumy.
@zawaro przebiłeś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, peri napisał(-a):

Niestety tylko przymiarka.
da5474f64de8df5a7dab1f2910435afc.jpg




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wolę nie przymierzać bo jeszcze się przyklei. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem kupić Tudora BB GMT z żółtą wskazówką, jednak po przymierzeniu w salonie, zrobieniu paru zdjęć makro i obejrzeniu ich wraz ze sprzedawcą, stwierdziłem, że:
 
 
Spędziłem jakieś pół godziny w salonie, sprzedawca znał się na rzeczy. Patrzył i patrzył na mojego SBGJ021 na łapie, aż w końcu wypalił, czy bym mógł zdjąć i pokazać  jak już stwierdziłem, ze nie chcę Tudora, zapytał mnie, czy nie chciałbym spróbować innego GMT, które zeszłego dnia do nich dotarły. Jakież było moje zdziwienie, kiedy powiedział, ze mają Longinesa Zulu Time (tydzień wcześniej sprawdzałem i nie mieli, a czaiłem się na niego). Ten z zielonym bezelem za bardzo mi wpadał w mojego Alpinista (SARB017), więc wziąłem tego, którego miałem od początku na celowniku. Szczegółów rozmowy o Tudorze nie będę zdradzał, bo fani marki zaraz się obrażą  Zulu lepszy w realu niz na zdjęciach. Longines, aleś Ty mnie zaimponował teraz! Zaraz będę odfoliowywał. Jest moc  
 

GMT z żółtą czyli którego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety tylko przymiarka.
da5474f64de8df5a7dab1f2910435afc.jpg&key=9e0f0c683590bab944505072fe8e0519c12d7ac2db45a0a47245645dbb94c38c




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jaki obwód nadgarstka?
Na jednym z filmów wygląda jakby luma na bezelu była też na arabskich indekach. Możesz to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki obwód nadgarstka?
Na jednym z filmów wygląda jakby luma na bezelu była też na arabskich indekach. Możesz to potwierdzić?

Nadgarstek 17-17.5 cm. Zegarek leży fajnie czego nie widać na zdjęciu.
Co do lumy, nie chcę wprowadzić w błąd. Nie zwróciłem uwagi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, emiel napisał(-a):

Miałem kupić Tudora BB GMT z żółtą wskazówką, jednak po przymierzeniu w salonie, zrobieniu paru zdjęć makro i obejrzeniu ich wraz ze sprzedawcą, stwierdziłem, że:

 

 

Spędziłem jakieś pół godziny w salonie, sprzedawca znał się na rzeczy. Patrzył i patrzył na mojego SBGJ021 na łapie, aż w końcu wypalił, czy bym mógł zdjąć i pokazać :D jak już stwierdziłem, ze nie chcę Tudora, zapytał mnie, czy nie chciałbym spróbować innego GMT, które zeszłego dnia do nich dotarły. Jakież było moje zdziwienie, kiedy powiedział, ze mają Longinesa Zulu Time (tydzień wcześniej sprawdzałem i nie mieli, a czaiłem się na niego). Ten z zielonym bezelem za bardzo mi wpadał w mojego Alpinista (SARB017), więc wziąłem tego, którego miałem od początku na celowniku. Szczegółów rozmowy o Tudorze nie będę zdradzał, bo fani marki zaraz się obrażą :D Zulu lepszy w realu niz na zdjęciach. Longines, aleś Ty mnie zaimponował teraz! Zaraz będę odfoliowywał. Jest moc :) 

8iaUvSg.jpg

NSUT2Ym.jpg

 

Ekstra zakup gratuluję 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


GMT z żółtą czyli którego?

 

BB Pro pewnie


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, emiel napisał(-a):

Miałem kupić Tudora BB GMT z żółtą wskazówką, jednak po przymierzeniu w salonie, zrobieniu paru zdjęć makro i obejrzeniu ich wraz ze sprzedawcą, stwierdziłem, że:

 

 

Spędziłem jakieś pół godziny w salonie, sprzedawca znał się na rzeczy. Patrzył i patrzył na mojego SBGJ021 na łapie, aż w końcu wypalił, czy bym mógł zdjąć i pokazać :D jak już stwierdziłem, ze nie chcę Tudora, zapytał mnie, czy nie chciałbym spróbować innego GMT, które zeszłego dnia do nich dotarły. Jakież było moje zdziwienie, kiedy powiedział, ze mają Longinesa Zulu Time (tydzień wcześniej sprawdzałem i nie mieli, a czaiłem się na niego). Ten z zielonym bezelem za bardzo mi wpadał w mojego Alpinista (SARB017), więc wziąłem tego, którego miałem od początku na celowniku. Szczegółów rozmowy o Tudorze nie będę zdradzał, bo fani marki zaraz się obrażą :D Zulu lepszy w realu niz na zdjęciach. Longines, aleś Ty mnie zaimponował teraz! Zaraz będę odfoliowywał. Jest moc :) 

8iaUvSg.jpg

NSUT2Ym.jpg

 

Aż zazdroszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.