Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ledr napisał(-a):

Patrzę na tę tarczę i od razu mi się ciepło robi😉

 

2899C590-375A-4F41-A15D-2754749DB61D.thumb.jpeg.b5d9dc4971d9881a031fbc0fd1ef5c91.jpeg

Na pewno to nie od swetra? ✌️


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agremi napisał(-a):

Na pewno to nie od swetra? ✌️

Nie, bo na sweter nie patrzę😂


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2022 o 16:41, MasterMind napisał(-a):

Chcecie zobaczyć parę cukierków vintage? Chcecie...

 

 

Ten czarny to naprawdę cudo. Wiele razy już mówiłem, że te Conquesty to dla mnie kwintesencja Longinesa. Ten drugi też fajny, ale jednak już nie tak ponadczasowy. A są/będą Twoje? :)

 

W dniu 22.09.2022 o 09:25, Photoman napisał(-a):

Od zakupu w maju praktycznie cały czas na chodzie, zatrzymał się może 2-3 razy :)
Wygodny, dobrze leży, rozmiar 39 na początku wydawał się za mały, ale jako EDC jest idealny.
 

 

Kto wie, może to najbardziej smakowita z wersji HC - a dobra jest przecież każda :)

 

@rads - super, że znowu z nami jesteś. Wystarczyło kilka postów i mamy prawdziwą kopalnię wiedzy o naszej ulubionej firmie. Dzięki!

 

A ten to chyba nowy?

 

3be3c60a86c2d2583d8f6813c6bf7645.thumb.jpg.afc5303d213deff869aae7a1c051b4f9.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.09.2022 o 20:46, Edmund Exley napisał(-a):

 

Ten czarny to naprawdę cudo. Wiele razy już mówiłem, że te Conquesty to dla mnie kwintesencja Longinesa. Ten drugi też fajny, ale jednak już nie tak ponadczasowy. A są/będą Twoje? :)

 

 

Jasnego kupiłem dla znajomego na specjalne zlecenie, czarnego tylko mam na chwilę i fotografuję, dla drugiego znajomego - też na specjalne zlecenie :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, rads said:

Ekstra pasek!

A dziękuję.  Też mi się podoba.

Dzieło mistrza Filipa 😎🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o tą trójwymiarowość tarczy w tym modelu mi chodzi.

@edi15t mogę prosić o zdjęcia makro indeksów?

Ten model jest zarąbisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2022 o 15:29, BARTOLO napisał(-a):

Dzieło mistrza Filipa 😎🙂


Nie inaczej! 😍

 

Longines-Chrono-1955-1946.jpeg.b566f75c6705bb1d7a4a839d29b401eb.jpeg

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2022 o 20:48, kornel91 napisał(-a):

W odpowiednim temacie nie wrzuciłem zdjęcia a to chyba ostatnio mój ulubiony zegarek. Czekam jeszcze na zrobienie pasków do niego. 

 

sUoxS9P.jpeg

 

 

J246S9O.jpeg

 

Jak wrażenia z użytkowania ? Chodzi za mną od jakiegoś czasu ale obawiam się trochę grubości tego Longines’a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Co do grubości ja mam Hamiltony więc ten też daje radę że swoimi ponad 16mm. 😀

Longines ma wypukle szkło stąd ta grubość. Leży bardzo wygodnie chciałem na bransolecie bo mierzyłem na pasku i oryginalny pasek mi nie pasował a w międzyczasie wyszedł zulu i zamówiłem z niego motylek a teraz czekam na wykonanie dwóch pasków. 

Moje wrażenia przepiękne wypukłe indeksy, tarcza ze świetnym szlifem. Kolor niebieski jest tutaj super jak widzisz moje zdjęcia to w zależności od światła jest w różnych odcieniach. Najbardziej zbliżony na żywo jest na tym zdjęciu. 

 

XiQQwqy.jpeg

 

Na pasku będzie się lepiej układał bo pierwsze ogniwa nie układają się tak dobrze. Mechanizm chodzi bardzo stabilnie jak jest dokręcony podczas noszenia to prawie na zero chodzi. Nie żałuję że wybrałem jego a nie zulu time bo lubię jak się coś dzieje na tarczy. 

Szkło też jest ok może to nie Citizen signature gts ale ładnie odbija światło. Mogę tylko żałować, że nie ma szybkiej zmiany bransolety bo w sobotę na próbę zdejmowałem jedną stronę i trzeba się pomęczyć i przy zakładaniu niewielką ryskę zostawiłem. Jeżeli nosisz zegarki tej wielkości l2l tutaj jest 51 mm to ja naprawdę polecam. 

Dziękuje Ci bardzo za wyczerpująca odpowiedz ! Moje wątpliwości zostały rozwiane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.