Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Obrodziło w VHP.


Brakuje jeszcze GMT. Panie @Lincoln Six Echo, co to za opieszałość? Prosimy niezwłocznie o zdjęcie! 😉😄

 

Wybaczcie brak lajków ode mnie, ale po restarcie jestem na dnie łańcucha pokarmowego i jestem jeszcze za małym leszczem, aby wolno było coś polubić 😂 Macie lajki ode mnie, łapcie! Tylko nie gadajcie głośno, abym nie zarobił bana 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2022 o 13:53, edi15t napisał(-a):

 

PXL_20220928_113247344.thumb.jpg.ea5212c69bdaaebfb60319f46b190a5a.jpg

 

W tym przypadku nie mogłem nie zacytować z fotą. Proponuję stanowisko Prezesa Klubu Longines - trudno o lepszą ilustrację dla "Elegance is an attitude."  :D  ;) 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te VHP to udane są. Nie dość, że czas trzymają, datę sobie same zmienią na aktualną, to jeszcze do tego świecą 😉 ...nawet wersja damska 👍

IMG_20221001_200702.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, AK&AK napisał(-a):

Te VHP to udane są. Nie dość, że czas trzymają, datę sobie same zmienią na aktualną, to jeszcze do tego świecą 😉 ...nawet wersja damska 👍

IMG_20221001_200702.jpg

A długo tak potrafią świecić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowa zamiana na coś większego.
Niestety pomimo dość rzadkiego noszenia Spirita już udało mi się porysować szafir :( (na zdjęciach z telefonu nie widać, za jakiś czas może wrzucę z aparatu)
28ad2354afd1a582b2dd9f4926e0f8e9.jpg
585cf816c81a77950d0ddf870ecf320c.jpg

Edit: a może trochę widać pomiędzy kołem minutowym a godzinowym i przy samym środku tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2022 o 13:13, MasterMind napisał(-a):

Bardzo ładne trio, zarówno zegarków jak i pasków.


Dzięki! 👍🏻
 

W dniu 1.10.2022 o 15:09, AK&AK napisał(-a):

Odpokutujesz uzupełniając Les Collections Longines w temacie Pasjonaci czasu o brakujące roczniki 😉


To jest ciężki temat... Chyba już nie jestem aż tak szalony jak w młodości, za czasów pierwszego konta 😉😄

 

21 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

A długo tak potrafią świecić ? 


Mój świecił dziś w kinie przez całego Avatara jedynkę, od 1szej sceny do happy endu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Photoman napisał(-a):

Tymczasowa zamiana na coś większego.
Niestety pomimo dość rzadkiego noszenia Spirita już udało mi się porysować szafir :( (na zdjęciach z telefonu nie widać, za jakiś czas może wrzucę z aparatu)
28ad2354afd1a582b2dd9f4926e0f8e9.jpg
585cf816c81a77950d0ddf870ecf320c.jpg

Edit: a może trochę widać pomiędzy kołem minutowym a godzinowym i przy samym środku tarczy.

 

Raczej zewnętrzny AR zarysowałeś? Jest dość gruby i delikatny.

Chwilowo wpadła mi używka ze sfatygowaną szybą. O ile w normalnym świetle prawie nie było tego widać, to w słońcu mnie drażniło.

Untitled.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2022 o 20:37, Rebrov napisał(-a):

A długo tak potrafią świecić ? 

Męski przynajmniej kilka godzin (dłużej nie sprawdzaliśmy). Damski - wskazówki dość długo, indeksy krócej (ale zważywszy, że punkty lumy są na chapter ringu to i tak jest ok).


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Raczej zewnętrzny AR zarysowałeś? Jest dość gruby i delikatny.
Chwilowo wpadła mi używka ze sfatygowaną szybą. O ile w normalnym świetle prawie nie było tego widać, to w słońcu mnie drażniło.


U mnie też praktycznie tego nie widać, trzeba się przyjrzeć pod odpowiednim kątem i przy odpowiednim świetle. Boli sama świadomość, że szkiełko jest porysowane.
A jeśli to AR, to chodzi o to, że da się coś z tym zrobić? Wypolerować itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zdjęcie ar poprzez polerke albo zmiana szkła, zostaw w spokoju przyzwyczaisz sie i przestaniesz zwracac uwage ;)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.10.2022 o 17:40, rads napisał(-a):


Mój świecił dziś w kinie przez całego Avatara jedynkę, od 1szej sceny do happy endu 😄

 

6 godzin temu, AK&AK napisał(-a):

Męski przynajmniej kilka godzin (dłużej nie sprawdzaliśmy). Damski - wskazówki dość długo, indeksy krócej (ale zważywszy, że punkty lumy są na chapter ringu to i tak jest ok).

Dzięki. To całkiem zacnie. W zupełności spełnia moje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.