Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2022 o 12:21, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Nowa ambasadorka marki.  :)

 

312327219_3300753906838816_6497711412253468903_n.thumb.jpg.9dcdd42125516d8b2e8a2d00f9d8d889.jpg

 

312131893_3300753753505498_119011233040318571_n.thumb.jpg.58cfdce5c0da439ff8314e394f0294a8.jpg

Kto to? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jennifer Lawrence. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Jennifer Lawrence. 

W ubraniu pewnie kolega nie poznał (sorry, to taka głupia dygresja, nawiązująca do wykradzionych jej nagich zdjęć, które zalewały kilka lat temu internet)😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak  wygooglalem Panią Jennifer to teraz poznaje. Igrzyska Śmierci, Nie patrz w górę. Po zdjęciu jakoś ciężko. 

A bez ubrania nie miałem okazji 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy, Panowie? ;) Którą znaną panią obsadzilibyście w roli ambasadorki Longines? Jennifer? Inną? Czy Jennifer to odzwierciedlenie "Elegance is an attitude" - w Waszej opinii? ;)

Dla ułatwienia dodam, że pytam o żyjące panie, więc Margaret Thatcher i Indira Gandhi odpadają z konkursu.  :D

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charlize, Gal…

Ana, oczywiście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Kupiłem używanego kwarcowego Hydroconquesta i ze zdziwieniem (przykrym) zauważyłem, że wskazówka sekundnika nie trafia w indeksy na całym obwodzie tarczy. Pierwszy raz coś takiego widzę w kwarcowym zegarku...

Niby szczegół, ale trochę mnie to wku......

Gdybym kupował nowy, w salonie na pewno zwróciłbym na to uwagę.  

Zegarek ma rok, więc jest jeszcze na gwarancji - czy można takie coś reklamować? Spotkaliście się może z takim zjawiskiem?

Poza tym zegarek super :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, gienek74 napisał(-a):

Cześć,

Kupiłem używanego kwarcowego Hydroconquesta i ze zdziwieniem (przykrym) zauważyłem, że wskazówka sekundnika nie trafia w indeksy na całym obwodzie tarczy. Pierwszy raz coś takiego widzę w kwarcowym zegarku...

Niby szczegół, ale trochę mnie to wku......

Gdybym kupował nowy, w salonie na pewno zwróciłbym na to uwagę.  

Zegarek ma rok, więc jest jeszcze na gwarancji - czy można takie coś reklamować? Spotkaliście się może z takim zjawiskiem?

Poza tym zegarek super :)

 

Częste zjawisko występujące także i w droższych zegarkach. Czy można coś z tym zrobić, pewnie tak, choć raczej rzadko się zdarza, by wskazówka wbijała idealnie w każdy indeks na całym obwodzie tarczy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Częste zjawisko występujące także i w droższych zegarkach. Czy można coś z tym zrobić, pewnie tak, choć raczej rzadko się zdarza, by wskazówka wbijała idealnie w każdy indeks na całym obwodzie tarczy.

Przyznam szczerze, że nie spotkałem się z czymś takim, żeby w zegarku kwarcowym wskazówka nie trafiała w ŻADEN indeks. Przecież nawet "reklamówki" nie mają z tym problemu...

A to przecież "swiss made"... ech... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gienek74 napisał(-a):

Cześć,

Kupiłem używanego kwarcowego Hydroconquesta i ze zdziwieniem (przykrym) zauważyłem, że wskazówka sekundnika nie trafia w indeksy na całym obwodzie tarczy. Pierwszy raz coś takiego widzę w kwarcowym zegarku...

Niby szczegół, ale trochę mnie to wku......

Gdybym kupował nowy, w salonie na pewno zwróciłbym na to uwagę.  

Zegarek ma rok, więc jest jeszcze na gwarancji - czy można takie coś reklamować? Spotkaliście się może z takim zjawiskiem?

Poza tym zegarek super :)

 

Trafiająca we wszystkie indeksy wskazówka sekundnika to w kwarcowych szwajcarach raczej rzadkość. Nie sądzę żeby stanowiło to powód do reklamacji, raczej mieści się w "standardach" producenta. We wszystkie indeksy sekundnik będzie trafiać w Longinesie VHP (taki jak mój kilka postów wyżej). No i u japończyków z wyższej półki, np. Grand Seiko, chociaż to też już niestety nie jest regułą.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mirosuaw napisał(-a):

 

Trafiająca we wszystkie indeksy wskazówka sekundnika to w kwarcowych szwajcarach raczej rzadkość. Nie sądzę żeby stanowiło to powód do reklamacji, raczej mieści się w "standardach" producenta. We wszystkie indeksy sekundnik będzie trafiać w Longinesie VHP (taki jak mój kilka postów wyżej). No i u japończyków z wyższej półki, np. Grand Seiko, chociaż to też już niestety nie jest regułą.

Kurde - bez złośliwości z mojej strony to piszę, ale to jakaś kpina - chodzi mi o ten "standard". Do tej pory nie miałem żadnego szwajcarskiego kwarcowego zegarka, bo wydawało mi się to bez sensu - po co wydawać jakieś trochę większe pieniądze na takie coś?

W mechanicznych tego nie zauważyłem, bo szybko śmigają i w punkt trafiają (oczywiście, te, które stop sekundę mają :) ).

Ale kwarcowych "nieszwajcarskich" zegarków w życiu trochę miałem i to od totalnej budżetówki, po powiedzmy takie trochę "lepsze".

Żadne Casio G-shock, Edifice, Seiko Sportura, czy Citizen Eco-drive nie miało takiej przypadłości. Nawet Lorus za 300 złotych.

 

 

Ps. Mnie się trafił "rarytasik", który w żaden indeks nie trafia :) - coś mi się wydaje, że zostanie na zawsze jako pamiątka dla potomnych... :)

Edytowane przez gienek74
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem, to kupiłeś zegarek używany. Może wskazówka sekundnika była ściągana i potem włożona nieco inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Z tego co zrozumiałem, to kupiłeś zegarek używany. Może wskazówka sekundnika była ściągana i potem włożona nieco inaczej.

Masz rację używany - słuszna uwaga.

Zapytałem jedynie czy bateria była wymieniana - odpowiedź - nie.

Nawet do głowy mi nie przyszło zapytać o takie coś, tzn czy był "naprawiany" - co to jest rok dla kwarcowego zegarka?

Są wszystkie "papiery", zużycie wizualne jak na rok powiedzmy "w normie", chcociaż chyba mniej niszczę przedmioty, bo używane przeze mnie np. Epos, Davosa, czy Ball po 9 i 3 latach użytkowania wyglądają trochę lepiej...

Ale po doświadczeniach z serwisami, wiem, że z reguły zostawiają "ślad" po swojej działalności (np. paprochy na tarczy), a tutaj raczej tego nie widać.  

Zresztą sprzedający nie zakrawał na kombinatora, który chce się pozbyć szajsu.

To mi wygląda na fabryczną robotę... :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, szumi napisał(-a):

Nowe paski zamówione u kolegi @Re.Al.

super jakość wykonania.

polecam

 

765732F5-B3D7-4D0F-BF3D-7BCF4E3DC984.jpeg

D6C5E7E3-8CF5-412A-B391-6CF473F4018D.jpeg

98B85EBC-9DA0-4D64-BEFD-5AAA68DC69EB.jpeg

F4A37419-7F53-410C-A863-0BFC9B5BC4F4.jpeg

99B9F18C-0AA8-45DE-862E-FECEA9B94E22.jpeg

874F3C4D-8A04-4644-8F32-39432A12611E.jpeg

0FA6122F-BF0C-4484-92D2-AEEC1E8776F0.jpeg

Na tym ciemniejszym lepiej wygląda,  ale obydwa są ok. Fajny ten zegar.👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki 

1 godzinę temu, zbyniu70 napisał(-a):

Na tym ciemniejszym lepiej wygląda,  ale obydwa są ok. Fajny ten zegar.👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gienek74 napisał(-a):

... To mi wygląda na fabryczną robotę... :)

Bo to jest fabryczna robota. Tak mają prawie wszystkie kwarcowe "szwajcary". 

Tak jak pisze

6 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a):

Trafiająca we wszystkie indeksy wskazówka sekundnika to w kwarcowych szwajcarach raczej rzadkość. Nie sądzę żeby stanowiło to powód do reklamacji, raczej mieści się w "standardach" producenta. We wszystkie indeksy sekundnik będzie trafiać w Longinesie VHP (taki jak mój kilka postów wyżej). No i u japończyków z wyższej półki, np. Grand Seiko, chociaż to też już niestety nie jest regułą.

jest to normalne. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.