Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, rads napisał(-a):

Nie namawiam, ale... zamówiłem u Dolińskiego 2 etui podróżne Longines. Jakość mega, naprawdę pozytywne zaskoczenie. 1 szt. kosztuje 30 zł, ale z kuponem dla nowych klientów -25 wychodzi 50 za 2 szt. łącznie z przesyłką paczkomatową. Wbrew opisowi jedno etui zmieści z powodzeniem 2 zegarki, ale wtedy trzeba pomyśleć o jakiejś przekładce między nimi. Jak ktoś szuka alternatywy dla dużego pudła lub wybiera się w podróż, to jest to naprawdę spoko rozwiązanie.

 

https://dolinski.pl/etui-na-1-zegarek-longines-l870163748/

 

IMG_6952.thumb.JPG.8c4ab294f1573e43a6ad0fd7124ef8ed.JPG

 

IMG_6951.thumb.JPG.7fd474f2c35abafc60e3df0a2bed27e6.JPG

Zgadza się bardzo fajne też mam takie etui tylko płaciłem chyba 35 zł :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie niektórzy z Was pamiętają, jak niedawno doszło do włamania na moje forumowe konto i jakiś $%#&*@! napisał, że "DEFINITYWNIE i NIEODWOŁALNIE" kończy z zegarkami. Sprawcy niestety nie udało się ustalić, pomimo wielu prób i usilnych starań. Cóż, nie pozostaje nic innego jak zapomnieć o tym przykrym zdarzeniu i więcej do niego nie wracać 
 
OK, skoro wszystko się wyjaśniło, to może coś wrzucę, ot tak, aby odświeżyć wątek... Takie tam, pierwsze lepsze z netu...
 
TheLastOne.thumb.png.f6ac1f60ef39ab544304b7db55359d56.png
O, sector :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27.01.2023 o 13:57, rads napisał(-a):

niedawno doszło do włamania na moje forumowe konto i jakiś $%#&*@! napisał, że "DEFINITYWNIE i NIEODWOŁALNIE" kończy z zegarkami

 

Potraktowałbym to jako komplement, nikt by się przecież nie podszywał pod kogoś nierozpoznawalnego. Zresztą i tak nikt w to nie uwierzył. 


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie przestajesz zaskakiwać, myślałem że lepiej już nie można.....a jednak. Niezwykle ciekawa lekura, jak zwykle poparta super zdjęciami. Gratuluję wiedzy i tego że Ci się chce nas uświadamiać. Wielkie dzięki 👏👏👏

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Kurde nie przestajesz zaskakiwać, myślałem że lepiej już nie można.....a jednak. Niezwykle ciekawa lekura, jak zwykle poparta super zdjęciami. Gratuluję wiedzy i tego że Ci się chce nas uświadamiać. Wielkie dzięki 👏👏👏

 

Dzięki, naprawdę miło z Twojej strony – szczególnie wiedząc, jak imponującą masz kolekcję zegarków vintage i wiedzę o nich.

 

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki[mention=116730]rads[/mention]
... właśnie uświadomiłem sobie, że od zawsze podobały mi się "sektory"
... i przypomniałem, że od Longines'a po pradziadku wszystko się u mnie zaczęło.

[mention=116730]rads[/mention] jeszcze raz dziękuję za wszystkie twoje artykuły i poświęcony czas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, rads napisał(-a):

 

Dzięki, naprawdę miło z Twojej strony – szczególnie wiedząc, jak imponującą masz kolekcję zegarków zegarków vintage i wiedzę o nich.

To przesada, ale ślicznie dziękuję i oczywiście czekam z niecierpliwością na c.d😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radsraz jeszcze dzieki za przekazaną wiedzę. Także i ja byłem nieświadomym fanem sektorowców :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, rads napisał(-a):

Piękne klasyki @alpaczino & @SLAWEK 01. Ja też dorzucam coś do forumowej kolekcji 😉 Pasek rzecz jasna od Filipa 🙏

 

IMG_7195.thumb.JPG.025e1475bf9eaacf8bd8566f633b1180.JPG

 

IMG_7190.thumb.JPG.315bccbe7e66d2b16b296425c8978d18.JPG

Super👍 Też o nim myślę…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kurzy napisał(-a):

Super👍 Też o nim myślę…

 

To zły znak, u mnie też się tak zaczęło 😉😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To zły znak, u mnie też się tak zaczęło 
U mnie też się tak zaczęło. Przymierzyłem. Przeszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, alleck napisał(-a):

U mnie też się tak zaczęło. Przymierzyłem. Przeszło ;)

 

Ha ha, i bardzo dobrze, przynajmniej starczyło dla mnie 😁😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.