Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, o.m.e.g.a napisał(-a):

fakt, bardzo fajny kloc 42x17 ...

Tak to wygląda na ręku.

 

znXUfdK.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2023 o 06:38, eye_lip napisał(-a):

teraz jest akceptacja zegarków nieproporcjonalnie grubych i nieergonomicznych

 

Wcale nie "nieproporcjonalnie", bo obecnie statystyczny właściciel zegarka też jest znacznie grubszy (niż zegarek, ale przede wszystkim niż panowie z lat '50-'60, noszący czarne garnitury i wąskie krawaty, a do tego śliczne płaskie zegareczki w rozmiarze 36. Teraz to nawet dziewczynę w rozmiarze 36 trudno spotkać, proszę Pana). 


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2023 o 15:22, rads napisał(-a):

nie słychać, aby Buzz Aldrin narzekał, że z takim klocem nigdzie nie poleci ;)

 

A Gagarin?  Nie dość, że poleciał, to jeszcze wrócił, z klocem i z uśmiechem. I tym bardziej nie słychać, żeby narzekał. Spróbowałby tylko.


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mi się podoba:
4846669-196f0613bdb8dc879b1498229da7b7a7.jpg&key=b34183dfd204dacb40abe6e24279d5e5ce209a2df948af7fe55e1318b04e2d66

Oby sensownie zwężana bransoleta byłą i dobre zapięcie.
Od kiedy zobaczylem to zdjecie mysle o nim codziennie zawsze podobal mi sie lld a 42 kobyla 36 za malutki, po 39 nawet stane w kolejce
Nie jestem do konca przekonany do bransy, ale mysle ze longin wie co robi i bedzie sie to ladnie zgrywac na zywo, najwyzej wezme na pasku, ale lld musi byc

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Pamiko napisał(-a):

AD0D04BA-9078-4E56-B48F-C96D3F9608D3.jpeg

Super 

 

23 minuty temu, adiblue2 napisał(-a):

e91175a7cd3bcb869fe54a290f0c695b.jpg&key=d55394986d163d52a77ce05903858d084ae74fc60243813742956a8cb19e368e

0f000dc499d4a2bdfe1b59e73cf49130.jpg&key=d015f543ab9034fa26b99c6c889299bedf6ce0295843349319d61635a96a148e
 

Czyżby nowość?? 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.03.2023 o 07:53, bober5264 napisał(-a):

Od kiedy zobaczylem to zdjecie mysle o nim codziennie emoji16.png zawsze podobal mi sie lld a 42 kobyla 36 za malutki, po 39 nawet stane w kolejce
Nie jestem do konca przekonany do bransy, ale mysle ze longin wie co robi i bedzie sie to ladnie zgrywac na zywo, najwyzej wezme na pasku, ale lld musi byc emoji16.png

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

 

Mam to samo - oby to była prawda i będzie mój. 42 okropnie duży, 36 jednak w takim wydaniu za mały, 39 będzie perfekcyjny. I ta bransa! W końcu będę miał coś o Longinesa.


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Mam to samo - oby to była prawda i będzie mój. 42 okropnie duży, 36 jednak w takim wydaniu za mały, 39 będzie perfekcyjny. I ta bransa! W końcu będę miał coś o Longinesa.

Longines ostatnimi czasy wszystko robi jak należy. Gdy wyjdzie 39 mm to nawet rozmiarówka ich najpopularniejszego nurka będzie tym idealna: 36-39-42, czyli co 3 milimetry, a nie jak niektóre firmy co 2 mm a największy np. to skok o 5 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem w drodze wymiany Longinesa Conquest. Jestem zadowolony, bo fajnie jest wrócić do tego modelu, jednak okazało się, że bransoleta jest się zbyt krótka. :( Ma ktoś może na zbyciu dwa ogniwa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani !!
W mojej sporej kolekcji zaszczytne i sentymentalne miejsce zajmuje Hydroconquest Automatic / blue dial z sekundnikiem zakończonym "na czerwono"...

W związku z dość częstą eksploatacją zegarka należy mu się pielęgnacja przez duże P.

Poradźcie mi gdzie mogę to skutecznie przeprowadzić i jakie są to koszty - z uwzględnieniem polerowania bransolety - to chyba będzie konieczne !!!

Dzięki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, troca1976 napisał(-a):

Witajcie Kochani !!
W mojej sporej kolekcji zaszczytne i sentymentalne miejsce zajmuje Hydroconquest Automatic / blue dial z sekundnikiem zakończonym "na czerwono"...

W związku z dość częstą eksploatacją zegarka należy mu się pielęgnacja przez duże P.

Poradźcie mi gdzie mogę to skutecznie przeprowadzić i jakie są to koszty - z uwzględnieniem polerowania bransolety - to chyba będzie konieczne !!!

Dzięki !!!

Szukaj na fejsie, np. Damian Pietrzyk, Sławek Ogiegło.

U nas na forum Konrad był z kolei, ale już chyba nie robi, z tego co słyszałem.

Tanio nie jest, ceny zaczynają się od 1000 zł


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.