Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi się zawsze podobał, tarcza, nawiązania historyczne itp. W zasadzie to go prawie kupiłem. Kruki mi ściągnęli do Bydzi ....zobaczyłem dekielek i czar prysł.

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dekle są bardzo ładnie wykonane i tak jak mowisz zgodne ze stylem, zdecydowanie jestem za takim w zegarku heritage niż bezsensownym szkłem. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do szkła to pełna zgoda, to już wolę ten dekielek. Mi się po prostu wydał taki strasznie delikatny ...ale to może moje przyzwyczajenie do tych dekli jak włazy do studzienek od Panerai, Inge itp ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W deklu Filipa to mi się najbardziej pasek podoba...😁


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pamiko gratuluję rzadko spotykanych w Klubie zegarków, naprawdę świetne modele. Zapraszam do umieszczenia ich zdjęć w wątku poświęconym zegarkom Heritage.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Szanowni Koledzy; duplikuję informację, która najprawdopodobniej trafia w przestrzeń bez żadnego odzewu.

 

 

 

APEL !

 Jeśli dalej będziecie czekać aż Wam się wszystko poda na tacy pod nos i wszystko się wyświetli na czerwono i zielono, to któregoś pięknego dnia obudzicie się w rzeczywistości bez swojego forum ! 

Ciągle proszenie i zabieganie o jakiekolwiek wpłaty zaczyna być żenujące.

Czy tak trudno jest zajrzeć do tego wątku ? Czy to jest taki kłopot ?

Odnoszę wrażenie, że bardzo wielu użytkownikom forum wydaje się, że jego utrzymanie nic nie kosztuje, a reklamodawcy pchają się do nas drzwiami i oknami i proszą żeby im podać nr rachunku do wpłat. Tak nie jest !!!  

Rzeczywistość jest taka, że potencjalni reklamodawcy żądają od nas informacji dotyczących ilości odsłon strony w ciągu miesiąca i danych o grupie czy grupach unikalnych użytkowników. Dopiero na podstawie takich danych, jeśli są dla nich satysfakcjonujące  podejmują decyzje o reklamowaniu się na forum.

Drodzy koledzy, to co dzieje się teraz jest zupełnie czym innym od tego sprzed 15 czy 18 lat !  My, dawni 30 czy 40 latkowie, dzisiaj mamy już po 50 czy 60+ lat !!!  Zmieniliśmy się nie czując tego. Nie czujemy też zmian otoczenia chociaż one nastąpiły. Wciąż wydaje nam się że reklamodawcy chętnie dają pieniądze żeby się pokazać na naszym forum. Od dawna niestety tak nie jest !

Weźcie proszę  to wszystko pod uwagę. Zachęcam do wspierania forum:

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

To już kwiecień i pierwsza faktura do zapłacenia (950,79 zł).

 

Nasze wpłaty w kwietniu 2023r. : 

 

100,00 zł 

 

(stan na 02-04-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  3.700,00 zł

 

Proszę o wpłaty :)

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

 

 

Panowie sytuacja jest poważna.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SPS napisał(-a):

😎 dzień z heritage 

 

Nie wiem jak to możliwe, ale dopiero teraz zauważyłem, że ten zegarek ma czerwony krzyż na tarczy. Sztos! 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, rads napisał(-a):

 

Nie wiem jak to możliwe, ale dopiero teraz zauważyłem, że ten zegarek ma czerwony krzyż na tarczy. Sztos! 😎


cieszę się że udało mi się Ciebie zaskoczyć. 😁

Może na poniższych zdjęciach  lepiej będzie widać 


mam wrażenie że ten krzyż stara się optycznie nawiązać do koloru insertu bezela 


0FAD0036-BF56-423C-8BCB-713764102603.thumb.jpeg.27e7137183a5332dbd4218089d33a1df.jpeg

 

E0B2CBAE-1CF8-4F0A-9E33-1B1C5BE5236B.thumb.jpeg.8a46c7d0997f1576d14bdbe6ec56c33f.jpeg

 

a swieci tak 

 

EFF46E0D-BB03-4954-B91B-3F1846836FAC.thumb.jpeg.bebfd625760237cda0fa4f18b790d43e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, SPS napisał(-a):

cieszę się że udało mi się Ciebie zaskoczyć. 😁

Może na poniższych zdjęciach  lepiej będzie widać 


mam wrażenie że ten krzyż stara się optycznie nawiązać do koloru insertu bezela 

 

Faktycznie, kolor wydaje się identyczny. To jeden z tych zegarków, które się kocha lub nienawidzi. Ja osobiście nie przepadam za oknem daty w tym położeniu, ale trzeba przyznać, że kolorystycznie jest wykonane idealnie  - podobnie jak w LLD. Poza tym ma tyle detali, że można mu się przyglądać bez końca.

 

Takie zegarki zacząłem doceniać dopiero teraz, gdy nieco opatrzyły mi się już te wszystkie "powszechnie znane i lubiane". Taki jest Heritage 1945 - za duża koperta, za duże L2L, za wiele pustego tarczy, za dużo polerowanego, za mała tarczka sekundnika za blisko centrum, napis automatic niepotrzebny i ogólnie dramat. Wiem to wszystko, ale jednak to on najczęściej przykuwa mój wzrok, kiedy zaglądam do pudła. Lubię go czasem założyć i po prostu ponosić dla frajdy, podczas gdy wychwalany Sector ani razu nie był założony od momentu zakupu, nie licząc kilku fotek na forum.

 

Czort wie, może po prostu na stare lata gust mi się psuje 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.