Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Dzięki, ale wolę nie ryzykować wejścia w posiadanie starszej wersji bez "Si". Poza tym dowiedzieć można się po odkręceniu dekla ;), no chyba że na przewieszce zegarka w salonie będzie symbol "Si". Będzie trzeba pójść do jakiegoś salonu i przyjrzeć się.

Jeśli pod deklem siedzi L888.5 to na przywieszce jest symbol "Si". Jak zegarek jest na stanie, to nie ma problemu ze sprawdzeniem. Jak jest na zamówienie, to gwarancji co przyjdzie nie ma (w wypadku referencji w których następowała płynna zmiana mechanizmu z L888.3 na L888.5. zawsze może się jeszcze trafić sztuka z magazynu, w której jest starsza wersja mechanizmu. Acz z każdym dniem szanse na mechanizm w starszej wersji maleją). 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2023 o 19:55, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Nie będzie za gruby?

 

Jest ok.

 

52950164259_95233493b6_o.jpg

 

52950399035_e758d4e052_o.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2023 o 08:47, kornel91 napisał(-a):

B5fRlMy.jpg

4cEdHzJ.jpg

 

Cześć. Gratuluję, jest piękny. jaka to referencja jest, jaka ma średnicę? 42mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adamator napisał(-a):

 

Cześć. Gratuluję, jest piękny. jaka to referencja jest, jaka ma średnicę? 42mm?

Cześć. Średnica 42mm. L2l 51mm

 

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/39628_Longines_Spirit_COSC_Chronometer_Column-Wheel_Chronograph_L38204930

 

Ma jeden malutki mankament mimo że zegarek w rotacji to niestety kilka rysek na zewnętrznym ar posiada u mnie niecały rok. Bardzo to nie przeszkadza ale gdzieś musiałem po obcierać. 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Cześć. Średnica 42mm. L2l 51mm

 

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/39628_Longines_Spirit_COSC_Chronometer_Column-Wheel_Chronograph_L38204930

 

Ma jeden malutki mankament mimo że zegarek w rotacji to niestety kilka rysek na zewnętrznym ar posiada u mnie niecały rok. Bardzo to nie przeszkadza ale gdzieś musiałem po obcierać. 

 

 

dzięki, pytam bo zainrtygował mnie dodatkowy przycisk po lewej? na stronie Longinesa jest model flyback, ale on ma 2 do chronografu, a Twój ma 3... Interesujące to jest, a wygląd jak mln $. Ten z linka nie ma przeszklonego dekla, a na chrono24 ma, hmmmm

https://www.chrono24.pl/longines/spirit-chronograph-automatic-42mm-leder--stahlband-blue-dial-bp-top-2022--id27785652.htm

Nieeee mój błąd.... to ten z funcką Flyback ma. Piękny model..

Twój ma koło kolumnowe i COSC, a ten 3 przycisk?

Edytowane przez Adamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Adamator napisał(-a):

 

dzięki, pytam bo zainrtygował mnie dodatkowy przycisk po lewej? na stronie Longinesa jest model flyback, ale on ma 2 do chronografu, a Twój ma 3... Interesujące to jest, a wygląd jak mln $. Ten z linka nie ma przeszklonego dekla, a na chrono24 ma, hmmmm

https://www.chrono24.pl/longines/spirit-chronograph-automatic-42mm-leder--stahlband-blue-dial-bp-top-2022--id27785652.htm

Nieeee mój błąd.... to ten z funcką Flyback ma. Piękny model..

Twój ma koło kolumnowe i COSC, a ten 3 przycisk?

Szybka zmiana daty. Flayback nie ma daty stąd brak przycisku ale też mi się bardzo podoba. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Szybka zmiana daty. Flayback nie ma daty stąd brak przycisku ale też mi się bardzo podoba. 

dzięki, nawet nie zauważyłem na tym flybacku. Świetnie to zrobili, wygląda na zakręcany, dodatkowy smaczek. Piękny, no i to koło kolumnowe , Si, i Chronometr, piękne indeksy z godzinami, rewelacja, ciekawe czy na brancie był, muszę poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Adamator napisał(-a):

dzięki, nawet nie zauważyłem na tym flybacku. Świetnie to zrobili, wygląda na zakręcany, dodatkowy smaczek. Piękny, no i to koło kolumnowe , Si, i Chronometr, piękne indeksy z godzinami, rewelacja, ciekawe czy na brancie był, muszę poszukać

Tak. Mój był na bransolecie tylko zrobilem pasek i dokupiłem motylek z longines zulu time 😀

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/39633_Longines_Spirit_COSC_Chronometer_Column-Wheel_Chronograph_L38204936?utm_source=GADS&cd=17504807949&ad=&kd=&gclid=Cj0KCQjwj_ajBhCqARIsAA37s0zQiuksn6C5wLhpHq7KdeciKx6nd1-8Ss3_SwOqZq9mW_VqVgwoODoaAqLAEALw_wcB


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Picy napisał(-a):

Ja się pochwale nowymi faktami od JFS. Jak zwykle mistrzowska robota 😀

 

 

IMG_8741.jpeg

IMG_8740.jpeg

Z faktami ciężko dyskutować 😆👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Picy napisał(-a):

Ja się pochwale nowymi faktami od JFS. Jak zwykle mistrzowska robota 😀

 

 

IMG_8741.jpeg

IMG_8740.jpeg


jest naprawdę przyjemnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.