Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne Longinesy.

 

Zbyszku, mam pytanie. Czy poddajesz niektóre ze swoich zegarków renowacji, czy wszystkie zachowujesz w oryginalnym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Longinesy.

 

Zbyszku, mam pytanie. Czy poddajesz niektóre ze swoich zegarków renowacji, czy wszystkie zachowujesz w oryginalnym stanie?

 

Niektóre pomimo lekkich oznak starości utrzymuje w stanie oryginalnym.

Jeżeli jest w kiepskim stanie to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę się ze swoim. Na werku 12.68Z.

 

med_gallery_26110_53_73345.jpg

 

med_gallery_26110_53_411686.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, kolejny Twój zegarek ktory mi sie strasznie podoba :)

 

Ja Cię nie rozumiem, dlaczego takich perełeczek jeszcze nie ma w galerii? Chyba bede musiał dać ci kare :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie skad bierzecie te stare Longinesy?bo ja mam ochote na takiego :) ale nie wiem gdzie szukac no i jak rozpoznac ze nie jakis kombinowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj luki2323, no cóż ?kto pyta nie błądzi?- ja wyszedłem z tego założenia i rozpocząłem pytać kolegów na Forum. Tak zaczęła się u mnie przygoda z Longinesem, a użytkownik Zbyszke okazał się dla mnie prawdziwym przewodnikiem i nauczycielem. Teraz z pasją maniaka szukam Ultra-Chrone

Pozdrawiam wszystkich miłośników Longinesa

Edytowane przez Deruteze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, ile masz zegarków w swojej kolekcji ? Liczyłeś ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, ile masz zegarków w swojej kolekcji ? Liczyłeś ?

 

Tak bardzo dokładnie to nie wiem bo kilka jest w serwisie, kilka przygotowane do serwisu, niektóre sprzedaje na allegro szczególnie damskie, z męskich to tylko w przypadku gdy mam podwójne egzemplarze, natomiast damską kolekcje likwiduje, kilka mam na allegro.

 

Pozdrowienia Zbigniew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ci gratuluje fantastycznej kolekcji ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj luki2323, no cóż ?kto pyta nie błądzi?- ja wyszedłem z tego założenia i rozpocząłem pytać kolegów na Forum. Tak zaczęła się u mnie przygoda z Longinesem, a użytkownik Zbyszke okazał się dla mnie prawdziwym przewodnikiem i nauczycielem. Teraz z pasją maniaka szukam Ultra-Chrone Pozdrawiam wszystkich miłośników Longinesa

no tak ale gdzie szukasz?ebay?chrono24?czy poprostu jakies inne portale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Luki wiesz ja idę na łatwiznę i pytam się na naszym Forum. Jestem miłośnikiem i raczej amatorem bazuję na opini wielu kolegów zanim kupię zegarek, a kupuje te, które muszą mieć to coś.Ten serwis znasz Kaplans Auktioner

Zbigniew czy mógłbyś podać swoją nazwę na allegro?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Luki wiesz ja idę na łatwiznę i pytam się na naszym Forum. Jestem miłośnikiem i raczej amatorem bazuję na opini wielu kolegów zanim kupię zegarek, a kupuje te, które muszą mieć to coś.Ten serwis znasz Kaplans Auktioner

Zbigniew czy mógłbyś podać swoją nazwę na allegro?

Pozdrawiam.

 

Witaj.

 

Nie wiem czy moge czy to zgodne z regulaminem,

ale szukaj 14K Longines prostokat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, kolejny Twój zegarek ktory mi sie strasznie podoba :o

 

Ja Cię nie rozumiem, dlaczego takich perełeczek jeszcze nie ma w galerii? Chyba bede musiał dać ci kare :)

 

Dzieki Michał! Przyznam sie ze jeszcze zadnego swojego zegarka nie obfociłem pozadnie:P Ale tak to jest ze szewc w dziurawych butach chodzi:P


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Longomaniacy, to ja też się pochwalę , Longines, lotnik z 1935r. tzw Majetek

post-28952-0-46157300-1298314837_thumb.jpg

post-28952-0-12255600-1298314868_thumb.jpg

post-28952-0-49330400-1298314895_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majetek jest niezły.

Ostatnio czytałem książkę pana Szczygła o Czechach - ubawiło mnie to.

Wracając do Longinusów - Trafiłem na Chrono24 na zegarek pod hasłem Mystery COMET.

Bardzo oryginalny, zamiast wskazówek - obracana strzała przez środek i duża kropka.

Czy ktoś wie może coś więcej na temat tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.