Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Recommended Posts

Zapomniałem, że jesteś bliżej marki niż ktokolwiek inny :)

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Chciałbym dopisać się do klubu. Zegarka jeszcze nie mam, ale jakoś w styczniu nabędę Hydroconquesta z werkiem na bazie ETA 2892/A2. Foty nadgarstkowe oczywiście będą :)

Tak zastanawiam sie czy nasz klub taki mało liczny czy piszemy na innych :)    tak sporadycznie pojawiają sie tu posty :)

A na marginesie wiecie może czy jest gdzieś serwis gdzie można szukać  częsci do starych Longinów, czy tylko aukcję internetowe ... 

Od dłuższego czasu szukam ramki "ozdobnej"-zaciskowej na szkiełko  do Longina ultra-chorn  i nic ....podobno można ją ładnie wytoczyć ale nie mam nikogo kto to zrobi.

Czy ja tez mogę do klubu Longines, mam cos takiego

Świetny jest ten Longines! Właśnie w wersji bez daty! Ciekawe jak by sie prezentował na gumowym pasku typu "tropic" chyba całkiem niezle i rasowo vintage!

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

właśnie się zastanawiam czy nie kupić drugiego paska fabrycznego.

Co do tropic to mam taki pasek

W sumie skłamałem że żaden inny nie pasuje bo tropić pasuje idealnie i może być na zmianę z fabrycznym

@szwed

masz racje że bez daty jest najlepszy. Byłe swego czasu wersje z napisem automatic i 300m i to była masakra to psuło cały charakter zegarka

jeszcze zadam pytanie do użytkowników LLD i tych którym się ten zegarek podoba co myślicie i nato skórzanych i nie skórzanych do tego modelu?

Rzecz gustu, jak z innymi sprawami. Dla mnie ten zegarek wygląda najlepiej z oryginalnym paskiem.

Dobry wieczór :D, mało pięknych Enicar`ów, to teraz przerzucamy się na niemniej fajne Lonżiny?  

Mam podobny problem, bo twierdzę, że oryginalny pasek jest jedynym pasującym do charakteru tego zegarka. Ciekawe czy jest możliwość dokupienia kolejnego oryginalnego paska. Wie ktoś? 

Jakiś czas temu zamawiałem w Hour Passion 2 także nie ma z tym problemu cena także ok za ten produkt szkoda tylko że klamra osobno i taka droga....

jeszcze zadam pytanie do użytkowników LLD i tych którym się ten zegarek podoba co myślicie i nato skórzanych i nie skórzanych do tego modelu?

Ja swojego naszę na skórzanych.... nie mam z tym problemu i lubię :)

post-33440-0-25568100-1418340101.jpg

Świetny jest ten Longines! Właśnie w wersji bez daty! Ciekawe jak by sie prezentował na gumowym pasku typu "tropic" chyba całkiem niezle i rasowo vintage!

Prosze na tropicu

d6c4c4a0d208af1d1ddbcf1a7fa9a332.jpgdef2fc2bb332186b08f1a714e4649523.jpg27666ba618aec1b52f810fbae97decfb.jpg7b607353738e2b35a52f1e343d35b2ed.jpg

Zdjęcia na szybko w samochodzie na światłach zrobione :) przepraszam za jakość

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Calkiem fajnie sie prezentuj! Ale chyba bym wolal zeby Tropic przylegal do zegarka by wypelnil ta pustke.

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

mam pytanie...

Chciałem kupić oryginalną gumę do Hydroconquesta jednak dzisiaj w "od czasu do czasu" pani, po konsultacji z centralą, oznajmiła, że nie można dokupić samej gumy... :blink: prawda to?

zadzwon do swatch na ul. marynarskiej w warszawie, mysle ze na 99% mozesz zamowic sama gumę.

mam pytanie...

Chciałem kupić oryginalną gumę do Hydroconquesta jednak dzisiaj w "od czasu do czasu" pani, po konsultacji z centralą, oznajmiła, że nie można dokupić samej gumy... :blink: prawda to?

Sprawdze Ci to w czwartek, pracuję w SGP.

Masz zapięcie do gumy, motylka? Cały komplet kosztuje ok. 550zł z tego co pamiętam.

Edited by eye_lip

Witam serdecznie wszystkich miłośników marki Longines. Od ponad dwóch lat posiadam Longinesa Hydroconquesta w automacie. Jestem bardzo z niego zadowolony, a w marce jestem zakochany od dawana. Dopisuję się do klubu

Edited by Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition

Sprawdze Ci to w czwartek, pracuję w SGP.

Masz zapięcie do gumy, motylka? Cały komplet kosztuje ok. 550zł z tego co pamiętam.

da się przełożyć z bransolety czy to do gumy jest jakieś specjalne?

Tomek, może i ze współczesnej też byś coś przyjął, gdyby dawali biggrin.gif

L26934785.jpg

Super model, bardzo elegancki i do tego te niebieskie wskazówki.